odliczenia zus zdrowotne 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zus drudzy ze opieka nic nie moge zrozumiec a szkoda aby mi za ten miesiąc cos przepadło MonikaM prawo-pracy.net Do MonikaM Ten wątek czy zus czy MOPS był wyjaśniony wcześniej, zachęcam do (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

dni ZUS chciałabym się zapytać jak to jest czy ZUS za te 14 dni przesyła pieniądze do zakładu pracy czy dostane jakąś informacje ,że ZUS wypłacił mi taką i taką kwotę . I czy (...)

Ulgowe składki ZUS 2010

Ulgowe składki ZUS 2010

Ulgowe składki ZUS 2010 Ile wynoszą minimalne składki ZUS za 2010 dla przedsiębiorcy prowadzącego działalność od 2009 roku? Ubezpieczenie zdrowotne 233,32 (do odliczenia (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

? jolkaTe Składki ZUS dla przedsiębiorcy w 2010 r. Obecne, minimalne składki ZUS dla przedsiębiorców wynoszą kolejno: * ubezpieczenie zdrowotne 233,32 zł (tj. 9,00% wymiaru) (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

pracodawca czy zus? dziekuje i pozdrawiam, agata agata prawo-pracy.net Witam, miałem wypadek w pracy i od kwietnia jestem na zwolnieniu. Czy prawodawca może mnie zwolnić? Ile czasu ZUS ma na (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

poratowanie zdrowia można przedłużyć do 24 miesięcy? moon prawo-pracy.net Witam. Obecnie jestem na urlopie dla poratowania zdrowia od 1.09.2009 do czerwca 2010. Niestety, nadal mam kłopoty zdrowotne. (...)

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

miesięczna podstawa wyniesie 2704,31 zł. 9% z tej kwoty do wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne. Wynosi ono w tym roku 243,39 zł. W 2010 roku składka zdrowotna dla prowadzących działalność (...)

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

składek otrzymujemy kwotę 885,66 zł. W roku 2010 przedsiębiorcy płacili miesięcznie 839 zł. W roku 2011 zapłacą zatem o 46,65 zł więcej w każdym miesiącu, co w skali roku daje kwotę niemal (...)