o podanieile wynosi ulga na dziecko 2012 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przez rok a umowe mam do 2012 roku....prosze o rade,... sylwia prawo-pracy.net witam.czy na urlopie wychowawczym płatnym na niepełnosprawne dziecko mogę dorobic na (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ginekologa, że kobieta była przynajmniej na 1 wizycie w czasie ciąży. Można również postarać się o alimenty na dziecko i matkę (jeżeli nie ma środków na utrzymanie) (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

[cytat] My friend. Jeśli pracujesz legalnie na umowe o prace (nie przez agencje) przysługuje ci od państwa (UK) zasiłek który wynosi około 100 funtów na każde dziecko, (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wynosił miesięcznie 77 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 106 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 115 zł na dziecko (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

.......... Podpisujesz umowę na okres próbny na 3 m-ce, potem na rok.. a po 2 tygodniach od podpisania umowy na rok dowiadujesz się, że dziewczyna jest w ciąży i przynosi (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

rozwodu.w 2010 urodziłam dziecko za granicą,wróciłam do polski jak dziecko miało 6,5 miesiąca, czyli już za póżno na składanie wniosku(nie wiedziałam że istnieje termin)mój były (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

,CZEKAN NA SPRAWE O POZBAWIENIE PRAW OJCOWSKICH NA MOJA CORKE,Z OJCEM DZIECKA NIE JESTEM PONAD 2 LATA,PO ROZTANIU SIE ZNIM BRAL DZIECKO NA WEEKENDY,ALE ZAWSZE JA PRZYPROWADZAL (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na mamusie (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

. Powinnaś złożyć prośbę do sądu o podwyższenie alimentów, podaj numer sprawy, na której przyznano ci alimenty na dziecko, i uzasadnij prośbę. 200 zł to bardzo mało na (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pieniędzy na dziecko .jak mam udowodnic ze ma 3razy więcej dochodów niż na umowie (najniższa krajowa)ja pracuje ale moja wypłata starcza na opłaty dodam jeszcze że wzieliśmy (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

, dzieckiem nie jesteś obciążona. burza Mam dwoje dzieci.Ile sad moze mi przyznac alimentow na kazde z nich?Obecnie place po 150 zl na kazde.Matka jednego z nich wystapila o podwyzszenie (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

alimenty.pl powiec mi jak długo trzeba czekac na rozwud od dnia złozenia wniosku rafał alimenty.pl Mam 1o letnie dziecko i chcę rozwodu bez orzekania o wnie. Prosze niech mi ktoś (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

niepełnosprawnej może polegać w całości lub w części na osobistych staraniach o wychowanie lub o utrzymanie uprawnionego. W takim jednak wypadku świadczenie alimentacyjne pozostałych (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

sytuacji gdy dziecko, córka w wieku 17 lat bierze ślub? Dalej jest niepełnoletnia ale zawiera przecież związek małżeński? Tzn. że jeszcze przez rok można ulga na nią jako (...)

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok??

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok??

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok?? aloha, ktos moze mi powiedziec ile ma wynosic przewidziana ulga na dzieci w 2012 roku?

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

?!!! rok do szkoly w kielcach a rok w warszawie? a jesli dziecko malutkie? juz to widze jak kochany tatus na rok rzuca prace i bierze sie za pieluchy?!!! a co z psychika dziecka? (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o ubezpieczenie, (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

a wiadomo, ze tez chce sobie cos zaoszczedzic. Kiedy probowalem rozmawiac o zmianie kwoty to uslyszalem ze w pl jest drogo a sprawy o alimenty nie chce mi moja byla narzczona zamlozyc. Wiec pytam (...)

alimenty

alimenty

na czarno zarabia 2000 zł. nie płaci nic na dziecko wszystko przepija . Dziecko odwiedza raz na jakiś czas . Czy mogę starać się o alimenty i o pozbawienie (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

TŻ się na to zgodził, a jak zobaczyła ze mu bez niej dobrze to zaczęła szaleć.Nie dbacie o swoich mężczyzn, o swoje związki a późńiej winą chcecie obarczać inne kobiety...żałosne. (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

- wypłata \"na rękę\" - przy podwyższonych kosztach uzyskania przychodu ze względu na dojazd do pracy z innej miejscowości - WYNOSI: 1037,34 zł. wies12 Witam wie ktos możo ile wynosi (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

wysyłam co miesięc na imię i nazwisko ex-żony. Dowiedziałem się, że ona pobiera zaliczkę alimentacyjną, ponieważ nie poinformowała OPS o tym że dostaje pieniądze na dziecko. (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na wpłąte 1500zl. Nie stać mnie na to, jestem studentką co prawda pracuje, ale niewiele zarabiam. Powiedziałam o tym i do tego zgłosiłam, ze miałam otrzymac informacje na temat (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

na dziecko tyle tylko ze mialam dobre serce i szlam mu na reke i sie o to nie dopytywalam. A teraz owszem czuje sie urazona ze on takie straszne glupoty powypisywal, ze niby dziecko (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

płacę wszystko, czy to ma jakieś znaczenie? seba oczywiscie. alimenty sa na dziecko. najlepiej zebys juz teraz zbieral paragony i rachunki na ponoszone wydatki na dziecko bo (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

. Na weekend kiedy przywoziłem dzieci to ona najczęściej szła do pracy na dwie zmiany. Na moje prośby o zmianę systemu pracy reagowała złością i agresją. Przez cały czas tylko (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

tylko o jakich aktach sprawy piszesz - czy o pozwie w którym domaga się alimentów na siebie który ona wniosła, czy o pozwie o alimenty na dziecko który ty (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

? Domyślam się, że o alimenty, więc do ewentualnej oceny twoich szans potrzebne są informacje o twojej rodzinie, czyli o rodzicach, o tym kto jest zobowiązany do alimentów na (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

nas na to stac, przynajmniej zdaniem rządu. lopkin Prosze o info, 1500 zł na reke tak, tzn netto.?! tekl7 huhu jakby to było netto ot było by pieknie:) tobik11 to jest kwota brutto, na (...)

1

2

3

4

5

...

29