Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  Z chwilą kiedy wstapisz w zwiazek małżenski ojciec nie ma obowiazku płacenia alimentów. do dona alimenty.pl 18.11.2008 MAM SPRAWE W SADZIE O ALIMENTY.MAM PYTANIE ILE MOZE PLACIC ALIMENTOW OJCIEC (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  dziecka przez innego mężczyznę, najlepiej męża matki. Przysposobienie jest możliwe nawet, w szczególnych przypadkach, bez zgody ojca, z tym że dziecko w momencie złożenia wniosku o przysposobienie (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  prosze o (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  strona. Chcecie obciążać tatusiów jak tylko się da i osiągać jak największą kwotę! Wstydźcie się! Jeżeli ojciec dziecka będzie chciał dawać dziecku pieniądze to sam je da bez sądowych nakazów. (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  wygląda dzień pracy, ile godzin trwa??? Czy kuratorem zawodowym może byc jedynie ktos z wykształcenem prawniczym? bardzo prosze o odpowiedź najchętniej na maila marif@autograf.pl marif MUSISZ (...)

 • straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??16 Września 2004

  od pracy może mu dać, a nie że musi, a i słowo „Proszę” by się przydało. Później takie pijawy żerują na wszystkich i uważają, że się im należy, mają po prostu wypaczony (...)

 • Alimenty dla rodziców12 Sierpnia 2002

  Jakie są zasady ubiegania sie rodziców o alimenty od dzieci? Co w przypadku rozwiedzionych rodziców pełnoletnich dzieci? Czy o alimenty od pełnoletniego dziecka ubiegac sie moze (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  plinowac swojego i nie dac sie wykorzystywac! Od pierwszych dni ciazy jestes pod specjalna ochorna( prawna i zdrowotna). Skoro szefowa jest az tak "ludzka" powinnas isc na zwolnienie i (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  przedstawiciel procesowy PZU. ja na swojej sprawie widzale go tylko raz .W podobnej sprawie chciano mi wyplacic 3 tys zlotych a sad przyznal 30 ktore leza sobie teraz na moim koncie schell proszę o kontakt, (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???30 Października 2002

  sprawie o separcje i czy jak mąż złoży pozew o rozwód to mogę sie nie zgodzić na rozwiązanie małożeństwa. (Jeteśmy bezdzietni 13 lat po ślubie a od marca nie mieszkamy razem. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane