nr 2016/679 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Podział gospodarstwa rolnego

Podział gospodarstwa rolnego

Podział gospodarstwa rolnego Dzień dobry, Prośba o informacje czy można znieść współwłasność z gospodarstwa rolnego. 4 współwłaścicieli. Wycena rzeczoznawcy. Całe gospodarstwo składa się z: - (...)

NR ZASTRZEŻONY

NR ZASTRZEŻONY

osoby dzwoniącej na niepotrzebny konflikt z policją?? Czy w ogóle da się sprawdzić ten nr?? Dzwoniłam już do operatora ale oni mi tylko powiedzieli że nie mogą mi udzielić takich informacji jedynie (...)

Opodatkowanie dochodów

Opodatkowanie dochodów

0000 3102 6584 6404 4. Nr konta: 93 1140 2004 0000 3802 6584 6391 5. Nr konta: 38 1160 2202 0000 0001 6601 0770 PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" (ze (...)

Chcą mnie wrobić w coś, czego nie zrobiłem proszę o pomoc.

Chcą mnie wrobić w coś, czego nie zrobiłem proszę o pomoc.

zastraszasz ludzi. Groziłeś XXX pisząc smsa jakiś czas temu? 4.Sms od nr 0-609-...-...: ?W NAJNOWSZEJ WASZE GAZECIE PISZĄ O TYM CO MI ZROBIŁEŚ HAHA? 5.Sms od nr 0-609-...-...: ?PO CO MI WANIASZ (...)

Chcą mnie wrobić w coś, czego nie zrobiłem proszę o pomoc

Chcą mnie wrobić w coś, czego nie zrobiłem proszę o pomoc

ludzi. Groziłeś XXX pisząc smsa jakiś czas temu? 4.Sms od nr 0-609-...-...: ?W NAJNOWSZEJ WASZE GAZECIE PISZĄ O TYM CO MI ZROBIŁEŚ HAHA? 5.Sms od nr 0-609-...-...: ?PO CO MI WANIASZ PO MYM (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

skończyła i dwa miesiące później odezwała się ww firma apropos płatności do TP. Pan od samego początku niemiły, wręcz wulgarny. Dzwonili do mnie na nr tel. komórkowego (na kartę) skąd mieli (...)

prośba o pomoc w rozwiązaniu kazusu

prośba o pomoc w rozwiązaniu kazusu

7/2013 przewidująca zakończenie funduszu celowego dla potrzeb garażowiska powołanego uchwałą nr 9/2012 z dnia 30.03.2012r. ale została ona odrzucona w głosowaniu w trybie głosowania na zebraniu (...)

Jak pozbyć się niechcianych sms\'ów?

Jak pozbyć się niechcianych sms\'ów?

spod zastrzezonego nr. gdzie najczesciej automat mi cos poleca lub osoba żywa mnie na coś zaprasza. niestety nie wiem skąd te nr prywatne mają moj numer. pani z która gadałam powiedziała mi (...)

Groźby przez smsy

Groźby przez smsy

Powinnaś złożyć zawiadomienie o przestępstwie do właściwej prokuratury Rejonowej. Opisac sprawę, przytoczyć pare sms`ów, podac swój nr tel. Prokuratura powinna wnieść do Twojego operatora wniosek (...)

Do opini prawnej nr.49795

Do opini prawnej nr.49795

Do opini prawnej nr.49795 Do opini prawnej nr.49795 W dniu 05.12.2011r. otrzymałem od Was opinię nr.49795,do której mam dodatkowe pytanie. W odpowiedzi na Wasz e-mail przesłałem inne dowody (...)

witam nr opini97683

witam nr opini97683

witam nr opini97683 witam nr opini97683 udzielam odpowiedzi odnośnie Państwa pytań! w obecnej chwili jak sie dowiadywaliśmy były chlopak P. Justyny nie ma już żadnych praw do lokalu powinien (...)

co oznacza nr sprawy674/12

co oznacza nr sprawy674/12

co oznacza nr sprawy674/12 co oznacza nr sprawy674/12 dostalam wezwanie do sadu nie zostalo odebrane poniewaz mieszkam za granica.czy prawnik jako moj pelnomocnik moze czegos na ten temat sie

Podział działki a służebność przesyłu

Podział działki a służebność przesyłu

żadnych służebności. Mam następujące pytania: 1. Czy domagać się od sprzedającego wpisania służebności przesyłu przez działkę nr 2? 2. Czy przyszły właściciel działki nr 2 ma prawo (...)

Darowizna służebność a alimenty

Darowizna służebność a alimenty

mieszkaniu wynikającym ze służebności. Obecnie wnuczka babci (córka dziecka nr 1) chce zmusić babcie do pójścia do DPSu. Dodatkowo otrzymała w gminie informację, że ponieważ jej dochód z pracy (...)

Wgląd do testamentu przez domniemanego zapisobiercę

Wgląd do testamentu przez domniemanego zapisobiercę

po oficjalnym otwarciu testamentu. Uzyskałem nr KW a w niej od września już figuruje stryj, właściciel nieruchomości na podstawie Aktu Poświadczenia Dziedziczenia Nr XXX XXX. Podany jest również

VAT-25

VAT-25

, niebieskie blachy(zgodne z dowodem) ale na opelvindecoder znalazłem info, że nr rej. pierwszej rejestracji był inny niż obecny. Pytanie finalne: jak sprawdzić i czy w ogóle to jest możliwe czy (...)

