nowe koszty uzyskania i ulga podatkowa 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

teraz w sytuacji gdy matka dziecka zawarła nowe małżeństwo i ich wspólny dochód, to te przykładowe 4500 miesięcznie, to jeszcze dochodzi do tego 500zł alimentów. I mamy fajne porównanie. (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

swojej ścieżce spotkałam już kilka kancelarii (prawnych i windykacyjnych) i bywało równie. od około roku zlecam mec Obrębskiemu i jak dotąd jestem zadowolona. ceny średnie (...)

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

odszkodowanie 1900 zl za 3 lata . Skad wzial taka wycene,skoro wyliczyl wartosc dzialki na 52 zl za 1 m i 170 m jest zajete przez te linie mamuska487 i jak dostał już ktoś niech ktoś napisze przecież (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

kiedy dojdą pieniądze i dlatego oddała sprawę do komornika. panisher Witam. Mam sytuacje bardzo niezręczną i chciałbym z tym walczyć , bo jak dla mnie to jest zwykłe bezprawie, samowolka (...)

koszty uzyskania, zus, ulga, progi  w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011 Witam, czy ktoś wie czy KUP, ulga , ZUS i progi podatkowe w 2011 roku ulegną zmianie, nigdzie nie mogę znalezc (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wakacje i ferie i sama placilam za wszystkie loty do Polski i spowrotem, za 2 i pol roku policzylam iz syn byl w Polsce 12 razy. Wiec teraz do mojej odpowiedzi do sadu na zarzuty (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

zapłać dla Świętego spokoju". Jak to się stało? zlapali mnie w autobusie w 1999 roku i wlepili mandat na kwote 70zł. Na drugi dzień pojechalem i ten mandat zaplacilem i (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

przepisanie mieszkania uwolni nas w koncu od ciągłęgo strachu i lęku o każdy dzień. Ojciec jest osobą zaborczą, nie interesuje się nami, jedynie straszy i zakłoca nasz spokój. Do czerwca (...)

Darowizna

Darowizna

obowiązujące od 29.02.2000 do ... Kwoty wolne od podatku: I grupa podatkowa: do 9.057 zł II grupa podatkowa: do 6.838 zł III grupa podatkowa: do 4.607 zł Skala podatku (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

zapłaty". Było to w maju 2011 roku. Od razu zadzwoniłam do nich i wyjaśniono mi, że dokumenty dostali, sprawą się zajmują, a tymczesem takie wezwania będą przychodzić i mamy (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

accrose nich i dali świadectwo i wiem i wierzę, że jeśli skontaktować otrzymasz samo świadectwo. które to w Wielkiej państwa Ameryki i ma oddziały w sześciu krajach. w kontakcie (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dzieci 13 i 14 lat.Podczas rozwodu sąd orzekł że córką ma sie zajac brat, a synem moja była bratowa. Syn nie chciał mieszkac z matka i zamieszkal z ojcem Dzieci dzis mają 20 i 18 lat. (...)

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011 Witam, w jaki sposób określić jakie pracownik ma koszty uzyskania przychodu? Są różne kwoty jeśli miejsce pracy jest w miejscu zamieszkania (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

rozwiedli się i sąd przyznał opiekę mamie nade mną i siostrą. Ja miałam 9 lat a siostra 15 lat i sąd wydał wyrok płacenia alimentów na mnie i siostrę. w tamtej chwili tata (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

prywatne towarzystwa. Tylko komu się chce to zrobić:( franko91 witam, ile wynosi podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku i do jakiej kwoty? tora30 do kwoty 85.528 zł podatek (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

odmawia przyjęcia mi i wydania VAT 25 żada dodatkowych faktur niby z tej firmy do Bmw serwis jeszcze . zadzwoniłem do Polaka a ten na to że nie mają prawa mi nie przyjąć wniosku i mają mi (...)

podatek od spadku - .Liczy sie data otwarcia spadku - czyli śmierc spadkodawcy czy termin uzyskania postanowienia

podatek od spadku - .Liczy sie data otwarcia spadku - czyli śmierc spadkodawcy czy termin uzyskania postanowienia

duży!!!. Pani wyliczyła datę powstania obowiązku podatkowego na 05-03-2208. Ponieważ nie wszystko było dobrze wypełnione dostałyśmy nowe druki do poprawy i chciałam złożyć je 10-04-2008. (...)

VAT-25

VAT-25

kryterium, chociaz jest to motocykl wyprodukowany w roku 2009 i byl uzywamy ok. 2 lat, a ja go nabylem w 2011, Urząd Skarbowy odmówił mi wydania takiego zwolenia i nakazał zaplacic (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

roszczeń? Czy korzystałeś z usług prawnika i ew. jakie były to koszty? Czy masz może namiar na prawnika (najlepiej z Warszawy). Czy możesz napisać, w którym roku Twoja polisa była (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła sie (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

2527,50.Czy dochodem jest kwota przychodu czy pomniejszona o koszty uzyskania przychodu. Czy przysługuje mi ulga prorodzinna? qw123 Dochodem jest kwota przychodu pomniejszona o koszty (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

bezrobociem i wcale im nie zalezy aby koleji Niemcy z Polski tu sie osiedlali i stad taka restrykcyjna polityka. vinogradoff w sprawac uzyskania niemieckiego obywatelstwa przez osoby zamieszkujace (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

jest śmieszny/a, Pan/i jest niepoważny/a, Pan/i nie ma pojęcia o czym Pan/i mówi, Pani się nie zna,) - krzyczenie na dłużników, podnoszenie głosu, używaniem kategorycznego tonu, (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jest praca dla kobiety w ciąży, że są ważniejsze dla mnie teraz sprawy niż praca i opóźnione przesyłki i dobijający się klienci non stop na telefonie. Szefa mam super, wie co i (...)

alimenty

alimenty

mnie lecz tata (opłacał mi rachunki i mieszkanie oraz koszty życia) teraz nie chce mi płacić za rachunki i mieszkanie. A ja jestem osobą która chodzi do technikum i nie pracuje (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

banku mam tydzien do konca wypowiedzenia mam firme i marna byla koncowka roku marne dochody i jeszcze 2razy zalalo mi dom jak z tego wybrnac i uniknac wypowiedzenia? goska prawo-cywilne.net (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

to nieroby i zawsze cos chca za darmo .sa dobre opiekuncze i wogule naj naj to niech wiec same takze sie utrzymaja i dzieci poto wszak sie rozwodza prawda .i walcza o nie zaleznosc (...)

1

2

3

4

5

...

9