nowe zasady pracy w szwajcarii od maja 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

15 prawo-pracy.net Jestem na zwolnieniu lekarskim od miesiąca po wypadku samochodowym który był w godzinach pracy,byłam w zakładzie podać l-4 i zostałam powiadomiona o likwidacji (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kurator z uwagi na specyfike zadań ma nienormowany czas pracy. Wykonuje swoje obowiązki w godzinach od 6 do 22-ej.W zależności pod sytuacji również w soboty i niedzielę. Wynagrodzenie (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

-pracy.net Ja jestem w 21 tygodniu ciąży i od miesiąca siedzę na zwolnieniu. Mój ginekolog od początku pytał czy chcę już siedzieć w domu. Uważa, że kobieta w ciąży (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

trafiłeś na zołzę która nie zhańbiła się pracą ale nie oceniaj wszystkich kobiet jednakowo . Taka która ma już dziecko w wieku w którym może iść do pracy niech się weżnie (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

ustawo wolny od pracy w tym przypadku jest to 3 maja i 1 listopada przypadaja w dni wolne od pracy to pracodawca ma obowiazek dac pracownikowi inny wolny dzien w (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

możliwości znalezienia pracy w jego zawodzie i jaką ewentualna płacę w tym zawodzie oferują, a niekoniecznie od tego, czy ta osoba w istocie pracuje. leg Nie chcę być (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Może to być równie dobrze 3 lata jak również 10 lat. Nie zwalnia to jednak w żadnym stopniu od odpowiedzialności za dług. Jeżeli więc po 30 latach od dnia, w którym Panu (...)

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

w tym wszystkim istotne ,bo jak widać nie liczyły się w rozgrywce więc niech mnie nimi nie szantażuje od niego to wszystko- zależy jak wykorzysta szansę,prosił mnie na kolanach o rękę....i (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 kkw. W (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

skromną opinią. windykator123 właśnie dzisiaj dostałam liścik o "długu" w Orange od I-J i jutro wysyłam list do prezesa wg Twoich sugestii :-) jestem w 100% pewna, że nie mama żadnego (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

komornika pisząc mi w uzasadnieniu, że nie może tego zrobić bo pozbawiłoby to moje Dzieci dopływu środków na ich utrzymanie w sytuacji gdy od 4 lat Dzieci te żadnych środków już (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

udało mi sie odbic od dna. Tego nie przewidzial w swoich planach. W czasie sprawy alimentacyjnej przynosił rachunki, że kupuje paczkę mielonki na miesiąc i mydło szare Jelen. Ja zas żądajac (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

. Przedsiębiorca Od ponad roku współpracuję z Firmą Veriv S.A. Szybko i skutecznie ściągają należność od dłużników. Firma swoją siedzibę ma w Wrocławiu ja natomiast mieszkam (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

, myslec o dziecku teraz, jutro i za 10 lat w kazdym dniu wracajac z pracy w domu czeka druga "praca" - a nie tylko pare setkek miesięcznie przelewem. dziecko , to nie osobodzień w (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

BĘDĄ TEGO JAKIEŚ PÓZNIEJSZE KONSEKWENCJE W MOJEJ PRACY LUB W MGOPS.POZDRAWIAM. sylwunia prawo-pracy.net mam pytanie w kwietniu konczy mi sie umowa o prace i juz wiem ze mi jej nie (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

ojca i czasem coś od babci. W związku z tym że mam napiętą sytuację w domu, wykonuję większość prac domowych, nie dostaję nowych ubrań a pieniądze które otrzymuję (na szczęście) (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

x w tygodniu od 16 do 20 w obecnosci żony ). Nie zgadzam się z tym i bedę skladal apelację, ale to potrwa pare miesiecy.Czy w tym czasie mogę odbierać córkę z przedszkola w (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

(chyba że w gre wchodzi jakaś pomyłka wynikająca z w/w bałaganu). Pozdrawiam Tevion Mordercy to przesada ale dlaczego pracują dla nieuczciwych klientów którzy wyłudzają pieniądze (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

isc do pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

związku z tym chciałem wiedzieć jedną rzecz: jak ma się do tego ustawa meldunkowa?? Po jakim czasie pobytu w jakimś miejscu, mając stały meldunek w innej miejscowości trzeba się zameldować (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

facetowi spokój. I tak życie daje mu nieźle po d. dagoja W dwójkę spłodzili niech w dwójkę utrzymują, a tatuś niech się nie miga od pracy. hmtk Panowie ! Bądźcie obiektywni (...)

Juwenalia 2011 - Kraków - PEŁNY PROGRAM !!! AWF , UEk , Czyżynalia , Juwenaliowe Koncerty , Plaża na miasteczku , Scena na miasteczku , Juwenaliowy Kabareton , Kolorowód i inne

Juwenalia 2011 - Kraków - PEŁNY PROGRAM !!! AWF , UEk , Czyżynalia , Juwenaliowe Koncerty , Plaża na miasteczku , Scena na miasteczku , Juwenaliowy Kabareton , Kolorowód i inne

* CZYŻYNALIA 10 ? 19 Atrakcje akademiki / PIKNIK / w trakcie zrobić konkurs ?na pirata? 20 ? 23 Koncert w Kwadracie ( Bob one & Bass Tajpan, Ras Luta, Kacezet & Dreadsquad) 23 - Dyskoteka w (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

zasądzone alimenty od dziadków? Czy zależy to od dochodów moich i ich? Czy prawdą jest, ze jeśli znane jest miejsce pobytu ojca, to nie mozna żądać alimentów (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

pieniedzy. tadek12345 W sklepie obuwniczym w którym pracuję w pierwszej kolejności (zaraz po naprawie) wymieniamy towar na nowy a zwrot gotówki to już ostatecznośc i zależy to od (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

od osoby w kwocie 100,- DM. W roku 1990 udzielil dlugiego wywiadu dla tygodnika Wprost na temat problematyki obywatelstwa niemieckiego dla etnicznych slazakow opolskich. Adwokat ow ma ogromna (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Od ponad dwóch miesięcy obowiązują nowe zasady eksmisji osób, które zalegają z zapłatą za wynajmowane mieszkanie lub dom. Eksmisja jest możliwa – co do zasady – (...)

1

2

3

4

5

...

34