obowiązki pracownika młodocianego Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

, to załatwcie sobie PRAWA I OBOWIĄZKI MŁODOCIANEGO PRACOWNIKA i mu to pokażcie, powiedzcie w czym tkwi problem, i już. Sprawa załatwiona.... Nie możemy sie dac tym chamom bo nas wykończą... (...)

Urlop? - Pracownik młodociany

Urlop? - Pracownik młodociany

bezpłatnego wlicza się do okresu pracy tego młodocianego pracownika od którego zależą uprawnienia pracownicze!! pankracy4 Przysługuje Ci prawo do urlopu w czasie ferii szkolnych. Jeśli nabyłeś (...)

jak wypełnić świadectwo pracy pracownika młodocianego?

jak wypełnić świadectwo pracy pracownika młodocianego?

jak wypełnić świadectwo pracy pracownika młodocianego? jak wypełnić świadectwo pracy pracownika młodocianego?

DZIAŁANIE BEZPRAWNE P[RACODAWCY - L4 - WYMUSZENIA

DZIAŁANIE BEZPRAWNE P[RACODAWCY - L4 - WYMUSZENIA

służącym do pozbawienia pracownika wyższego wynagrodzenia zgodnego z Kodeksem Pracy za pracę w dni wolne i dodatkowo wolne od pracy, uchylaniu się od płacenia podatków (dochodowego i ZUS) od wyższych

Wynagrodzenie młodocianego pracownika

Wynagrodzenie młodocianego pracownika

Wynagrodzenie młodocianego pracownika pytanie Jestem obecnie zatrudniony jako młodociany pracownik w ckp "należącym do szkoły" lecz nie otrzymuje wynagrodzenia. Czy jest to zgodne z prawem

zwolnienie dyscyplinarne

zwolnienie dyscyplinarne

) ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych; 2) popełnienia przez pracownika w czasie trwania umowy o pracę przestępstwa, które uniemożliwia dalsze zatrudnianie (...)

norma i wymiar czasu pracy pracownika młodocianego

norma i wymiar czasu pracy pracownika młodocianego

norma i wymiar czasu pracy pracownika młodocianego Jak to prawidłowo zapisać w informacji o warunkach zatrudnienia, robił ktoś ? Bardzo proszę o pomoc

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

pracownika młodocianego? Chodzi ci o zmiany procentowe w kolejnych latach nauki czy w złotówkach? mikra34 Chyba jeszcze niczego takiego nie ogłoszono, więc jak narazie musisz poczekac z tą informacja

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

ukrytego windykatora lub pracownika firmy windykacyjnej. Sprytne, można przez "dobrą radę wpuścić kogoś w niezłe maliny. Zapoznajcie się lepiej z prawem. Wszystkie firmy windykacyjne działaja (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

pracownika. Jeżeli pracownik ukradnie cos to jest złodziejem tak jak jest złodziejem pracodawca który kradnie składki pracownika chłop niestety jest gorzej niż myślisz. Jeden z moich byłych (...)

umowa lojalnoścoiwa

umowa lojalnoścoiwa

: a) wcześniejszego rozwiązania stosunku pracy za wypowiedzeniem dokonanym przez pracownika b) rozwiązania przez pracodawcę stosunku pracy bez wypowiedzenia z winy pracownika -pracownik zobowiązuje (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji i czy kwota którą (...)

Upomnienie pracownika

Upomnienie pracownika

Upomnienie pracownika Jakie mogą być sankcje wobec pracownika, który wypełnia swoje obowiązki należycie, natomiast wykazyje brak szacunku wobec swojego przełożonego używając obraźliwych (...)

Opinia o pracowniku

Opinia o pracowniku

, stanowisko, nazwa firmy) tytuł (Opinia/Opinia o pracowniku) okres zatrudnienia pracownika oraz zakres wykonywanych obowiązków cechy pracownika - subiektywna ocena umiejętności, kompetencji (...)

Mobbing w pracy!!!

Mobbing w pracy!!!

: \"działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

pracownika na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. ja-ja prawo-pracy.net O kurcze jak to przeczytalam to az (...)

zakres obowiązków pracownika a podpis pracodawcy

zakres obowiązków pracownika a podpis pracodawcy

pracownika) podpis oraz pieczątkę firmy tak, aby dokument był zawarty "w obie strony" i przy ewentualnym szukaniu pracy w przyszłości potwierdzał, że faktycznie takie obowiązki każdy z nas (...)

