nowe testy na prawo jazdy 2011rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ? Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

straszne bolesci kregosłupa gabormar prawo-pracy.net Jak długo można przebywać na zwolnieniu lekarskim? Sylwia prawo-pracy.net czyli moge isc a jak to wyglada ta cala kontrola zusu gosiaczek237 (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

kuratorskim..Masz zatem swojego patrona,który bierze kasę za przygotowanie Cię.Powinien sam ruszyć głową.A Ty masz rok na naukę,pozdrawiam anca jestem na pierwszym roku studiów pedagogicznych (...)

nowe testy na prawo jazdy 2011 za darmo do pobrania

nowe testy na prawo jazdy 2011 za darmo do pobrania

nowe testy na prawo jazdy 2011 za darmo do pobrania Witam Gdzie znajde aktualne testy z teorii na prawo jazdy na rok 2011?Z góry dziękuję

Odzyskanie prawa jazdy

Odzyskanie prawa jazdy

dokumenty o robienie od nowa jest to prawda i ile to potrwa dan Stracilem prawo jazdy za predkosc na 3 miesiace zarabiam kierując na chleb czy mozna szybciej odzyskac prawo (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

... zgleba Wlasnie dzisiaj odebralam opinie z RODK,i szczerze mowiac jestem zszokowana. W znacznej czesci sa sprzecznosci,chocby przyklad-moja corka ma na swiadectwie same szostki i piatki,wiec na (...)

zabrane prawko a motorower

zabrane prawko a motorower

Tobą ciężko. Mariusis nie znam sie na tym ale po moich doswiadczeniach powiem ci ze rower to pojazd mechaniczny bo mi zbrali prawo jazdy za jazde po spozyciu alkoholu wlasnie na rowerze. (...)

nowe testy prawo jazdy 2011

nowe testy prawo jazdy 2011

nowe testy prawo jazdy 2011 witam, słyszałem że w nowym roku maja się zmienić testy na prawo jazdy i ceny kursów. Ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji (...)

nowe testy na prawo jazdy 2011 kat. B do pobrania

nowe testy na prawo jazdy 2011 kat. B do pobrania

nowe testy na prawo jazdy 2011 kat. B do pobrania Witam Gdzie znajde nowe testy na prawo jazdy, w tym roku zamierzam zdawać i interesuję mnie (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

napisałem że pieniądze na alimenty, ojciec dziecka mógłby przeznaczyć na ciekawsze spędzanie czasu z dzieckiem, ciekawsze, atrakcyjniejsze wakacje, na konto dla dziecka. Nie dla siebie. Poza (...)

nowe testy na prawo jazdy 2013

nowe testy na prawo jazdy 2013

nowe testy na prawo jazdy 2013 Poszukuje potwierdzenie czy nowe testy na prawo jazdy będą obowiązywać już od 19 stycznia 2013 ?

Aplikacja kuratorska

Aplikacja kuratorska

Monika S. alimenty.pl W tym roku podobno nie bęzie naboru na aplikację w koszalinie, bo ubiegłoroczni zaczęli dopiero we wrzesniu nie nie maja etetów. Poza tym ludzie na serio nie proście o (...)

testy na prawo jazdy 2013

testy na prawo jazdy 2013

testy na prawo jazdy 2013 Witam, namawiam moją dziewczynę na prawo jazdy. Nie wiem tylko czy sobie da rade. Na starych zasadach pewnie tak, ale an nowych (...)

darmowe testy na prawo jazdy 2011

darmowe testy na prawo jazdy 2011

darmowe testy na prawo jazdy 2011 Witam , czy darmowe testy dostępne w internecie są takie same jak w ośrodku ruchu drogowego? Czy pytania tam zamieszczone są dobre? Czy te (...)

prawo jazdy

prawo jazdy

sytuacji gdy chcę trochę pojezdzic autem przed egazaminem na prawo jazdy i będę z opiekunem, który ma prawo jazdy, ale nie jest on instruktorem nauki jazdy?z góry (...)

nowe testy na prawo jazdy 2011 kat b

nowe testy na prawo jazdy 2011 kat b

nowe testy na prawo jazdy 2011 kat b Witam Gdzie znajde najlepsze testy na prawo jazdy chce niedługo zdawac i chodzi mi o strone gdzie będa one sparwdzone (...)

