odliczenie na dziecko 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Kiedy nie jest możliwe odliczenie na dziecko 2012 !?

Kiedy nie jest możliwe odliczenie na dziecko 2012 !?

Kiedy nie jest możliwe odliczenie na dziecko 2012 !? Witam wszystkich forumowiczów. Prosiłabym o rzetelną informacje kto nie może miec odliczenia za dziecko w 2012?! Nie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

wcześniej bo w maju. Bardzo się zdziwiłam,gdy nie chcieli mi zapisać dziecka na mojego narzeczonego tylko na byłego męża(300 dni).Nie było innego wyjścia jak tylko zapisać na ex męża.Po (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

już łatwiej, to i niech ona sobie ułoży to życie. I gdy będzie widziała się z dzieckiem, niech to dziecko czuje, że jej matka jest szczęśliwa, na tyle, na ile to tylko możliwe. Czy (...)

Ulga na wychowanie dziecka na rok 2012.

Ulga na wychowanie dziecka na rok 2012.

Ulga na wychowanie dziecka na rok 2012. Kwota którą będą w stanie odliczyć na jedno dziecko może sięgać maksymalnie 1.112,04 zł za cały rok podatkowy. Rodzice żyjący (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, (...)

Ile wynosi odliczenie dziecka od podatku 2012 ?

Ile wynosi odliczenie dziecka od podatku 2012 ?

Ile wynosi odliczenie dziecka od podatku 2012 ? Witam! Interesuje mnie wysokość kosztów odliczenie dziecka do podatku, dziecko jest jedno w wieku niespełna roku? Czy w tym roku (...)

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012 Jakie są zasady obliczania/odliczania tej ulgi? Ulga na dzieci przysługuje na każde małoletnie dziecko, w stosunku do którego w (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

na to dziecko. Czy w takiej sytuacji mieli prawo pozbawić mnie tych zasiłków? Czy brak zasądzonych alimentów na ostatnie dziecko ma wpływ na ich decyzję? Jeżeli tak do (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

sobie tylko zarzada pogadzilem sie z tym ze dziecko bedzie przy matce ale pytanie jest takie czy ja moge jaos zarzadac od ex czy alimenty ktore płace sa wydawane na dziecko a nie na (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wynosił miesięcznie 77 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 106 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 115 zł na dziecko (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

samochodu) kiedy zawozi się dziecko do lekarza czy na dodatkowe zajęcia, koszty dojazdu do szkoły na wywiadówkę, to są koszty biletów na wycieczki, koszty wycieczek szkolnych (...)

Ulga na dziecko 2012 kwota a dochody dziecka

Ulga na dziecko 2012 kwota a dochody dziecka

Ulga na dziecko 2012 kwota a dochody dziecka Witam jeżeli korzystam z ulgi na dziecko, dorosłe, uczące się ale pracujace, to dochody dziecka mają wpływ na odliczenie? Proszę (...)

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012 Resort finansów przygotowuje reforme finansów zapowiedzianą rpzez premiera na jego expose, chodzi głównie o zmiany dotyczące odliczenie

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

to, że ją zostawiłem. Wiem, że albo nie wyrazi zgody na rozwód, albo będzie chciała orzeczenia mojej winy. Czy mam jakieś szanse na to, żeby się od niej uwolnić? Wiem, że bardzo zależeć (...)

prawa rodzicielskie

prawa rodzicielskie

swojemu facetowi z którym mieszka dziecko zarejestrowała na mnie , nie mamy rozwodu , dziecko ma moje nazwisko powiedziano mi że będę musiał płacić alimenty na to dziecko (...)

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

. ok nie opłaca się, ponieważ nie można odliczyć następujących kosztów składek na ubezpieczenie. W skrócie na przykładzie np. wartość samochodu 100.000 PLN, składka za OC, (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

końca roku 2012. Na samym zakazie odliczania podatku od paliwa państwo chce zyskać 1,8 mld zł. Według Pracodawców RP nawet czasowe restrykcje są jednak złym rozwiązaniem. Po ich zniesieniu (...)

