nowe przepisy 2011 uk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

.... ania0805 Witam mam pytanie odnosnie alimentow w uk. Jestem po rozwodzie od 4 lat, rozwod bralismy w uk w miescie w ktorym mieszkamy. Z bylym mezem mam 2-ke dzieci. MA zadeklarowane w papierach

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

alimentów nie będzie znacząco wysoka. Piotr_76 witam Mam takie pytanie.mieszkam w uk juz ponad 5 lat mam przy sobie 2 dzieci z poprzedniego malzenstwa. do tej pory maz nie placil mi alimentow (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

złożeniem podania o becikowe ale z dniem urodzenia dziecka. allia9 Zgodnie z zapowiedziami z dniem 1 stycznia 2013 roku wchodzą w życie nowe przepisy i nowe zasady przyznawania jednorazowej (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

? katarina29 Witam! Weszły nowe przepisy odnośnie prawa alimentacyjnego odnośnie egzekucji w ramach UE. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej i czy już można z tego korzystać? Czy ponoszone (...)

alimenty za granicą

alimenty za granicą

imieniu tatusiow na obczyznie wnosze do bylych zon - dajcie sobie spokoj i wezcie sie do pracy. prawdopodobnie macie nowego faceta i razem pracujecie, wiec dajcie Waszemu bylemu mezowi szanse na nowe zycie

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

, czy nie mają tu zastosowania inne przepisy,że jednak zasiłek nie powinien być tylko od najniższej podstawy?). Domniemane przystąpienie do ubezpieczenia? (niestety za styczeń zapłaciłam tylko składkę

alimenty

alimenty

kwocie jak w UK czy może być ona obniżona? Czy lepiej jej dawać pieniądze do ręki na utrzymanie domu czy lepiej na konto. Jej zarobki to około 1300-1400F plus 200f na córkę plus n opłaty za dom (...)

Młody kierowca - przepisy 2011

Młody kierowca - przepisy 2011

Młody kierowca - przepisy 2011 Limit prędkości Zielony liść itp. Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy są przewidziane jakieś nowe przepisy na rok 2011 dotyczące młodych (...)

gminy zbierają chętnych na ławinków

gminy zbierają chętnych na ławinków

w sądzie. Przepis ten jednak wywołuje wiele wątpliwości. Rozwiać je mają nowe przepisy, które wyliczają enumeratywnie czynności, których wykonanie przez ławnika będzie rodziło

Nowe przepisy drogowe 2011

Nowe przepisy drogowe 2011

Nowe przepisy drogowe 2011 Witam, od kiedy zmienią się dopuszczalne prędkości na autostradach? Czy będzie można jechać szybciej już 1 stycznia? Czy zwiększenie prędkości o 10km będzie (...)

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

również na wyrok SN II UK 219/04 z 05.05.2005r i powodzenia trzymam i wspieram duchowo te nasze trudne drogi do emerytury, prosze daj znać po . Teresa moj e-mail: tkaczorek6@wp.pl kaczorek6 NIestety

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

przepisy...!!! poswiecic swoje zycie i jechac? pytam jak najbardziej powaznie- i prosze o szczera odpowiedz kobiety ktora zyje z turkiem... aniloek hej wiesz co jestem w tej samej sytuacji...juz nie wspomne

Zmiana nazwiska

Zmiana nazwiska

ale niestety on sie ukrywa...Ostatnio dzwonil i grozil mi ze zalozy sprawe sadowa i wtedy bez mojej zgody zmieni nazwisko czy jest to mozliwe ? aha zapomnialam dodac ze ja i on mieszkamy na terenie uk

windykacja oc

windykacja oc

dokumentem potwierdzającym posiadanie przez pojazd polisy oc. Jedynie co może zrobić aby użytkować pojazd ( pojazd ma nowe numery) to zawrzeć nowe oc .Taki pojazd ma wtedy dwa ubezpieczenia

ludzki

ludzki

alimentow. Inne warianty na razie se darujmy. Jak go zmusic? Pomysl to zobaczysz sens tego zapisu. Jesli masz nowe dziecko, wydatki wzrastaja to normalne jest ze pracujesz wiecej a nie mniej. To dobry (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

miał kawalerkę więc niech ma przepisy to przepisy są stworzone po to by z nich korzystać szczerze to odpuścilabym mu z mieszkaniem ale niech mu dadzametraż który mu prawnie przysługiwałby (...)

Dodatkowy urlop macierzyński 2011 !

Dodatkowy urlop macierzyński 2011 !

Dodatkowy urlop macierzyński 2011 ! Od stycznia 2010 obowiązują nowe przepisy o dodatkowym urlopie macierzyńskim. W 2011 roku ta część urlopu wynosić będzie 2 tygodnie dla matki. (...)

Dodatkowy urlop ojcowski 2011 !

Dodatkowy urlop ojcowski 2011 !

Dodatkowy urlop ojcowski 2011 ! Od stycznia 2010 obowiązują nowe przepisy o dodatkowym urlopie tacierzyńskim (ojcowskim). W 2011 roku ta część urlopu wynosić będzie 1 tydzień (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

bankowego. Jesli nadal potrzebujesz pomocy, skontaktuj sie z nim pod tym adresem ponizej, a takze zeznasz to. senatorrpwalter@hotmail.com Iwona Brzeszkiewicz Witam!w 2011 były maz nie placil mi alimentow (...)

Świadectwo pracy 2011

Świadectwo pracy 2011

nie bezpośrednio po zakończeniu umowy na czas określony, ale po upływie 24 miesięcy od zawarcia umowy na okres próbny (pierwsza umowa z łączących strony). Przepisy nie wskazują na długość (...)

Brak wymaganego ciśnienia wody

Brak wymaganego ciśnienia wody

ciśnienie wody. I teraz czy obowiązek zamontowania takich urządzeń nalezy od dewelopera, od którego mieszkanie kupiłem? Jak wyegzekwować to o dniego? Dodam że niedawno ten sam deweloper oddał nowe

Kredyt konsumencki - czym to sie je?

Kredyt konsumencki - czym to sie je?

Kredyt konsumencki - czym to sie je? Ustawa o kredycie konsumenckim podpisana przez prezydenta Bronisława Komorowskiego dnia 18 grudnia 2011 roku, wprowadziło nowe regulacje ułatwiające zaciągnięcie

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

pomogły mi gdy zdobywałem nowe informacje. Bardzo polecam te kancelarie bo jest pełna profesjonalizmu. Arek89 Jeśli chodzi o skuteczną windykację, to jak dla mnie warto postawić szczególnie na ICG

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

nie choruję i w ciągu 5 lat pracy byłam na zwolnieniu tylko 2 razy. Tak oznajmił mi w trakcie rozmowy na ten temat. Jestem wstrząśnięta tą sytuacją ale on twierdzi że takie sa nowe przepisy. (...)