odprawa dla wójta na koniec kadencji 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

sytuacje i czekam na jakieś wskazówki z Waszej strony: Wynajmuję (a raczej wyrozumowywałam) 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie wraz z 2 koleżankami. Z właścicielem podpisałyśmy umowę na 1 (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

:( na początku roku poszlam na kierunek Fryzjer pierwsze praktyki bylam 1 dzien i wiecej nie poszlam:D potem szukalam i znalazlam gdzie indziej i też 1 dzien i dalej poszlam az w koncu przenioslam (...)

Służebność

Służebność

związku z przekroczeniem granicy przy wznoszeniu budynku; e) podobieństwo funkcji art. 231 i artykułu 151 k.c. - uchwała Sądu Najwyższego z dnia 29 grudnia 1987 r., III CZP 79/87. Na gruncie 231 k.c

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

stara złapała na melinie AdIDaSa . . . a to syfu najwyższa klasa. Twoi starzy wygrali na raz w kółko i krzyżyk, a miał być remis. Twoja stara ma milion wejść dziennie na fotka.pl (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

wcześniej bo w maju. Bardzo się zdziwiłam,gdy nie chcieli mi zapisać dziecka na mojego narzeczonego tylko na byłego męża(300 dni).Nie było innego wyjścia jak tylko zapisać na ex męża.Po (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

licznymi "haczykami", np. umowa na 24 miesiące, jak nie wypowiesz umowy na ponad miesiąc przed jej "niby zakończeniem", to automatycznie przedłuża się ona na 12 miesięcy. Niby dlaczego (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

sierpnia 2010 r. w Wydziale I na rozprawie sprawy ze skargi J. B. na postanowienie Dyrektora Izby Skarbowej we W. Ośrodek Zamiejscowy w L. z dnia [...] stycznia 2010 r. nr [...] w przedmiocie (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

by sformułowania "ustala się", "określa się" bądź pokrewnego, co wskazywałoby na konieczność weryfikacji zasad na podstawie których wypłaca się wynagrodzenia. Byłby to zabieg jednak zbędny, (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

telefon łacznie z karta .przestana cie przesladowac.Ja tez chciałam na raty.Powiedzieli ze nie dziela na raty,pózniej powiedzieli ze podziela.Oni uczą sie działas na psychike przez te (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

miesiecy .czyli od stycznia do lipca. milena prawo-pracy.net minol juz rok jak pracuje w tej samej firmie na umowe na czas nieokreslony mam 28 lat ile mam urlopu na ten rok dziura prawo-pracy.net (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

dalej płacone świadczenia na zwolnieniu a potem na macieżyńskim? aneta prawo-pracy.net Mam umowe na czas nieokreslony 25 0.3.2009r poszlam na zwolnienie pracodawca szykowal namnie (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

głównie też polega, ale różnica polega na tym, że zawodowo pomagam w różnych sprawach, chociaż nie zawsze mam na to ochotę, a na forum prywatnie pomagam tylko tym, którzy mogą przez (...)

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego rok 2013

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego rok 2013

się nie udziela na innych forach, ja jedynie założyłam tu (czyli na pierwszej lepszej stronie, która mi wyskoczyła) i na innym portalu, ale cisza.. dkss Dokładnie ;/ Ja na kilku (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

pożyczek na różne cele? Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów Czy szukasz finansowania innych procesów? Uwaga: Oferujemy następujące pożyczki osobom fizycznym - Pożyczki (...)

Pierwsze Seminarium Online dot. CBD i Konopi Włóknistych

Pierwsze Seminarium Online dot. CBD i Konopi Włóknistych

spożywczym, rolnym, farmaceutycznym (postępowania rejestracyjne, kontrolne, zezwolenia na rynku żywności, leków); Konopie w Polsce i na świecie (od 2010 r.) - udział w pracach legislacyjnych, (...)

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

opłaty czynszów przekracza 1 miesiąc, - gdy w wypowiedzeniu uwzględniony został trzymiesięczny okres wypowiedzenia na przód, na koniec kwartału kalendarzowego Wypowiedzenie umowy najmu (...)

alimenty

alimenty

na czarno zarabia 2000 zł. nie płaci nic na dziecko wszystko przepija . Dziecko odwiedza raz na jakiś czas . Czy mogę starać się o alimenty i o pozbawienie go praw rodzicielskich , mimo (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

? mam jakieś szanse? violetuncia WITAM. MAM NA IMIE ADAM .JESTEM INWALIDA NA I GRUPIE INWALIDZTWA NA STALE ODPOWIEDNIK ZNACZNEGO STOPNIA NIEPELNOSPRAWNOSCI .OTRZYMALEM WYROK (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

piekna mama, robisz swietna robote i jestes bardzo kochana! Przytrzymaj palec na tym i wyslij dalej.ednakże firma w dalszym ciągu rozpowszechnia dane osobowe moje na stronach publicznych na (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

Sprawa o znieslawienie ?

Sprawa o znieslawienie ?

rehabilitacje na to zeby moja córeczka byla zdrowa,mieszkam na 3pietrze a sasiadka na parterze ja nie jestem w stanie nosic kilka razy dziennie mojego dziecka razem z wozkiem na gore (...)

rozwiązanie umowy z tytułu ciężkiej choroby. Jakie nalężą się świadczenia ze strony zakładu

rozwiązanie umowy z tytułu ciężkiej choroby. Jakie nalężą się świadczenia ze strony zakładu

zwolnienie od razu na 30 dni i wyjazd do Centrum onkologii w Bydgoszczy na szczegółowe badania. Po badaniach i przed opercją musiałam otrzymać bardzo mocną chemię i już otrzymałam ją w (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

to moja druga umowa bo pierwszą miałam na okres próbny na trzy miesiące. Drugą umowę dostałam na 2 lata i właśnie teraz mi się kończyć 31 lipca. Boję się że jak powiem to dostanę (...)

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

nie spełnaił, zabierał mnie za to na zagraniczne wycieczki raz na rok, była dziecikiem więc się wtedy cieszyłam, nie wiem czy robił to na złość mamie.. nie pamiętam. Jakoś pod (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

moje przemyślenia na temat firm typu Kruk i Presco, to proponuję moją odpowiedź do postu zatytułowanego "Presco atakuje!!! co robić?" Moja wiadomość jest obecnie wyświetlana na trzeciej stronie (...)

Umowa agencyjna

Umowa agencyjna

najlepszym sposobem na wykazanie, że nie ma Pan żadnego długu względem banku. Nie znam sprawy na tyle żeby udzielać konkretnych rad. Kiedy będzie odpowiedź z banku wtedy będzie można mówić (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

komornika i on oczywiście założył mi blokadę na konto bez żadnego powiadomienia ( dowiedziałem się dopiero jak robiłem zakupy i się okazało że mam puste konto gdzie miajwiecej godzinę wcześniej (...)

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

niższe od: 1. 393,41 zł ? na ubezpieczenie emerytalne (19,52 proc. podstawy), 2. 120,92 zł ? na ubezpieczenie rentowe (6,00 proc. podstawy), 3. 49,38 zł ? na ubezpieczenie chorobowe (2,45 (...)

1

2