nr konta abonamentu rtv na rok 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

jego nr identyfikacyjnym, bądź po nr książeczki abonenckiej. ważnosław Witam, gdzie można znaleźć nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? ryjek71 Witam czy (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

Czy może ktos odpowiedzieć na moje pytanie ile łącznie wynosi koszt abonamentu radiowego za rok 2011?Z góry dziękuje za wszelkie informacje olegg5 Witam, wyczytałam gdzieś że (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

moje przemyślenia na temat firm typu Kruk i Presco, to proponuję moją odpowiedź do postu zatytułowanego "Presco atakuje!!! co robić?" Moja wiadomość jest obecnie wyświetlana na trzeciej stronie (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

personalne ale ja jestem zbyt inteligentny by z hołotą rozmawiać ! a tera idę na Krzyś Pan Krzyś tonie w dlugach ale sra po forach na prawników i innych bo mu sie do doopy dobrali, buhahaha. (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

nie każdego stać na 100 czy 200 zł na poradę ,bądź ok . 1000- 1500 na "reprezentanta" w sądzie iza12014gmail.com alimenty.pl Prawo rzekomo mówi tyle ile ojciec dziecka płaci ty masz (...)

Komornik za .... zaufanie...;o(

Komornik za .... zaufanie...;o(

(moze to byc nawet wiecej niz 2000, ale wtedy bede mial pewnosc, ze pieniadze ida na malucha, a nie na kobiete, ktora maltretowala mnie psychicznie i fizycznie. A na rozwód bez orzekania o (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

piekna mama, robisz swietna robote i jestes bardzo kochana! Przytrzymaj palec na tym i wyslij dalej.ednakże firma w dalszym ciągu rozpowszechnia dane osobowe moje na stronach publicznych na (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

frakach pozniej zamienili na polska i regularnie placili w polskich zlotych po 1900 zl i placa do dzis rrrregularnie choc juz rok temu sad zabral im z komornikiem te mieszkanie rok temu to (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

komorke mamy o tresci: "Moja zona nie wyrazila zgody na twoja obecnosc na slubie. Przykro mi"... Dzwoniłam do niego, ale już nie odbierał... Zachował się jak jakiś dzieciak >.< Na dodatek (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski z Warszawy (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje tomek39 do kiedy trzeba (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

kilku miesiącach sami wystawili mi pismo, że rozkładają dług na raty. Z tym, że ja wpłacałam wszystko na konto TP, nie na ich ponieważ nigdy nie dostałam informacji z TP, że mój (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

licznymi "haczykami", np. umowa na 24 miesiące, jak nie wypowiesz umowy na ponad miesiąc przed jej "niby zakończeniem", to automatycznie przedłuża się ona na 12 miesięcy. Niby dlaczego (...)

Czy mogę pozwać TPSA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody

Czy mogę pozwać TPSA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody

wyłudzenia. Zażądaj oprócz natychmiastowego zaprzestania nękania rekompensaty w formie- tu sobie cos wymysl- na przyklad rok abonamentu gratis. A i napisz na koniec, ze w razie (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

(mimo mojego pisemnego sprzeciwu i bez mojej wiedzy) została przedłużona na czas nieokreślony. Po miesiącu otrzymałam FV opiewającą na kwotę przewidzianego, w zawartej wcześniej ze mną (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

telefon łacznie z karta .przestana cie przesladowac.Ja tez chciałam na raty.Powiedzieli ze nie dziela na raty,pózniej powiedzieli ze podziela.Oni uczą sie działas na psychike przez te (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

czy warto się pogrążąć i narażać na dodatkowe koszty i kosekwencje. Pozdrawiam. Bezimienna a ja mamy pytanie.była zawarta umowa w erze na 2 telefony na wysoki abonament w maju 2006roku (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

alimentów na kwotę 600zł na dwójkę dzieci(po 300zł na jedno). Dodatkowo mój były mąż pobiera w Niemczech zasiłek rodzinny na dwójkę dzieci. Co mam zrobić w takiej sytuacji? (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

cholery linii przechodzących przez pole jakieś 250 m naliczyli 6 tyś i 500 zł na rok a na końcu prawnik powiedział że się nie opłaca Remek55 Jeśli jest to za rok to oczywiście (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

sytuacje i czekam na jakieś wskazówki z Waszej strony: Wynajmuję (a raczej wyrozumowywałam) 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie wraz z 2 koleżankami. Z właścicielem podpisałyśmy umowę na 1 (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

by sformułowania "ustala się", "określa się" bądź pokrewnego, co wskazywałoby na konieczność weryfikacji zasad na podstawie których wypłaca się wynagrodzenia. Byłby to zabieg jednak zbędny, (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

to przy pomocy jajeczka na twardo gotowanego na tyle nieudolnie, że wnikliwy konduktor orzekł jej nieważność. Na szczęście dla mnie, skonfiskowaną natychmiast legitymację wysłał (...)

Umowa działu spadku

Umowa działu spadku

rachunku YYYYYYYYYYYYYYYYY 3. Środki pieniężne dla konta Eurobank nr rachunku YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 4. Udział 1/2 wartości samochodu osobowego Mazda 323 rok prod 1998, nr rej. (...)

Uwaga z Sygma Bank

Uwaga z Sygma Bank

Uwaga z Sygma Bank padłam ofiarą tego niby banku. sprzet rtv brałem na raty- blankiety do zapłaty były na inną kwotę jak przy kredycie na 1na rok. kiedy mój (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

tak nie jest).Mnie nie stac na adwokata ani na zadne porady prawne.Nie wiem co robic.Poradzcie!ps.Po pierwszej rozprawie wyrok jeszcze nie zapadl.Czekam na druga na ktorej mam byc jeszcze (...)

Ukrywanie majątku przed rozwodem .

Ukrywanie majątku przed rozwodem .

wystarczajace alimenty na dziecko , przylatuje do kraju co 3 tyg na tydzien , wzorowo spedza czas z dzieckiem. W styczniu 2014 mąż wnosi pozew o rozwod bez orzekania o winie wspolnie w porozumienia (...)

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny Witam Ile wynosi łaczna opłata za poł roczny abonament TRV na rok 2011?w jaki spsób trzeba za niego zapłacić?Z (...)

1

2

3