o ile wzrona emerytury w 2012roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

, o ile związek małżeński w ogóle istniał. W sytuacji, gdy była żona ojca dziecka nie będzie w stanie uczynić zadość temu obowiązkowi, przejdzie on na dziecko. Jeżeli (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

oki nic strasznego ale wiem ze ma w rodzinie kogos wysokiego postawionego w swiecie sadu ( prezesa sadu najwyzszego) i czy moge starac sie o przeniesienie sprawy gdzie inndziej?? prosze o (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

zasądzone alimenty od dziadków? Czy zależy to od dochodów moich i ich? Czy prawdą jest, ze jeśli znane jest miejsce pobytu ojca, to nie mozna żądać alimentów od (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

w trakcie trwania sprawy możesz z Sądu otrzymać w trakcie trwania sprawy klauzulę natychmiastowej wykonalności w zabezpieczeniu. Dodatkowo tatuś taki jest Ci winien za cały ten okres (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

podpisałm umowe o wynajem mieszkania na czas okreslony(do maja)w umowie byla zawarat klauzura o miesiecznym wypowiedzeniu i o kaucji o ktorej dowiedzielismy sie w dniu (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

na podstawie ust. 11 oraz w trybie określonym w tych przepisach. Lekarz ubezpieczenia zdrowotnego ma upoważnienie wyłącznie do orzekania o potrzebie udzielenia urlopu dla poratowania zdrowia (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

wnioskujaca o alimenty postępuje w sposób właściwy i nie narusza zasad współzycia spolecznego- np. dotad nie ukonczyla szkoly, a w chwili jak opisano w poscie ubiega sie o (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

otrzymania w przyszlosci emerytury? zona pracuje po domach nigdzie tego nie gloszac..sprzata tylko dlatego ze chce wyegzekwowac odemnie alimenty...w przeszlosci pracowala w sklepie (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

moge zrobic w tej kwestii??? Aga Chodzi mi tylko o tą konkretną sprawę twojej koleżanki o której pisałaś w poście z 27.07.2015 "Moja koleżanka po macierzyńskim nie dopełniła (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

mogę. Mnie chodzi o to, czy bez problemu mogę założyć sprawę o alimenty jego rodzicom, czyli dziadkom syna??????? Aditi Hej CO TY MÓWISZ MI O ZA WYSOKICH DOCHODACH ABY OTRZYMAĆ ALIMENTY (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

siebie w kraju ze płaciła podatki.Cionglie muwi ze za kilka dni to mu ksiengowa zrobi,alie w cionz ich nie ma((( Czy ktoś by mog powiedec coś o tym,czy liub jakoś doradzić?? Eugenia Pisze (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. Ja właśnie jestem w trakcie pisania pozwu o rozwód, a z mężem jesteśmy w separacji nieformalnej od 2,5 roku. Zaczęło się jeszcze przed urodzeniem córki.Wystapiłam o (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

bez zapowiedzi dostalam pisemko od KOMORNIKA Z ERY, w ktorym zostaje zawezwana do zaplaty dlugu+odsetek w kwocie 5000zl - w tej samej sprawie!!! Okazuje sie,ze w 2004 roku komornik (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

dowiedzialam ze chodzi o mojego Tate. Tata zmarl w 2015 roku. Niby jakies pismo wyslali w tamtym roku ale nikt z mojej rodziny nie widzial nie odbieral takiego listu. Poproszono (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

. Grudziadz w 1913 roku nalezal do niemiec, jednak z granic z 1937 jest to juz terytorium Polski. Do dzis w urzedzie masta z tego roku istnieja dwie ksiegi urodzen polska i niemiecka (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

przeprowadzą w przyszłym roku i który jest lub nie akceptowany przez prezesa SO oraz ministerstwo, w tym roku taka kontrola dotyczy np tzw. dozorów uproszczonych, w kręgu (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

może zadziałać w przyszłości w drugą stronę, i dziadkowie, o ile będą żyli, oraz twoi rodzice mogą wystąpić o wsparcie z twojej strony, gdy skończysz studia, i będzie (...)

Alimenty a studia zaoczne/niestacjonarne

Alimenty a studia zaoczne/niestacjonarne

obecnie na umowę o dzieło gdzie moje dochody są w wysokości 600-900zł. Opłata "lokum" w moim miejscu zamieszkania to 500zł. Czy w związku z tym, że pracuję a zarobki są niewystarczające (...)

o ile moge zmniejszyc alimenty na syna

o ile moge zmniejszyc alimenty na syna

o jego utrzymanie i wychowanie. tebaska Nie chce powielac tematów , stąd moje zapytanie w tym temacie... Od czterech lat mieszkam w Anglii z moja żona i dwójka dzieci. Oboje pracowaliśmy (...)

praca w warunkach szkodliwych

praca w warunkach szkodliwych

najwyższych dopuszczalnych stężeń i natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy.Dz.U. 2002 nr 217 poz. 1833. Praca w maglu elektrycznym moze byc uznana za pracę w (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

winie? Marzena Lepiej nie chwal się tym,że leczysz się psychiatrycznie w Sądzie.Mąż to napewno wykorzysta w Sądzie.Jeżeli macie dzieci ,to moze Ci je odebrać.Złóż pozew o rozwód (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

rozliczał się z Urzedem Skarbowym w Niemczech. Czy tutaj bedzie wykazywał jakiś dochód tzn. czy Urząd Skarbowy Niemicki informuje Urząd Skarbowy w Polsce o osiaganych dochodach. Czy (...)

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

góry dziękuję za pomoc pan44 Witam Mam pytanie w chwili obecnej pracuję na umowę o pracę w firmie, i czy mogę mieć jakieś problemy jeśli dodatkowo chciałbym zarobić w innej (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

urlopu bo tyle miałam pracując w poprzedniej pracy. Ile dni będzie mi się należało w przyszłym roku? Ile dni mogę wykorzystać chcąc wyjechać na wczasy 22ego lipca (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

. Prosze o odpowiedz i pomoc. karlitojar bardzo proszę o kontakt będę bardzo wdzięczna mag@iso.pl Pozdrawiam mag_ma Prosiłabym o pomoc w unieważnieniu małżeństwa. Będę wdzięczna (...)

zbyt wysokie alimenty

zbyt wysokie alimenty

tylko o sobie i jak napchac sobie w dupe Zmija To powiedzcie w sądzie żeby wam znalazł pracę za 5000zł to będzie was stać na alimenty I tyle w prawie Polskim ;) jaś

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sądowi za postępowanie i tu podał przykład jeśli walczy czy się o 70 tyś i się przegra to trzeba dać sądowi minimum 5 tyś i żeby dzwonić i się zapytać o ile się walczy ( bo (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

[racodawcy o ciąży. W każdym razie wiele kobiet o tym, że jest w ciązy dowiaduje się ok. 3 miesiąca, tak miała moja koleżanka, cały czas miała krwawienia, myślała, że to (...)

1

2

3

4

5

...

38