nowe zasady oc 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

złożeniem podania o becikowe ale z dniem urodzenia dziecka. allia9 Zgodnie z zapowiedziami z dniem 1 stycznia 2013 roku wchodzą w życie nowe przepisy i nowe zasady przyznawania jednorazowej (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

takiej sytuacji gdy kupowałeś samochód i zawierałeś sobie umowę ubezpieczenia OC z jakimś tam ubezpieczycielem nazwijmy go A nic nie robiąc w kwestii poprzedniego OC, które było przypisane (...)

windykacja oc

windykacja oc

dokumentem potwierdzającym posiadanie przez pojazd polisy oc. Jedynie co może zrobić aby użytkować pojazd ( pojazd ma nowe numery) to zawrzeć nowe oc .Taki pojazd ma wtedy dwa (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

:/ Prosze o odpowiedz pysia1964 /dotyczy OC direct AVIVY/ mam pewność, że na tym etapie można prosić o radę i pomoc Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta, który ma siedzibę w każdym Starostwie Powiatowym. (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Od ponad dwóch miesięcy obowiązują nowe zasady eksmisji osób, które zalegają z zapłatą za wynajmowane mieszkanie lub dom. Eksmisja jest możliwa – co do zasady – (...)

Sędzia zwrócił uwagę na istnienie kc Art.5

Sędzia zwrócił uwagę na istnienie kc Art.5

typu sprawa teraz się toczy z zachłanność Powoda. Opowiedział, że niedawno była u niego jego żona i chciała wystawienia 20 lat wstecz rachunku za wykonanie prac OC widniejący na zmarłą spadkodawczynie

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

nowe małżeństwo. To inna kobieta wychowuje wasze dziecko. I to wasz były mąż ze swoją nową żoną, mają razem 4500 miesięcznie a panie się im do tego dorzucają do równych 5000zł, a same musicie (...)

Nowe zasady eksmisji 2012

Nowe zasady eksmisji 2012

Nowe zasady eksmisji 2012 Cześć:) Jako że członek mojej rodziny jest pracownikiem pomocy społecznej, chciałbym poinformować o nowych zasadch dotyczących eksmisji o któryhc się sam dopiero (...)

Wybory parlamentarne 2011 - nowe zasady !!!

Wybory parlamentarne 2011 - nowe zasady !!!

Wybory parlamentarne 2011 - nowe zasady !!! witam. jakie nowe zasady są przewidziane na tegoroczne wybory parlamentarne? z góry dziekuję za odpowiedź!

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

bo to przecierz jest dla dziecka! Jestem prawnikiem i to oc pisze jest prawem chronione. osa27@tlen.pl a która z was zyje bez faceta. Co tam jedno dziecko. Sa niektóre co mają co dziecko to z innym

matura 2011

matura 2011

pod stary system matury i muszę teraz zdawać obowiązkowo matematykę? Witam Panstwa! Czy ewentualnie można odwołać sie od wyników matury? Czy jest możliwa poprawa matury? JAkie są nowe zasady

Świadectwo pracy 2011

Świadectwo pracy 2011

umów terminowych nie obejmuje już swoim zakresem umowy o pracę na czas nieokreślony. Nowe regulacje zawarte w art. 97 Kodeksu pracy sugerują, że wydanie świadectwa pracy musi w takim wypadku (...)

VAT-25

VAT-25

(art. 9 ust. 2 ww. ustawy).Wewnątrzwspólnotowe nabycie towarów ma również miejsce gdy dokonujący dostawy jak i nabywca towarów nie są podatnikami, o których mowa wyżej, a przedmiotem nabycia są nowe

obrót złomem

obrót złomem

podatek nalicza nabywca.  fiolek 52 Od 1 kwietnia 2011 obowiązują nowe zasady opodatkowania dostaw złomu  lidia53 takei tranzakcje rozlicza się na zasadzie smoopodatkowania Jasiekkk

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

jaki okres będę miała wypłacany zasiłek (czy już obejmą mnie nowe zasady-możliwość przedłużenia zasiłku do roku?) Proszę o informację. Z góry dziękuję. evelyn188

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

to miejsce w kwietniu podczas robienia projektu organizacyjnego na nowy rok szkolny. Z dniem 4 maja 2011 pracownik poszedł na zwolnienie lekarskie, przypuszczam że na zwolnieniu będzie przebywał do końca (...)