odpis na zfśs 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012 Ile wynosi odpis na ZFŚS dla nauczycieli w tym roku? dane o wzroście w % wydatkach powinna podać ci jednostka nadrzędna i o ten procent podwyższasz (...)

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012? Witam chciałbym się dowiedzieć ile ma wynosić planowana na 2012 rok, wysokość odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń (...)

Fundusz socjalny

Fundusz socjalny

da rady wszystkich zadowolić, jeżeli np. udziela się z funduszu socjalnego pożyczki na remont mieszkania w kwocie np. 3500,- zł. To przecież jest pięcioletni odpis na jedną osobę. (...)

 Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011 Ile wynosi kwota na odpis zfśs w 2011 roku? Kwotę 1 259,63 zł/pracownik, ale chyba dopiero w lutym będą podane dane przez GUS. brudzio Zgodnie (...)

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011 Ile wynosi kwota na odpis zfśs w 2011 roku? Słyszałem, że kwotę 1 259,63 zł/pracownik, ale chyba dopiero w lutym będą podane dane przez GUS. (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

wcześniej bo w maju. Bardzo się zdziwiłam,gdy nie chcieli mi zapisać dziecka na mojego narzeczonego tylko na byłego męża(300 dni).Nie było innego wyjścia jak tylko zapisać na ex męża.Po (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

, składka ZUS, składka na fundusz pracy, szkolenia bhp i badania lekarskie, odzież robocza i ekwiwalent za pranie, wydatki nie zaliczone do wynagrodzeń, odpis na ZFŚS) w kalkulację (...)

Koszty pracownika

Koszty pracownika

Koszty pracownika Jakie sa koszty zatrudnienia pracownika 3/4 etatu z wynagrodzenie netto 500 zł., (artur) 500 zł na rękę 262,18 zł na ZUS 42,22 zł na Kasę Chorych 2,60 zł na (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

piekna mama, robisz swietna robote i jestes bardzo kochana! Przytrzymaj palec na tym i wyslij dalej.ednakże firma w dalszym ciągu rozpowszechnia dane osobowe moje na stronach publicznych na (...)

Wysokość bazowej kwoty zfśs na 2012 dla nauczycieli specjlanych?!

Wysokość bazowej kwoty zfśs na 2012 dla nauczycieli specjlanych?!

Wysokość bazowej kwoty zfśs na 2012 dla nauczycieli specjlanych?! Szukam informacji na ten temat. Niestety nie zabardzo wiem gdzie ją znaleźć dlatego zadaje pytanie tutaj, mam nadzieje (...)

EPU (e-Sąd): przedłużenie terminu do wskazania adresu pozwanego

EPU (e-Sąd): przedłużenie terminu do wskazania adresu pozwanego

przedłużenie terminu? 3. Jak najszybciej mogę uzyskać nowy adres (znam PESEL i nr dowodu pozwanego)? 4. Urzędy Gmin na swoich stronach internetowych podają termin 30 dni na udzielenie odpowiedzi. (...)

KRK, krajowy rejestr karny, zatarcie, naprawienie szkody

KRK, krajowy rejestr karny, zatarcie, naprawienie szkody

sędzia wysłała zapytania do pokrzywdzonych o potwierdzenie czy faktycznie jest uregulowane. Obaj odebrali korespondencję z sądu, ale oczywiście nie odpowiedzieli na na zapytanie z sądu i szczerze (...)