SN  postanowienie

SN postanowienie

uchwał Sądu Najwyższego z dnia 26 października 1961 r., IV CO 15/61, OSN rok 1962, nr 4, poz. 131 i z dnia 27 czerwca 1969 r., III CZP 34/69, OSPiKA rok 1970, nr 5, poz. 94 oraz postanowienie (...)

Czy to jest legalne????

Czy to jest legalne????

8890 0001 0020 6923 3000 0003 3. Nr konta: 48 1140 2004 0000 3802 5252 7064 4. Nr konta: 75 1020 4027 0000 1802 0382 2913 5. Nr konta: 07 1140 2004 0000 3402 5023 8895 PAMIĘTAJ!!! Wpłać (...)

Wymiana okien w wynajmowanym lokalu

Wymiana okien w wynajmowanym lokalu

z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy . Dz.U. 2001 r. Nr 71, poz. 733 (tekst pierwotny), Dz. U. 2005 r. Nr 31 poz. 266 (tekst jednolity), Dz.U. 2005 r. (...)

Gdzie zgłosić nieuczciwość sprzedawcy i niechęć allegro do rzetelnej oceny sprzedawcy

Gdzie zgłosić nieuczciwość sprzedawcy i niechęć allegro do rzetelnej oceny sprzedawcy

? Proszę o konkretne wytyczne. Zakupiłem turbinę dn.05.02.2019r aukcja nr 7767517272 od elmel12 której parametry są niezgodne z opisem i proszę o podjęcie działań w tej sprawie i informację o ich (...)

Umowa działu spadku

Umowa działu spadku

: 1. Towary handlowe pozostałe po działalności gospodarczej. 2. Należności i środki pieniężne dla Przedsiębiorstwa ZPHU YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY, dla konta Bank Spółdzielczy YYYYYYYY oddział YYYYYYYY (...)

Płatne usługi sms- jak sie tego pozbyc?!

Płatne usługi sms- jak sie tego pozbyc?!

żywa mnie na coś zaprasza. Ja nie mam pojecia skąd te nr prywatne mają moj numer. pani z która gadałam powiedziała mi ze moj nr maja ze swojej bazy danych, czyli ze musialem go im udostepnic. (...)

Nasze pytanie brzmi: Czy jako zarządca mamy obowiązek dokonać podziału budynku gospodarczego zgodnie

Nasze pytanie brzmi: Czy jako zarządca mamy obowiązek dokonać podziału budynku gospodarczego zgodnie

udziały: lokal nr 1 - 42,4% lokal Nr 2 - 37%( gmina) lokal Nr 3 - 20,6% Wspólnota posiada budynek gospodarczy, który jest częścią wspólną i z którego obecnie - od wielu lat korzystają: właściciel (...)

ktoś posługuje się moim nr pesel i nr dowodu

ktoś posługuje się moim nr pesel i nr dowodu

partnerski i nie ma dostepu do informacji na jaki adres zalozono konto, w jakim czasie, powiedziala jedynie ze nie ma tam kredytu. Pytanie: jakim cudem, ktoś posłużył sie nr pesel i nr dowodu, (...)

Czy jeśli zmienia się nr działki to wpisy w księdze wieczystej są aktualne?

Czy jeśli zmienia się nr działki to wpisy w księdze wieczystej są aktualne?

Czy jeśli zmienia się nr działki to wpisy w księdze wieczystej są aktualne? Dzień dobry, działka, którą odziedziczyłam ma w księdze wieczystej następujący wpis : "NIEODPŁATNA SŁUŻEBNOŚĆ (...)

Całkowite zerwanie więzadła oraz nie wypłacenie należnych świadczeń z tytułu nieszczęśliwego wypadku przez towarzystwo AVIVA

Całkowite zerwanie więzadła oraz nie wypłacenie należnych świadczeń z tytułu nieszczęśliwego wypadku przez towarzystwo AVIVA

odpowiedź i wypłatę 5% uszczerbku. (załącznik nr 4, załącznik nr 5). 7. Odwołałem się, ponieważ nie uwzględniono całkowitego zerwania więzadła oraz innych uszkodzeń stawu kolanowego. (...)

WSFiZ - opłata za edukacje, sprawa w e-sądzie

WSFiZ - opłata za edukacje, sprawa w e-sądzie

zgodnie z Załącznikiem nr 1 do umowy pkt. 3 Powód naliczył opłatę za wezwanie studenta do uregulowania zaległych opłat w wysokości 10,00zł. Powód skierował do Pozwanej wezwanie do zapłaty w (...)

Wezwanie do zapłaty przez Kredyt Inkaso!

Wezwanie do zapłaty przez Kredyt Inkaso!

brianpoz Szanowni panstwo nigdy nie mialem dlugu a tu z Kredit Inkaso przyszlo zadluzenie na 150 zl i podali nr telefonu oraz nr konta. Sprawdzilem takiego nr telefonu niema a konto jest (...)

mieszkanie po policji

mieszkanie po policji

, państwowych osób prawnych oraz niektórych mieszkań będących własnością Skarbu Państwa. Dz.U. z 2001 r. Nr 4, poz. 24 - zmiany ustawy ogłoszone zostały w Dz. U. z Nr 102, poz. 1118, z (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

w tych sprawach zostały określone w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 30 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 132, poz. 1115). W załączniku do rozporządzenia zostały wykazane choroby, które są uznawane za

1

2

3

4

5

...

42