nowe przepisy 2011 dla kobiet w ciazy zasiłek chorobowy Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

starac o zasiłek rehabilitacyjny czy w takim razie go już nie ma madzia prawo-pracy.net Witam. Jestem w 8 tyg ciazy,zle sie czuje i w przyszlym tygodniu ide na zwolnienie lekarskie. Wiem,ze (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

, iż pierwotne zgłoszenia (z dnia 01 sierpień 2013 roku) do ubezpieczenia chorobowego w dalszym ciągu było w systemie aktywne. Dokonane zgłoszenia i wygłoszenia miały zostać sporządzone ?w (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

religii,otoz w moim przypadku moj maz nie jest muzulmaninem,chcialby azeby dzieci same zdecydowaly w przyszlosci co chca wyznawac i ja na to w pelni przystaje, jednakze ustalilismy dopoki samo (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

nie choruję i w ciągu 5 lat pracy byłam na zwolnieniu tylko 2 razy. Tak oznajmił mi w trakcie rozmowy na ten temat. Jestem wstrząśnięta tą sytuacją ale on twierdzi że takie sa nowe (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

państwie tylko w Polsce.Dzieci i moja przyjaciółka pozostaną w Niemczech, ja chcę wrócić do mojej chorej mamy i jej pomagać. Tu dla mnie jest ważne jakie kwoty alimentów będą mi (...)

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

cierpliwości bo ja w tych sprawach w UM spędziłam 3 dni w b. długich kolejkach po 400 osób -zgroza!!! aga Witam . zasiłek dla matki samotnie wychowującej dziecko, dzieci (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

i stoi przy maszynach po 8h.W zeszlym roku dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy. Mialam ciaze zagrozona i lekarz od razu wyslal mnie na L4. Moj pracodawca nie ma warunków do pracy dla kobiet (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

conajmniej w kwocie minimalnego wynagrodzenia za pracę. Bellaya W jakich przypadkach przysługuje 18 miesięczny okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych ? kasia13951 Jak otrzymać i ile (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

i doyego dwóch braci chlajacych dzień w dzień!!co Ty na to??? ziomek7788 a moja nażeka że dostaje tylko 750 zł w polsce a w Angli drógie tyle!!!mało SUCE????? ziomek7788 Kobieto moj (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

panu obnizenie alimentow i odwolanie sie od sprawy.Dla niektorych ludzi w polsce 300 zl jest dochodem 2 tygodniowej pracy . Eryc alimenty.pl Gościu czy ty masz poukładane???....nie w zyciu tylko (...)

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

spedzonego urlopu... Zabawia sie Toba i tyle.Taka zabawa zwykle konczy sie tragicznie dla takich naiwnych panienek jak Ty. Pozdrawiam i przejrzyj na oczy ...masz jeszcze czas Basia 2 alimenty.pl Tak sobie

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

chciała kobieta. I jakoś nikt tego nie widzi równouprawnienie ale zawsze z zachowaniem przywilejów dla kobiet. I tak to niestety jest. witara I jeszcze jedno dla zatrzeczewionych kobiet (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke nad dzieckiem, ale jest mozliwe w Polsce wygranie takiej sprawy??? (Artur) Możesz w trakcie trwania sprawy rozwodowej złożyć wniosek (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

tutaj nie chodzi o piniądze dla siebie (czyli dla tej kobiety), albowiem w jej zapytaniu wyrażnie czytamy, cyt. " chciałabym wystąpić o alimenty na swoją rzecz..." więc w tej (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

alimentacyjnych od swoich rodziców, jeśli nie jest jeszcze w stanie utrzymać się samodzielnie, w zasadzie bez względu na to czy osiągnęło już pełnoletność. Dziecko zatem nie musi pozostawać (...)

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

umowe zlecenie a umowe podpisalam do 31.12.2010r teraz okazalo sie ze jestem w ciazy czy jak powiem ze jestem w ciazy czy moga mnie zwolnicczy jako kobieta jestem chroniona. koziolek (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

prawo do platnego zasilku opiekunczego na chore dziecko w wieku 11 miesiecy? lodzia prawo-pracy.net Witam zwracam sie z zapytaniem jestem w 7 miesicu ciazy jak dlugo chorobowe placi zaklad (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

podziewa, a w takiej sytuacji można pozwać jego rodziców z art 132 , jeszcze tych alimentów faktycznie nie mam , bo sprawa jest w toku, ale wszystko jest na dobrej drodze bo dziadkowie są dość (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

pozostają w stosunku pracy. 14. Podmiot, w którym funkcjonariusz celny pełnił służbę - w stosunku do funkcjonariuszy. Dla osoby prowadzącej pozarolniczą działalność i osoby (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

. Co zrobi dyrektor szkoły, gdy powiem mu ze jestem w ciazy - a jestem w 8 tygodniu ciazy. Mam zamiar powiedziec mu o tym jeszcze w tym tygodniu. O co mam zapytac na takiej rozmowie? (...)

Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

ustalenie alimentow,jestem w 4 miesiacu ciazy narzeczony zostawial mnie w 2 miesiacu ciazy gdy wyladowalam w szpitalu gdyz moja ciaza okazala sie zagrona od stycznia mielismy (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

wylacznie do army! Juz chyba sama sie pogubilas w tym co piszesz! polcia alimenty.pl Polciu!!! Jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji z tym że ja wierzę w to iż ojca mojego dziecka stać (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

pomoc czytam te wszystkie komentarze i jestem w szoku.Mam 20 lat mam trojke dzieci z jednym mezczyzna ktorego poznalam w wiwku 15 lat i z nim wkroczylamm w dorosle zycie,od roku jestesmy malzenstwem (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

prawników, aby przytaczali jakieś paragrafy, bo to nie rozprawa cywilna. Jak to w praktyce wygląda to nie wiem. szymon Mój mąz własnie jutro ma pierwsze spotkanie w sądzie biskupim w (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy ze (...)

1

2

3