nowe przepisy dla rowerzystów 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


nowe przepisy dla roweżystów

nowe przepisy dla roweżystów

nowe przepisy dla roweżystów witam, wchodzą nowe przepisy dając większą swobodę cyklistom. Powstaną dla nich specjalne śluzy i pasy ruchu. Ale za to zmotoryzowani (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

malpiego rozumu! przeciez dla wielu mandatowcow juz alkoholek uszkodzil mozgi czy tez zle steruje dopamina przysadka czt inna kora! czlek z domu sie wyrwie na jakis czas to wszedzie tylko slyszy: "wez wypij

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

złożeniem podania o becikowe ale z dniem urodzenia dziecka. allia9 Zgodnie z zapowiedziami z dniem 1 stycznia 2013 roku wchodzą w życie nowe przepisy i nowe zasady przyznawania jednorazowej (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

. On tylko ściągając długi od ludzi zarabia dla siebie kwotę proporcjonalną do wysokości wydartej od nich kasy. Nie będzie się wysilał dla Ciebie, ale dobrze jest co jakiś czas interesować (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

mieszkania, uzasadniając, że jest dla mnie i dziecka, a on wystąpi o kwaterę dla siebie. Jednak faktycznie tego nie uczynił. Gdy zorientowałam się, że mamy nieuregulowaną sytuację mieszkaniową (...)

gminy zbierają chętnych na ławinków

gminy zbierają chętnych na ławinków

osób zamieszkujących lub pracujących na terenie danej gminie, ale również tej, która prowadzi działalność gospodarczą w miejscu kandydowania. Nowe przepisy podnoszą także (...)

windykacja oc

windykacja oc

dokumentem potwierdzającym posiadanie przez pojazd polisy oc. Jedynie co może zrobić aby użytkować pojazd ( pojazd ma nowe numery) to zawrzeć nowe oc .Taki pojazd ma wtedy dwa ubezpieczenia

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

zdalnie. No i cena, pobierają stałą opłatę bez względu na windykowaną należność. madejas ja ze swojego doświadczenia mogę zaproponować firmę Windygo. Optymalnym rozwiązaniem dla mnie była (...)

Dodatkowy urlop macierzyński 2011 !

Dodatkowy urlop macierzyński 2011 !

Dodatkowy urlop macierzyński 2011 ! Od stycznia 2010 obowiązują nowe przepisy o dodatkowym urlopie macierzyńskim. W 2011 roku ta część urlopu wynosić będzie 2 tygodnie dla (...)

Dodatkowy urlop ojcowski 2011 !

Dodatkowy urlop ojcowski 2011 !

Dodatkowy urlop ojcowski 2011 ! Od stycznia 2010 obowiązują nowe przepisy o dodatkowym urlopie tacierzyńskim (ojcowskim). W 2011 roku ta część urlopu wynosić będzie 1 tydzień (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

nie choruję i w ciągu 5 lat pracy byłam na zwolnieniu tylko 2 razy. Tak oznajmił mi w trakcie rozmowy na ten temat. Jestem wstrząśnięta tą sytuacją ale on twierdzi że takie sa nowe przepisy. (...)