odliczenie internetu za 2010r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Odliczenie internetu

Odliczenie internetu

będę mógł odliczyć sobie wydatki na internet za miesiące czerwiec-grudzień, mimo, że na fakturach za okres styczeń-październik widnieje mój stary adres. Gdzieś przeczytałem, że podatnikowi (...)

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

. Jeżeli zdecydują się oni na odliczenie,to wówczas będą mogli dokonać tego przez dwa kolejne lata podatkowe. Internauta, który skorzysta z odliczenia w zeznaniu podatkowym składanym za 2012 (...)

Odliczenie podatku od internetu

Odliczenie podatku od internetu

Odliczenie podatku od internetu Mówi się o wysokich cenach internetu w Polsce, jednak wciąż zapomina się o tym że można odliczyć go od podatku przez co w skali roku wydatek ten znacznie (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

) Jestem "ZA" Dobry pomysł,sama się nad tym zastanawiałam. W kurateli dużo się dzieje,zatem ...może warto wymienic sie doświadczeniami. anca Witam Witam dzięki piękne za odpowiedz. Może (...)

PIT 2010 - odliczenie Internetu ??

PIT 2010 - odliczenie Internetu ??

PIT 2010 - odliczenie Internetu ?? W grudniu 2010 została mi wystawiona faktura za Internet. Zapłaciłam za nią dzisiaj. za jaki rok podlega odliczeniu ta faktura? z góry dziękuję (...)

odliczenie internetu od podatku

odliczenie internetu od podatku

odliczenie internetu od podatku Witam, samotnie wychowuję dziecko, czy mogę odliczyć internet? Do jakiej kwoty oraz czy wystarczą faktury Vat, na których mam również rachunek za tel, (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

. Każdy kto został poszkodowany w sprawie wykluczenia co za tym idzie eksmisja może wnięść sprawę do Sądu Rejonowego - Śródmiescie w Warszawie o odszkodowanie za nienormatywną ustawę Prawa (...)

Odliczenie internetu w roku 2012.

Odliczenie internetu w roku 2012.

Odliczenie internetu w roku 2012. Kurczę za niedługo trzeba będie się rozliczyć. Wiem ze za internet po raz ostatni za tamten rok można się będzie rozliczyć tak jak do (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

. Za to bardzo bliska, cudowna dziewczyna z którą znamy się od dziecka w trakcie studiów zaszła w ciążę i wyszła za mąż za idiotę. Rok pózniej byli już po rozwodzie. Wyprowadziła (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

złożyć pozew o alimenty jak taka sprawa wygląda jeśli ojciec dziecka jest za granicą?Z góry dziękuję za pomoc aleksy27 Mieszkam z dziewczyną za granicą (ona nie jest (...)

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?! Mogę w tym roku jeszcze odliczyć sobie ulgę internetową, tzn za rok 2011? Będę wtedy za to potrzebować faktury?! ;/ Wystarczy ci dokument

Zona z Filipin

Zona z Filipin

ma narzeczonego "Kano" (bialego cudzoziemca) to moze zazadac od Ciebie pieniedzy w zamian za podpisanie zgody na twoja adopcje i wywoz dzieci z Filipin! Filipinczycy uwazaja bialych za bogaczy (taka

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

odpowiedzialności za swój związek. Jeżeli tego nie zrobisz, to ciągle będą się za Tobą ciągnąć myśli typu: "Ona za mną biega", "Buntuje dzieci" czy "Jak mogła..." itd. Zarówno (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

: inquiry.barkerfinancial@gmail.com Skype: inquiry.barkerfinancial@gmail.com WARREN GARY Sprawa dotyczy mBank/Bre Bank i udzielonej pożyczki gotówkowej 25tys.zł w czerwcu 2008r. która była spłacana (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

bylo swiadkiem jego zboczonych praktyk a ten palant ma pretensje ze nie place za mieszkanie..jak mam placic za cos gdzie nie moge przebywac?a on nie opusci chaty..podalam go o alimenty bo oczywiscie (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie myslimy ze teraz (...)

Groźby przez smsy

Groźby przez smsy

. ............................. w ...................... ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA Na podstawie art. 216 § 5 zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa w stosunku do mojej osoby za czyn z (...)

