nowe prawo mieszkaniowe 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

wariatkę, albo kur...., albo margines społeczny bo sami stamtąd niekiedy - pochodzą!!!! własnościowe czy spółdzielcze i tak jesteś niezrównoważona - bo wogóle to co ty chcesz???? Prawo, prawo (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

złożeniem podania o becikowe ale z dniem urodzenia dziecka. allia9 Zgodnie z zapowiedziami z dniem 1 stycznia 2013 roku wchodzą w życie nowe przepisy i nowe zasady przyznawania jednorazowej zapomogi (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

na nerki. Bozenna Kazmierczak prawo-cywilne.net mamwypowidzine umowy jak zrobic aby dali mijsze raty bo chce splaci prosze opisac marcin prawo-cywilne.net Ja z Eurobankiem miałaam eż do czynienia (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

dla mnie ;kopytko;planu pracy z alkoholikiem z góry dziękuję mira52 Rozumiem Twoje rozżalenie,nie rozumiem natomiast na jakiej podstawie zarzucasz mi brak obiektywizmu.Ale sznuję prawo każdego do

dzial spadku po 10 latach

dzial spadku po 10 latach

Ciebie pytanie, a mianowicie jakim cudem sad przyznal "wylaczne"? prawo do wkladu mieszkaniowego Twojemu rodzenstwu bez obowiazku splaty Ciebie? Zalozmy, ze mieszkanie ma 50m2, wiec Wasz ojciec byl

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

kazdy powinien muwic co lezy na watrobie. prawo nalezy jeszcze raz poprawic. slaaawek alimenty.pl Prawo w Polsce jest takie i nie inne ,a ty powinieneś się wykastrować chemicznie by nie pierdzielić (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

2012. Oczywiście nikt wcześniej, mimo ich listów, nie dzwonił w tej sprawie (jak nie dzwonił, jak dzwonił i sprawa zaczęła się w maju 2011, a nie lipcu 2012). Był bardzo nie miły. Kiedy (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

mnie i moje dzieci pozbawiają szansy na bezpieczeństwo mieszkaniowe. W WAM dowiedziałam się, że w przepisach zaszły zmiany i powinnam się starać na drodze sądowej dochodzić swoich praw. Dwa dni (...)

Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe

Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe

. Przekształcenia spółdzielczego prawa ( prawo ograniczające właściciela- spółdzielnię) w prawo własności - czyli na równi ze spółdzielnią zostaniesz współwłaścicielem tej ' wyodrebnionej (...)

Urlop wychowawczy w 2012 będzie zmieniony?

Urlop wychowawczy w 2012 będzie zmieniony?

, bo jak wiadomo dużo zmian zachodzi, nowe prawo jazdy, nowy kodeks drogowy, nowy taryfikator, nowe pensje, nowe składki, nowe prawo pracy. A urlopy wychowawcze też będą (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

. która to prawo reguluje- tak poinformowała mnie urzędniczka US. Nawet jakbym nie przyjęła tego spadku to przeszedłby on automatem na moje dzieci (ponoć ??). Proszę poradzić mi co mam w tej sytuacji

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

wzbogaci. Ma Pani "czyste" prawo własności bez roszczeń z niczyjej strony. mrozowskim Dziękuję za dobrą wiadomość. Teraz mogę opiekować się mamą bez poczucia lęku przed przyszłością. Pozdrawiam! (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

;/ michałł 32 nowe przepisy przewidują, że jeśli roczny wzrost PKB przekroczyłby 3-4%, szybciej rosłoby najniższe wynagrodzenie za pracę gabi45 Porównywanie minimalnego wynagrodzenia do średniej (...)

Prawo do pełnej opieki nad dziećmi dla ojca.

Prawo do pełnej opieki nad dziećmi dla ojca.

końcu uczyć. Oraz by to matka płaciła alimenty na dzieci jemu. I zapewne z nim będą szczęśliwsze. Jakie są szanse na to by wygrał i uzyskał to prawo, jak wygląda taki proces, jak długo trwa?? (...)

prawo

prawo

prawo czytam Państwa wypowiedzi na tym forum i zastanawiam się / w większości przypadków/ gdzie wy mieszkacie bo chyba nie w Polsce? potrzeba na przedszkole potrzeba na nianke potrzeba na nowe (...)

jak odzyskac dziecko??

jak odzyskac dziecko??

