odliczanie podatku vat od paliwa w 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


odliczanie podatku vat od paliwa w 2011 r.

odliczanie podatku vat od paliwa w 2011 r.

odliczanie podatku vat od paliwa w 2011 r. Witam Mam pytanie w jakim w końcu przypadku mozna odliczyć podatek od paliwa?Z góry dziekuję (...)

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011 Samochód dostawczy o ciężarze poniżej 3500, mający OBT stwierdzający, że jest ciężarowy, będzie obowiązywać zawieszenie w odliczaniu (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

palanta. UC na w dupie, że umowa jest lipna. mrozowskim Witam kupiłem auto od turka w niemczech jednak dostałem tylko od niego 2 brify bez rachunku, znajomy mi robił dalsze papiery (...)

Koniec z VAT od paliwa w 2013 roku!!

Koniec z VAT od paliwa w 2013 roku!!

. Pytanie czy można w taki sposób zawężać odliczanie od podatku VAT?

Vat od ciężarówki

Vat od ciężarówki

Vat od ciężarówki Art 88 ust 1 pkt 3 z 11 marca 2004 mowi o odliczeniu Vat od paliwa do samochodu ciężarowego. z podanego wzoru wynika iz moje mondeo combi ma za małą (o (...)

VAT-25

VAT-25

Wnioskodawca zapłacił w Polsce ? 15.477,00 PLN.Urząd Skarbowy w ???? zażądał od Wnioskodawcy zapłaty podatku VAT w kwocie 15.873,00 PLN, którą w dniu 9 (...)

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

większości przypadków. Ponadto, taka przeróbka spowoduje zintensyfikowanie zainteresowania US finansami spółki. 4. VAT'u naliczonego od paliwa spółka nie odliczy (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ??? Stracą na tym przede wszystkim konsumenci, którzy zapłacą więcej np. za usługi kurierskie, pocztowe oraz produkty spożywcze. Obecnie w przypadku (...)

Zakaz odliczanie vat od paliwa 2012.

Zakaz odliczanie vat od paliwa 2012.

Zakaz odliczanie vat od paliwa 2012. Witam sznowne grono forumowiczów. Mam pytania, dotyczące nie możności odliczenia VAT od nabywanych paliw silnikowych, oleju napędowego (...)

Odliczanie VAT od paliwa w 2011, jakie samochody

Odliczanie VAT od paliwa w 2011, jakie samochody

Odliczanie VAT od paliwa w 2011, jakie samochody Ja już się pogubiłem i zastanawiam się od jakich samochodów można odliczać VAT od paliwa? Ustawa (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

poniedzialek). wtedy wystap o zwrot. marta Zgodnie z art. 87 ust. 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług w przypadku, gdy kwota podatku naliczonego, o (...)

vat od paliwa 2011

vat od paliwa 2011

vat od paliwa 2011 Zgodnie z ustawą z dnia z dnia 16 grudnia 2010 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy o transporcie drogowym - art. 4 ustawy (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat W lipcu 2007 r. od Spółki nabyto lokal użytkowy. Od zapłaconej kwoty uzyskano zwrot VAT w części dotyczącej (...)

Jescze o odliczaniu podatku VAT od paliwa

Jescze o odliczaniu podatku VAT od paliwa

Jescze o odliczaniu podatku VAT od paliwa 1 sierpnia 2005 roku odebrałem samochód u dealera. Pojazd zamówiłem przed 1 czerwca 2005r, później urlop i 20 czerwca 2005r (...)

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT 2011 - jakie zmiany ??? Najważniejsze zmiany wprowadzone do ustawy o VAT obejmują: 1) zmiany w zakresie stawek podatku VAT, 2) dostosowanie do PKWiU 2008 (zmiany m.in. w (...)

wynajem lokalu a podatek VAT

wynajem lokalu a podatek VAT

płatnikiem tego podatku. mary Ale i tak musisz najpierw zarejestrować się drukiem Vat-R jako płatnik vat. wkor Osoba osiągająca przychody z najmu staje sie podatnikiem VAT (...)

Odliczanie VAT od nielegalnej budowy obiektu

Odliczanie VAT od nielegalnej budowy obiektu

Odliczanie VAT od nielegalnej budowy obiektu Pan Krzysztof jest przedsiębiorcą, który posiada kilka obiektów przemysłowych w gminie. Obecnie jest w trakcie budowy następnego (...)

vat od paliwa 2011 zostanie na stałe?

vat od paliwa 2011 zostanie na stałe?

? Resort finansów chce, aby przedsiębiorca odzyskał od fiskusa tylko 60 proc. podatku za firmowe auto, ale nie więcej niż 6 tys. złotych. Odliczenie podatku od zakupu paliwa (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

sprawie zwrotu podatku, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług. Regulacje (...)

VAT-paliwo-2011-auta

VAT-paliwo-2011-auta

VAT-paliwo-2011-auta Witam Czy od 2011 roku zmieniają się przepisy w zakresie odliczania podatku VAT od paliwa zakupionego do samochodów ciężarowych? Czy wiecie (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie (...)

VAT-odliczenia

VAT-odliczenia

z faktur za paliwo mogę odliczyc?Podobno od marca jest jakieś rozporządzenie któe nie pozwala na odliczanie kosztów paliwa ani nawet Vat. (asia) dodaje iż jestem na ryczałcie (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 W (...)

Odliczanie VAT od aut 2011 - jakie zmiany ??

Odliczanie VAT od aut 2011 - jakie zmiany ??

Odliczanie VAT od aut 2011 - jakie zmiany ?? Zmiany w VAT, które weszły w życie od 1 stycznia 2011 r., przewidują m.in. likwidację obowiązku: * przedkładania (...)

Czy mogę już zdjąć kratkę?

Czy mogę już zdjąć kratkę?

sprzedaży samochodu nabytego z homologacją ciężarową w 2000r, (ktory teraz nie spelnia wymagań wg wzoru do odliczania VAT od paliwa) będę musiał naliczyć i odprowadzić (...)

Rozliczenie podatku VAT od paliwa

Rozliczenie podatku VAT od paliwa

Rozliczenie podatku VAT od paliwa Witam Jakie sa zadasay rozliczenia podatku VAtT od paliwa w roku 2011?Z góry dziekuje

vat 2011 zmiany

vat 2011 zmiany

. * Dostosowanie przepisów ustawy o VAT do PKWiU 2008. * Zmiany dotyczące zwolnienia przedmiotowego od VAT. * Zmiany w odliczaniu podatku naliczonego z tytułu nabycia samochodów (...)

Niezłożona deklaracja VAT-R

Niezłożona deklaracja VAT-R

8,5%. Niestety nikt nie poinformował mnie ( ani ja sam się nie doinformowałem - tu biję się w pierś), że aby wystawiać faktury VAT muszę dodatkowo w urzędzie skarbowym złożyć deklarację (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

MALZENSKIEGO ZAMIENILA JE NA WIEKSZE ( DOKLADNIE W ROKU 1988 ) . OJCIEC NIGDY W TYM MIESZKANIU NIE MIESZKAL , NAWET NIE BYL ZAMELDOWANY ( PRZEBYWA ZA GRANICA ). W ROKU 1995 MOI RODZICE SIE (...)

zakaz odliczania podatku Vat od paliwa-kiedy?

zakaz odliczania podatku Vat od paliwa-kiedy?

zakaz odliczania podatku Vat od paliwa-kiedy? Witam Od kiedy nie będzie można odliczyc podaktu od paliwa wiem, że juz w roku 2011 ale czy juz 1 stycznia??Z (...)

1

2

3

4

5

...

12