od jakiej kwoty nie płacę zus 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

go od ZUS. Bo ZUS ma w piwnicy maszynkę do robienia pieniędzy, to przecież ZUS robi tą kasę, a nie jacyś podatnicy. Wpłaci taka parę składek i liczy na kilka lat finansowania. (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

ps a były mąz pracuje nielegalnie i nie płaci matka z górnego śląska ja dostałam 250 ze względu na to że on właśnie nie pracuje!!!ale nie dostałam od niego od uprawomocnienia (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

koszty spróbował odzyskać w postępowaniu cywilnym. Jeśli Pan o tych orzeczeniach nie wiedział i nie powołał się na nie składając skargę na czynności komornika, nie miał (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

nie płacenia pełnej kwoty alimentów skoro się odwołał od wyroku ? ? bardzo proszę o pomoc kedziorek092 Wysokość alimentów zasądzonych przez sąd zależy od paru rzeczy, (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

to 1000zl, innych nie mam, ona nie pracuje, nie jestesmy, nie bylismy malzenstwem bosss alimenty.pl alimenty mogą być przyznane w kwocie nawet do 60% wysokości dochodów z kwoty (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

zadluzenie ok 6 tys bo byly problemy finansowe i nie placilismu zus, potem skonczyly sie klopoty ale deklaracje nie wplywaly regularnie pomimo pieniedzy na koncie ksiegowej nie chcialo (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

mężczyzna, nie mozna tak generalizować. Nie widzę u Pani podstaw do tak ostrej krytyki własnej matki, tym bardziej że była pani dzieckiem i może nie wszystko pani pamięta, nie (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

dowiedziałem bo mama pisma nie otwierała. A wiec teraz dostałem od tego czasu ok 8 takich pism od tej firmy w ostatnim firma PRECO chce wszcząć postępowanie sodowe. Nie wiem co (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

mieszkamy od początku w Szczecinie to w ogóle syna nie widuje, nie pisze, nie dzwoni... On nie wie jak nawet wygląda! Nic. Pustka! Pieniądze to nie wszystko. Monika (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

sobie nowego junkersa). Nie było spisanego protokołu oddania mieszkania w najem, ani zdania mieszkania- gdyz w dniu wyprowadzki wlasciciel sie nie pojawil. Policja nie pomogla (bo to sprawa (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

rodzinny, tego nie wiem? ANC Chciałam się dowiedzieć czy mogę sobie dorabiać do alimentów a jeżeli tak to jakiej kwoty nie powinnam przekroczyć aby ich nie stracić? Z (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

utrzymac za 200zl miesiecznie? Hanka alimenty.pl Moja corka ma prawie 2 latka od 5 miesiecy dostaje 150 zl miesiecznie od swojego ojca ,od urodzenie nic nie dostala a ja zlozylam sprawe (...)

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

prywatnego lekarza, że nie może pracować, jednak gdy starała się o rentę komisja z ZUS stwierdziła, że nadaje się do pracy. W miesiąc później brat i bratowa dokonali rozdzielności majątkowej. (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

więc nie obowiązują go przepisy wypłaty świadczenia przez 33 dni lecz dłużej a ponadto że nie należy mi się żadno świadczenie z zusu ponieważ nie posiadałam aktualnej książeczki (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

27 Wraz z 1 stycznia 2011 roku minimalne wynagrodzenie wzrośnie z 1.317 do 1.386 zł brutto, czyli będzie wyższe o 5,2 proc. od kwoty, jaka obowiązuje obecnie. Mniej dostaną tylko pracownicy, (...)

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

kartę przebiegu choroby od chirurga i spisany protokół wypadku u BHP, jednak nie jestem na L4 i przychodzę do pracy. Pytanie brzmi: Czy w takim przypadku mam prawo do odszkodowania od ZUS (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

? Nic.Począwszy od Sejmu. Nawet z pijanymi kierowcami nie wiedzą co zrobić a co tu o ściąganiu długów pisać... rafiti5 to nie takie proste. Kupując usługę nikt z nas nie może (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

roku życia, ale nie szkoła wyższa. Jednakże dalej ustawa stanowi, iż do zasiłku uprawniona jest osoba ucząca się w szkole lub szkole wyższej,lecz nie dłużej niż do 24 roku życia. Tylko (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

czasie maz zadłużył się w 2 firmach. Nie oddal zadłużenia, jest również dłużnikiem względem dzieci ponieważ od 1999 roku nie placil alimentow. Po zakończeniu działalności nie (...)

alimenty

alimenty

wczesniej) przebywal tam 5 l. i nie placil alimentow,nawet jak nie przebywal w ZK to nie placil alimentow,po wyjsciu placil rozne kwoty,do stycznia tego roku,ma spore zaleglosci wobec (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

. Moja matka nie pracuje, nie dostaję więc od niej żadnych pieniędzy, cały dom utrzymuje ojczym, od którego dostaję pieniądze na własne wydatki (300 zł miesięcznie). Po za (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

2012. Oczywiście nikt wcześniej, mimo ich listów, nie dzwonił w tej sprawie (jak nie dzwonił, jak dzwonił i sprawa zaczęła się w maju 2011, a nie lipcu 2012). Był bardzo nie (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

taty dziecka wyszłam za maż. Nie dostaję alimentów od taty dziecka bo teoretycznie nie pracuje i nic nie ma (standardowy dłużnik), wszystko jest rodziny a nie jego. Nie (...)

ZUS TANIEJ?

ZUS TANIEJ?

zł miesięczxnie i od tej kwoty jest nalezna składka, a nie od minimalnej podstawy wymiaru z tytułu działalności. Przy zbiegach ubezpieczeń -np. działalność gospodarcza i umowa (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

udać żeby wymusić na matce mojego syna aby nie utrudniała mi kontaktów z dzieckiem-nawet nie wiem gdzie on mieszka,płacę alimenty na konto bo takie jest prawo,a dziecka nie widziałem (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

500 zł Błagam niech mi ktos to napisze, bo nie wiemy z mężem co robic ;/ dororta prawo-pracy.net czesc jesli nie jestes zamezna a twoj dochod nie przekracza 504 zl na osobe to tak ale nie (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

nie ma - były mąż nigdzie nie pracuje od prawie 3 lat, jest na utrzymaniu matki-emerytki, nic nie ma, nic nie posiada. Ma za to żądania co do spłaty powłowy z majątku (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ktoś na tym forum kto dostał czy nie i na jakich warunkach np. czy miał zasiedzenie tylko tyle nie nic więcej Remek55 Witam, Przegrzebałem forum i nie widzę przypadku podobnego do mojego. Zacznę (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

nie otrzymała tej korzyści majątkowej tylko komornik, a ten nie naruszył prawa. Miał orzeczenie sądu i zlecenie od wierzyciela. To daje mu prawo do działania. Może Pan próbować złożyć (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

wojtas Dzieki Wojtas,ale jestes tego pewien-nie bedzie tak,ze za kilka lat odsetki mnie zjedzą.? arima Napewno jest już przedawnione. :-) więc nie bądz nierozsądny i nie płać aikido (...)

1

2

3

4

5

...

17