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

samochodu ciężarowego - pozwoliłoby to spółce na odliczenie VAT naliczonego przy zakupie samochodu oraz od paliwa. Comperio_Leges

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

tym mieszkaniu aż nam umowa wygaśnie, a umowa najmu kończy sie nam dopiero za rok. jesteśmy zameldowani na tym mieszkaniu. ja jestem w 5 miesiącu ciąży,ciąża zagrożona poronieniem a mąz pracuje (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Książki tej nie dostałam, ale za to dostałam fakturę za książkę. Fakturę zignorowałam, bo niby dlaczego mam płacić za coś czego nie otrzymałam ?!Zaczęły się telefony i pisma (...)

faktury za fikcyjne prezenty - IMP...

faktury za fikcyjne prezenty - IMP...

. Wytłumaczył mi że w 2001 r zamówiłem książki tj . Historie zwierząt czy coś takiego zwykłym listem i musiałem zapłacić za te przesyłkę . Za drugą nie zapłaciłem i stąd (...)

Vat od ciężarówki

Vat od ciężarówki

likwiduję ( po zawale) i chcę oddać 22% VAT od ceny aktualizowanej amortyzacją. Skarbowcy jednak powiedzieli, że ustawa o VAT z marca 2004 r działa wstecz,teraz trzeba liczyć VAT od tzw"wartosci

Student informatyki i odpis od podatku

Student informatyki i odpis od podatku

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ewa To w takim razie jaka jest odpowiedź na to pytanie? Sam jestem studentem informatyki i mam podobny problem. Z góry dziękuję za udzielenia odpowiedzi, odpowiadającej bieżącym (...)

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

nie wiadomo ile na widzenie. Nie tego oczekuje za spora wplacona kwote za opieke prawna. Mozna odniesc wrazenie, ze klient jest wazny do momentu az zaplaci. Poza tym stawki za uslugi sa wysokie. (...)

Zameldowanie

Zameldowanie

szybką odpowiedź bo już nie wiem co robić i rodziców mi Szkoda. Pozdrawiam i z góry dziekuje Zuza itam mamy z rodzicami taki problem moja siostra wychodząc za mąż sprowadziła za mężem (...)

podatek od spadku - .Liczy sie data otwarcia spadku - czyli śmierc spadkodawcy czy termin uzyskania postanowienia

podatek od spadku - .Liczy sie data otwarcia spadku - czyli śmierc spadkodawcy czy termin uzyskania postanowienia

się sama z internetu, że aby uniknąć płacenia podatku trzeba złożyć dokumenty na druku SD-Z1 i mam na to miesiąc czasu. pojawiłam się 10-04-2008 i urzędniczka powiedziała,że przyszłąm za (...)

Skopiowane zdjęcia z internetu

Skopiowane zdjęcia z internetu

odszkodowania na kosmiczną jak dla mnie kwotę 390zł za zdjęcie, czyli w sumie prawie 8 tys., ponoć w oparciu o cennik ZAFP. Wykorzystałam w sumie 5 zdjęć. Pani nie należy do związku, więc z tego (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

, aby spłacić swój dług, jeśli tak, napisz do nas na: pcl846509@gmail.com John chcę podziękować za zachód od apeksloans za udzielenie mi pożyczki. Kilka razy próbowałem uzyskać pożyczkę, (...)

Jak odzyskać pieniądze? Mam wyrok z klauzulą wykonalności. Co dalej?

Jak odzyskać pieniądze? Mam wyrok z klauzulą wykonalności. Co dalej?

odsetkami od 27 czerwca 2005 r. oraz zwrot kosztów procesu (340,00 zł). Komornik wystąpił o egzekucję świadczenia w kwocie 4.527.95 zł, w tym koszty egzekucyjne to 190,30 zł (postanowienie z 30.12.2005 (...)

Rozwod apelacja

Rozwod apelacja

może to wykorzystać w apelacji ? Marko Czy może mi ktoś coś doradzić w 2015 R. Zlozyłam pozew rozwodowy z zabezpieczeniem alimentacyjny w 2016 R rozprawa była 1 i odczytanie wyroku były mąż (...)

1

2