nr konta bankowego za abonament rtv 2013 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv Witam , czy ktoś może wie jaki jest nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w trakcie (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

utrzymanie córki S bez pokwitowania z powodu jw. pisałem prowadzenia wspólnego gospodarstwa domowego oraz wspólnego konta bankowego. Jednym z dowodów na to, ze utrzymywałem całą rodzinę, (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

to ja nie mam zaufania,proszę doradźcie coś.pozdrawiam Wkurzona Witam mam podobny problem z firmą raport. Zaczeło się od polsatu za nieterminowe zdanie sprzętu za 100zł naliczono mi kare 300zł (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

zwrotu połowy kosztów za lekarstwa jakie ponoszę na dziecko, które kiedyś leczyło się onkologicznie.Ale problem jest tego typu,że nie zapłacił do 10-tego czerwca alimentów za czerwiec,ponieważ (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

mają na każdej rozprawie 5 adwokatów, możecie im skoczyć, składaja sprawy przez sąd w Łodzi który działa na ich korzyśc. Będziecie mądrale apelować, płacić za adwokata za pozew, za (...)

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013 Witam! Od 1 stycznia 2013 roku opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, a opłata za używanie odbiornika telewizyjnego (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

na L4. Zus nie chce wypłacić mi pieniędzy za chorobę. Od sierpnia 2013 roku byłam zgłoszona do ubezpieczeń w tym do chorobowego. Urodziłam dziecko 25.12.2013 - nie wygłaszałam się od sierpnia (...)

Umowa działu spadku

Umowa działu spadku

rachunku YYYYYYYYYYYYYYYYY 3. Środki pieniężne dla konta Eurobank nr rachunku YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 4. Udział 1/2 wartości samochodu osobowego Mazda 323 rok prod 1998, nr rej. YYYYYYYYY (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

zaden bank nie da mi kredytu???? Z gory dziekuje za pomoc Anka prawo-cywilne.net jak sprawdzić czy jestem w biku leszek prawo-cywilne.net Witam! Jeżeli kogoś dziwi fakt,że widnieje w BIK za 5zl66gr,to

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

intrum chce ode mnie 600 zł za to że nie zlikwidowalem konta i narosły opłaty za prowadzenie tego konta. Nie wiem tylko jak konto prowadzili jeśli do jasnej anielci nic na nie nie (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

alimentów na rzecz mojej córki Natalii Bąk na konto mojej byłej żony Agnieszki Bąk za miesiąc marzec w wysokości 350 złotych oraz do 10 kwietnia za miesiąc kwiecień 2014.Wniosek ten uzasadniam (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

Kruk ściga mnie za tą karną opłate.To co menti W 2004 roku nie zapłaciłam faktury za telefony w Idei. Ci odłączyli mi te telefony , a potem chcieli kary za ponowne podłączenie.Zapłaciłam (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

drugiej firmie miałem przez parę miesięcy podpisaną umowę z firmą UPS niestety za dodatkowe opłaty za paczki niestandardowe zrezygnowałem z usług. Opłata jaka wynosiła za przesyłkę (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który płaciłyśmy (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

sadowa jesli jest wlascicielem dlugu owszem, jesli chodzi o upoblicznanie danych przed firmy windykacyjne owszem moga w celu sprzedazy długu bez podania konkretnego adresu czyli wistarcza ze nie wpisza nr

Intrum Justitia

Intrum Justitia

sama pieniądze za zobowiązania, dostęp do faktur miałam elektroniczny. Po zerwaniu umowy pod koniec kwietnia pobrano mi z konta zwyczajną kwotę za abonament, a jak wiadomo abonament (...)

auto z aukcji komorniczej a akcyza

auto z aukcji komorniczej a akcyza

być opłacona? Auto jest na niemieckich nr rej. Pozdrawiam Dzwoniłem dzisiaj do owego komornika i mówił ze akcyzę opłacił przesłał mi nawet wydruk z transakcji konta bankowego więc (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

metrów ktoś z piwkiem. Zaczęło mnie zastanawiać za co tak karali tych ludzi ?????? Za posiadanie butelki z naklejką piwa , za przełykanie alkoholu , no może ze szklanki widać jak ubywa (...)

Komornik za .... zaufanie...;o(

Komornik za .... zaufanie...;o(

do reki podczas przekazywania dzieci, za pokwitowaniem.... jak zmusic zone do podania nr. konta???? w koncu to ja place i moge wybrac sobie sposob w jaki chce to robic ....chyba??? PLASTI Widzę, (...)

Bank PKOBP a blokada konta na którym jest kredyt

Bank PKOBP a blokada konta na którym jest kredyt

ściągali. Dzisiaj spłaciłem komornika ale chcę reklamować te opłaty w banku powołując się o art. 54 pkt. 1 Prawa bankowego. Aha jeszcze jedno Jak by nie te opłaty za te monity i ta opłata (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

. odpisał mi, żebym podała info. o majatku dłużnik. pytam- czy powinnam pojechać tam gdzie złapali alimenciarza i prosić go, żeby mi podał numer swojego konta bankowego??? w odpowiedzi komornik (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

była żona wyszarpała podwójnie alimenty, czyli za okres za który Pan już sam zapłacił? mrozowskim Oszustka wyszarpała podwójne alimenty, Wyszarpała za lipiec i sierpień bo oświadczyła, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Problem polega na tym że partner nie otrzymał żadnego pisma od komornika przed zajęciem konta w banku dopiero po zajęciu 10.03.2016 otrzymał pismo że dług wynosi 1880.50 zł a z konta zniknęły (...)

skradziono mi PIN i nr konta

skradziono mi PIN i nr konta

skradziono mi PIN i nr konta Moj numer konta bankowego i PIN zostały skradzione. Czy złodziej może to jakoś wykorzystać?? np wypłacić pieniądze, albo kupić sobie coś przez internet?? (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

podobnymi Tobie. Co z tego, że piszesz o naprawianiu szkody. Musisz najpierw wykazać przed sądem, że ją poniosłeś. Zacznij podawać do sądu "nieuczciwych płatników" np. Cyfry plus. Za (...)

gdzie płaci sie kare grzywny??

gdzie płaci sie kare grzywny??

poszkodowanego ? misiek Dzień dobry, jakiś rok temu dostałem wezwanie do zapłaty 200zl za grzywnę i koszty sądowe i był podany tam numer konta bankowego w celu uiszczenia opłaty sądowej (...)

zadłużenie

zadłużenie

zalegałem Bankowi BZ WBK kwoty za prowadzenie konta w wysokościach od 5 do 20zł. Było dokladnie wypisane w raporcie tak jakby 6 pozycji oraz że rachunki są zamknięte. Wysłałem wniosek do (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

, pesel, nip, nr dowodu osobistego). Należy wskazać także dłużnika - matkę lub ojca i również podać wszelkie możliwe dane. Gdy nie znany jest wam nr pesel, nr dowodu, czy nip - nie (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań proszę pisać: piasecki-kon@o2.pl

1

2