Awans i nowej brak umowy

Awans i nowej brak umowy

Awans i nowej brak umowy Witam, Moja żona w lutym dostała awans z pracownika biurowego na asystenta managera. Następnie, w kwietniu, po odejściu głównego managera, przejęła także jego obowiązki

obowiązek zachowania tajemnicy

obowiązek zachowania tajemnicy

obowiązek zachowania tajemnicy Obowiązki obciążają pracownika i pracodawcę. Pracodawa ma np. obowiązek poszanowania dóbr osobistych pracownika, w tak zakreślonym obowiązku mieści (...)

Zmuszony do odśnieżania cudzego dachu

Zmuszony do odśnieżania cudzego dachu

odśnieżać dachu, odmowa nie będzie naruszeniem podstawowych obowiązków pracownika. Argument dbania o mienie i majątek zakładu pracy w tym konkretnym przypadku jest całkowicie błędny, ponieważ (...)

Posiłek regeneracyjny w pracy.

Posiłek regeneracyjny w pracy.

posiłków w punktach gastronomicznych, 2) przyrządzanie posiłków przez pracownika we własnym zakresie z otrzymanych produktów. Określenia miejsc pracy na których pracownicy ze względu na wyższy (...)

czy trzeba podpisywać aneks do umowy?

czy trzeba podpisywać aneks do umowy?

aneks dla pracownika korzystniejszy, tzn. zwiększa wynagrodzenie?? Dużo zależy od tego co obejmuje taki aneks, czy jest to zmiana wynagrodzenia czy np nowe obowiązki. Moim jednak zdaniem niezależnie (...)

Kara Nagany

Kara Nagany

rozpatrzone przychylnie i ja mam być obarczony naganą za owe zdarzenie. lato1986 Rozumiem, że w dniu przyjścia do pracy nowego pracownika to Pan pełnił obowiązki za swojego kierownika i był (...)

wypadek w pracy

wypadek w pracy

dziękuję za odpowiedzi anetka17 Jakies pół roku temu miałem wypadek w pracy, komisja ustaliła, że nikt nie zawinił. Chciałbym się dowiedzieć jakie obowiązki ma wobec mnie pracodawca (...)

Wypowiedzenie umowy o pracę na czas okreslony

Wypowiedzenie umowy o pracę na czas okreslony

takie ciężkie naruszenie. Czy mogą pojawić się konsekwencję takiego rozwiązania ??? Tak wyjątkowo złośliwy pracodawca może pozwać pracownika o odszkodowanie, jednakże są to przypadki wyjątkowo (...)

Co powinna zawierać służbowa opinia o pracowniku ?

Co powinna zawierać służbowa opinia o pracowniku ?

dla pracownika a czy jednak można wypisać tam negatywne rzeczy dotyczące osoby zatrudnionej, jeśli nie było się z jej pracy zadowolonym? dominikW3

zmiana kompetencji pracownika przez kierownika

zmiana kompetencji pracownika przez kierownika

pozostawiono mi stare obowiązki, dodano nowe i pozostawiono tą samą stawkę. Tyle że ja nie mam zamiaru nagle w połowie miesiąca zmieniać stanowiska pracy. Nie chce też narażać się nikomu z reszty (...)

7/8 etatu w ramach urlopu wych. a zlikwidowanie biura pracodawcy w miejscu zam. pracownika

7/8 etatu w ramach urlopu wych. a zlikwidowanie biura pracodawcy w miejscu zam. pracownika

razie potrzeby pracownik będzie pełnił obowiązki poza X". [ nie ma nic o pracy z domu, choć było to uzgodnione z pracodawcą] Pracodawca w trakcie trwania urlopu wychowawczego zlikwidował biuro (...)

Szefowa nie zapłaciła za umowę zlecenie. Co robić?

Szefowa nie zapłaciła za umowę zlecenie. Co robić?

, godziny, ogólne traktowanie mnie jak pracownika a nie zleceniobiorce). Pozdrawiam

wypłata prowizji po odejściu z pracy

wypłata prowizji po odejściu z pracy

kwoty np. 2000 /3000 zł netto. Czuję się w takim wypadku pokrzywdzona i poszkodowana, ponieważ będąc pracownikiem sumiennie wykonuję swoje obowiązki i nie wiem dlaczego nie otrzymam później za (...)

1

2