Odliczenie vat od paliwa 2012

Odliczenie vat od paliwa 2012

Odliczenie vat od paliwa 2012 Heja. Szukam informacji na temat odliczenie watu za paliwko w przyszłym roku. Zyczliwym osobom z gory dziekuje za pomoc. spoko stronka korzystałem (...)

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota Witam Mam pytanie jaka kwota uligio na dziecko przysługuje w roku 2011?Będę wdzięczna za wszelkie informacje Zgdonie z inforacją ze strony money.pl - cyt: "W (...)

Zwrot nadpłaconych alimentów

Zwrot nadpłaconych alimentów

potraktuj to jako prezent dla niego :))) Ja przynajmniej bym tak zrobił. Pozdawiam Jarek A może ta kowta pozwoli mu spłacić jakieś długi albo zabrać dziecko na wakacje.Czesto matki traktują (...)

PIT - czy po rozwodzie ulgę na dziecko można podzielić pomiędzy rodziców?

PIT - czy po rozwodzie ulgę na dziecko można podzielić pomiędzy rodziców?

PIT - czy po rozwodzie ulgę na dziecko można podzielić pomiędzy rodziców? Z żoną jesteśmy po rozwodzie ale mam pełne prawo do dzieci. Spędzają ze mną 2 weekendy w miesiący i połowę wakacji, (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

piekna mama, robisz swietna robote i jestes bardzo kochana! Przytrzymaj palec na tym i wyslij dalej.ednakże firma w dalszym ciągu rozpowszechnia dane osobowe moje na stronach publicznych na (...)

vat od paliwa 2011 zostanie na stałe?

vat od paliwa 2011 zostanie na stałe?

niemożliwe. VAT będzie obowiązywał do końca roku 2012. z-nina

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

pomoc w znalezieniu pracy. Ile obecnie wynoszą zasiłki dla bezrobotnych? Pracowałam na umowę zlecenie ostatnio przez 13 miesięcy. gerwazja ma wynosic 742,10 na pierwsze 3 miesiace, potem (...)

dliczenie ulgi na dzieci po rozwodzie przez rodziców

dliczenie ulgi na dzieci po rozwodzie przez rodziców

. Znalazłem taką interpelację (sygnatura ILPB2/415-565/11-2/WM). Zaznaczam, że z byłą EX nie mam normalnego kontaktu - praktycznie żadnego oprócz smsów w sprawie spotkań z dziećmi, a na każde (...)

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

. Jeżeli zdecydują się oni na odliczenie,to wówczas będą mogli dokonać tego przez dwa kolejne lata podatkowe. Internauta, który skorzysta z odliczenia w zeznaniu podatkowym składanym za 2012 (...)

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011 Od podatku możemy odliczyć ulgę na dzieci. Odliczeniu podlega kwota 92,67 zł miesięcznie na każde dziecko. W sumie jest to 1112,04 zł na każde dziecko, (...)

Ulga na dzieci po rozwodzie

Ulga na dzieci po rozwodzie

? marcin37 Zgodnie z art. 27f ust. 4 ustawy o PIT obojgu rodzicom przysługuje odliczenie 1112,04 zł na każde dziecko, w częściach równych lub w dowolnie ustalonej przez siebie (...)

Ulga na dziecko 2012 , jaka kwota ?

Ulga na dziecko 2012 , jaka kwota ?

Ulga na dziecko 2012 , jaka kwota ? Witam, mam nadzieje że moje pytanie nie będzie zbyt tendencyjne i wiem że zapewne już wiele takich pytań mogło zostać zadanych. Jaka będzie kwota (...)

JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste?

JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste?

skontaktować się z nim poprzez jego adres e-mail (drodigiesolutionhome@gmail.com), możesz również skontaktować się z nim w sprawie aplikacji na telefon na +2348113585486 eugenia Nazywam się (...)

1

2

3