Testy na prawo jazdy 2011 - nowe pytania egzaminacyjne !! sprawdź !

Testy na prawo jazdy 2011 - nowe pytania egzaminacyjne !! sprawdź !

Testy na prawo jazdy 2011 - nowe pytania egzaminacyjne !! sprawdź ! Od 1 stycznia 2011 weszły w życie nowe pytania egzaminacyjne na wszystkie kategorie prawa jazdy, (...)

darmowe Testy kat B prawo jazdy na 2011 rok

darmowe Testy kat B prawo jazdy na 2011 rok

darmowe Testy kat B prawo jazdy na 2011 rok Witam W tym roku chcę zdawac na prawo jazdy i mam pytanie czy cos sie zmieniło od zeszłych lat?I gdzie znjadę (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wytrwała w tym związku. Ja na twoim miejscu dawno rzuciłbym męża podał o alimenty na dzieci i siebie. Szkoda Ciebie dla takiego faceta odzyskaj wolność dla siebie samej i dzieci a na (...)

Nowe testy na prawo jazdy - jakie pytania

Nowe testy na prawo jazdy - jakie pytania

Nowe testy na prawo jazdy - jakie pytania witam, teraz obowiązują testy wielokrotnego wyboru, do wszystkich pytań można wracać i poprawiać odpowiedzi. Czy to zostanie (...)

Testy na Prawo Jazdy 2012/2013

Testy na Prawo Jazdy 2012/2013

Testy na Prawo Jazdy 2012/2013 Od kiedy mają obowiązywać przepisy regulujące nowe zasady egzaminowania na prawo jazdy? Może się zapiszę jak jeszcze (...)

Utrata prawa jazdy

Utrata prawa jazdy

pozdrawiam jan Mam taki sam problem ! Prosze o pomoc !!! Piotr90 dowalili mnie-miałem 3,11 wzrostowe dostałem rok na dwa w zawieszeniu i zakaz na cztery jak się odwołac poszedłem na (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

zabrane prawo jazdy i psychotesty

zabrane prawo jazdy i psychotesty

zabrane prawo jazdy i psychotesty jeżeli zabrano mi prawo jazdy na rok w zwiazku z negatywnym wynikiem psychotestów, które musiałem wykonać w związku ze znalezieniem (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

lub wymiany na nowe... zobaczymy co z tego będzie, czekam na odpowiedź. Dzisiejsze czasy: chodzisz w butach 2 tygodnie a resztę lata leżą w sklepie na reklamacji... Może ktoś (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

, mam zaleglosci alimentacyjne ktore mem zamiar splacic. komornik straszy wiezieniem w irlandii czy to mozliwe? wiem tez ze w takich przypadkach zatrzymywane jest prawo jazdy. prawo jazdy (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

, jednak chcialabym cos zrobic......tylko obawiam sie ze ja wezme urlop na rzadanie a inne tego nie zrobia i co wtedy...mam pozamiatane......I dziecko roczne na utrzymaniu;) Ide dzisaj do pracy i (...)

Kiedy wchodzą nowe testy na prawo jazdy 2012 ?

Kiedy wchodzą nowe testy na prawo jazdy 2012 ?

Kiedy wchodzą nowe testy na prawo jazdy 2012 ? Chciałem się zapytać o termin wprowadzenia testów(nowych)na prawo jazdy? Wydawało mi się że od nowego (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

dawała mu dziecko np. na wikend albo na spacery a ja się boję bo nawet pod moją obecność na spacerach on np. biega z dzieckiem i chowa mu się za samochodami na osiedlowej uliczce (...)

Prawo jazdy bez zaliczek z wpisem

Prawo jazdy bez zaliczek z wpisem

komentarzy na innej stronie . Na której go polecają . Scigacz Karolkarol79 Oferujemy -Prawo Jazdy (legalne) wszystkie kategorie prawo jazdy jest to legalny dokument (...)

1

2

3

4

5

...

10