odliczenie od podatku kuchenki gazowej 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

. podatku za firmowe auto, ale nie więcej niż 6 tys. złotych. Odliczenie podatku od zakupu paliwa będzie natomiast w ogóle niemożliwe. Ograniczenia zostaną wprowadzone w 2011 (...)

Odliczenie internetu

Odliczenie internetu

Odliczenie internetu Witam, Prosiłbym o poradę w sprawie odliczenia od podatku wydatków na internet. Moja sytuacja wygląda następująco. Cały 2011 rok mieszkam we Wrocławiu przy (...)

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota

rocznym za 2010 rok po raz kolejny można skorzystać z odliczanej od podatku popularnej ulgi prorodzinnej. Odliczenie przysługuje rodzicom, opiekunom prawnym i rodzicom zastępczym. Przy (...)

odliczenie dziecka od podatku 2011

odliczenie dziecka od podatku 2011

odliczenie dziecka od podatku 2011 Witam Ile wynosi ulga na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?! Mogę w tym roku jeszcze odliczyć sobie ulgę internetową, tzn za rok 2011? Będę wtedy za to potrzebować faktury?! ;/ Wystarczy (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

końca roku, a zarazem do końca okresu w którym to odliczenie jest możliwe (z uwagi na zmiany w przepisach od 2011 r), pozostało tylko 18 dni. EFLdoradcaonline [cytat] [cytat] raberra, (...)

vat od paliwa 2011 zostanie na stałe?

vat od paliwa 2011 zostanie na stałe?

? Resort finansów chce, aby przedsiębiorca odzyskał od fiskusa tylko 60 proc. podatku za firmowe auto, ale nie więcej niż 6 tys. złotych. Odliczenie podatku od zakupu paliwa (...)

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

od terminu ważności) 23 proc. (ponad 14 dni) -> 8 proc. (do 45 dni) od 1 kwietnia * nieodpłatne przekazania związane z prowadzoną działalnością brak podatku -> objęte VAT od (...)

nowa ustawa o vat - odliczenie od pojazdów

nowa ustawa o vat - odliczenie od pojazdów

nowa ustawa o vat - odliczenie od pojazdów Witam, czy zmiany w ustawie o podatku VAT dotyczące odliczenia maksymalnie 6 tyś zł oraz zmianach w odliczaniu VAT od paliw, dotyczą tylko (...)

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011 Od podatku możemy odliczyć ulgę na dzieci. Odliczeniu podlega kwota 92,67 zł miesięcznie na każde dziecko. W sumie jest to 1112,04 zł na każde dziecko, zarówno niemowlę, (...)