kurator tego nie widzi ! Gdzie tutaj jest dobro dzieci,które nie chcą mieszkać z agresywnym ojcem ? Co to za prawo jest w Polsce ? Matce zabierają dzieci i uumieszczają w patologii! Bardzo proszę o (...)

prawo farmaceutyczne

prawo farmaceutyczne

prawo farmaceutyczne W związku z tym, że od 1 stycznia 2012 roku obowiązywać będą m. in. obowiązki w zakresie stosowania sztywnych marż i cen oraz podatek refundacyjny zastanawiam się jak (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

woli nowe....no ale takie życie. Można w sądzie walczyć a mozna podejść do tego na spokojnie...gorzej jak dzieci są. Ale taka Pani Grześkowiak potrafi pomóc i sprawić że w trakcie rozwodu nie (...)

Ksiazeczka mieszkaniowa

Ksiazeczka mieszkaniowa

to dziala. lasicka moja dawno spieniezyli rodzice, na samochód była kasa potrzebna:( janko29 Witam serdecznie, Czy w roku 2012 zmieniło się coś w tej kwestii? W dniu wczorajszym byliśmy razem z moją

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

artroskopia. Zwolnienie przedłuży się o kilka tygodni.... więc czy mam prawo do odszkodowania? Elutka30 prawo-pracy.net Witam serdecznie! 2 lata temu miałem wypadek w pracy, przewierciłem dłoń (...)

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Lokatorzy i spółdzielczy łšczcie się! Spółdzielnie mieszkaniowe w Polsce sš chore. W większoœci zamiast mieszkańców rzšdzš prezesi. Wykorzystujš do tego dziurawe prawo, które dowolnie (...)

nowe prawo jazdy

nowe prawo jazdy

nowe prawo jazdy Przepisy regulujące nowe zasady egzaminowania na prawo jazdy miały obowiązywać od 11 lutego 2012 roku, ale nie obowiązują? Dlaczego chciałabym wiedzieć, (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

splacalam.w 2012 r stracilam prace do splaty pozostalo 12 tys zl W roku 2013 otrzymalam z Sadu nakaz zaplaty z odsetkami 38 tys zl Pozniej podpisalam ugode z bankiem troche splacilam i znowu kryzys.w (...)

'Nowe' prawo jazdy

'Nowe' prawo jazdy

'Nowe' prawo jazdy Witam Jak wiadomo, 19 Stycznia 2013 mają wejść zmiany w egzaminowaniu na prawo jazdy. W związku z tym mam kilka pytań, na które być może nie da się odpowiedzieć (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

zostanie roztrzygnieta jakie prawo nalezy zastosowac (polskie, angielskie), jezeli jestescie rezydentami w tym kraju wowczas prawo angielskie, bo pozew o rozwod sklada sie wg. miejsca zamieszkania

Kiedy wchodzą nowe testy na prawo jazdy 2012 ?

Kiedy wchodzą nowe testy na prawo jazdy 2012 ?

Kiedy wchodzą nowe testy na prawo jazdy 2012 ? Chciałem się zapytać o termin wprowadzenia testów(nowych)na prawo jazdy? Wydawało mi się że od nowego roku ale słyszałem że moga (...)

Nowe egzaminy na prawo jazdy 2012 opóźnione?

Nowe egzaminy na prawo jazdy 2012 opóźnione?

Nowe egzaminy na prawo jazdy 2012 opóźnione? Hej, prosze o info. Ponoć egzaminy nowe, sprawiają dużo problemów i mają być jeszcze bardziej opóźnione niż styczeń przyszłego (...)

Prawo jazdy 2012 - kurs nauki jazdy przez Internet !!!

Prawo jazdy 2012 - kurs nauki jazdy przez Internet !!!

Prawo jazdy 2012 - kurs nauki jazdy przez Internet !!! 11 lutego 2012 roku obowiązywać zaczną nowe przepisy dotyczące kursów nauki jazdy. W myśl nowych przepisów kursanci nie (...)

Przekształcanie SWPL do OW?

Przekształcanie SWPL do OW?

do OW. Ostatnio żona pyta się mnie czy przekształcimy mieszkania, dla bezpieczeństwa np. gdyby z czasem spółdzielnia miała (hipotetycznie) wpaść w problemy finansowe, kredyty nowe i problemy z (...)

Duża ulga 2001

Duża ulga 2001

na cele mieszkaniowe). Przez jaki okres mogę korzystać z tej ulgi? (jestem zdezorientowany nieustannie zmieniającymi się przepisami dotyczącymi tej kwestii). wasiu

1

2