Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" i sam nie wiem co mam zrobić? Czytałem po internecie chyba (...)

 • Ochrona sklepowa14 Maja 2001

  Pare dni mialam przykry incydent z ochroniarzami sklepowymi. Jakie uprawnienie maja ochroniarze zatrudnieni w sklepie? Czy moga uzyc sily ? (Cala) Ochroniarze mają chronić dany obiekt i majątek tam zgromadzony. W (...)

 • Ochrona15 Lipca 2010

  Mam pytanie ,mój chłopak przebywa w areszcie śledczym, w celi ochronnej. Po wyroku zostanie przewieziony do zakładu karnego. Czy tam też będzie chroniony?

 • Kiedy ochrona może użyć pałki/tomfy?15 Stycznia 2013

  Witam byłam wczoraj świadkiem kradzieży w sklepie. W tej sprawie mam pytanie. Kiedy ochrona moze używać takich środków jak pałki czy też inaczej tomfy? Podczas zatrzymania złodzieja? Podczas: ochrony (...)

 • Brak reakcji ochrony na bójkę na dworcu w warszawie6 Czerwca 2013

  Witam Mam pytanie po obejrzeniu materiału na TVN24. http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,policja-o-bojce-na-centralnym-br-ochrona-powinna-reagowac,89546.html Chciałbym się dowiedzieć co dokładnie (...)

 • ochrona posesoryjna18 Grudnia 2012

  Ochrona posesoryjna służy ochronie \"prawa\"? nie, przedmiotu. jasiekk

 • ochrona danych17 Lutego 2011

  dzien dobry mam do panstwa pytanie w jednym z polskich radyjek uslyszalem historie pewnej sytuacji i zostalo podane np Lucyna G. czy to jest zlamanie prawa jezeli chodzi o ochrone danych???chodzi mi o takie cos (...)

 • Ochrona pracownika3 Sierpnia 2010

  Witam Moje pytanie dotyczy, w tym roku odchodzę na emeryturę skończyłem 55 lat i chciałem się zapytać czy obowiązuje mnie może jakiś okres ochronny przed zwolnieniem z pracy? Z góry dziękuję za pomoc

 • ochrona powietrza13 Listopada 2008

  Czy ktoś może pomóc mi odpowiedzieć na pytanie: Czy wojewoda może zobowiązać zakłady emitujące zanieczyszczenia do powietrza położone na terenie danego województwa do dostosowania emisji w określonym (...)

 • Ochrona użytkownika12 Sierpnia 2004

  Czy istnieje w Polsce asocjacja lub inny zespół dla ochrony praw użytkownika, kdzie można zwrócić się z oskarżeniem na nieucciwą firmę. Chodzi o niepoprawny remont samochodu, który aczkolwieg po opłacie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.