nowa kwota bazowa od 1 maca 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kurator z uwagi na specyfike zadań ma nienormowany czas pracy. Wykonuje swoje obowiązki w godzinach od 6 do 22-ej.W zależności pod sytuacji również w soboty i niedzielę. Wynagrodzenie uzależnione (...)

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur Kwota bazowa, która będzie obowiązywała od 1 marca przy ustalaniu rent i emerytur, wynosi (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

wzrosły (w stosunku do momentu kiedy alimenty były poprzednio ustalane) Sąd przyzna Pani wyższą kwotę, przy czym jeżeli kwota bazowa jest dość niska (400 zł) również kwota (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

: inquiry.barkerfinancial@gmail.com Skype: inquiry.barkerfinancial@gmail.com WARREN GARY Sprawa dotyczy mBank/Bre Bank i udzielonej pożyczki gotówkowej 25tys.zł w czerwcu 2008r. która była spłacana (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

rzecz córki S do rąk matki od września 2009r ze spłata zaległości od stycznia 2009r. Pomimo płaconych alimentów córka nie ma zaspokajanych podstawowych potrzeb takich jak: leki, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

NIE KOLIDUJE. NA WYROKU JEST PODANA KWOTA ZASADZONYCH ALIMENTÓW I TAKA KWOTE OTRZYMASZ Z FUNDUSZU JESLI KOMORNIK NIE WYEGZEKFUJE OD WIERZYCIELA NA TWOJA RZECZ. A JEŚLI CHCESZ ALIMENTY OD (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

będzie się wymigiwał od odebrania pisma. Taka informacje uzyskałam od jego rodziny. milka alimenty.pl Jeżeli jest tak zameldowany to nawet jak się będzie migał to sąd wyda wyrok zaoczny (co (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

staje się automatycznie wymagalne i naliczane są od nowa odsetki. Doradzam także aby wszystkie Pana pytania, uzgodnienia itp. z ZUS-em czy komornikiem były na piśmie!!! - gdyż "SŁÓW SPINACZEM (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY MI SIE URLOP

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

potrzebujesz. Oferujemy pożyczki w wysokości od 5.000,00 USD Min. 50 000 000,00 USD Maks. Mamy długoterminowy kredyt od pięciu (5) do pięćdziesięciu (50) lat maksymalnie. Dajemy następujący (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

twierdzić że masz 1 klienta . Jest to proste liczenie 1000 klientów X opłata sądowa powiedzmy 1500 zł = 1 500 000 do tego opłata biegłego powiedzmy 2000 zł. to kolejne 2 000 000 zł. (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

-cywilne.net Dzisiaj 04.03.2010 r dostalem telefon z jakiejs firmy od dlugow ze mam zaplacici dwie faktury z Centertela za rok 1999 r ! Bo sa nie zaplacone na kwota naleznosci okolo 360zl (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Zgodnie z art. 191 par. 1 kodeksu karnego (dalej: (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

jakiś czas korzystałaś z ich usług, co oznacza, że albo została zawarta nowa umowa na czas określony, albo zaczęła obowiązywać umowa na czas nieokreślony. Wiele zależy od treści Twojej (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa ? art. 5 ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. 1. Okres wyczekiwania Od 1 stycznia 2009 r. okres nieprzerwanego (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

osobę. Spokojnie mozesz żadać 1 tys. zł. Powodzenia Eliza Się podepnę . Płace od 3 lat alimenty od momentu wyprowadzenia się z domu , jeszcze przed wyrokiem 500 pln . Ani razu się (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

(czego teraz żałuję). Sendit od prawie pół roku nie chce zwrócić niesłusznie pobranych pieniędzy. Reklamacja do teraz nie została rozpatrzona choć przewoźnik miał na to 30 dni. Radzę trzymać (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

telekomunikacyjnych i od kiedy takie terminy są liczone? Czy od momentu zaciągnięcia długu czy od momentu wymagalności? aga JA RÓWNIERZ PRACOWAŁĘM DLA INTRUM ALE TY CHYBA NIE PRAKTYCZNIE (...)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

uchylaniu się, tak jak formułuje to artykuł 209 par. 1 kk w nowym brzmieniu? Joga94 Witam dostałem z policji wezwanie w charakterze świadka w sprawie o przestępstwo z art.209 & 1 k Co mi grozi (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

alimenty.pl od samego komornika mogą iść kilka dni,zależy od banku- w deutche bank sprawdzaj o 11.30 ,12.30 a potem po 18.00,każdy bank ma inne godziny księgowania. iza12014gmail.com alimenty.pl (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

dość półrocznej rozłąki i pozwoliłam mu wrócić. Jesteśmy razem od dwóch miesięcy, ale od miesiąca zaczęło się coś psuć. Nie wytrzymaliśmy tej próby, on nie wytrzymał. Stwierdził, (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

Intrum Justitia Dostałem pismo od tej firmy,ze kupili dług od telekomunikacji i zobowiązany jestem go spłacic z ogromnymi odsetkami.Nadmieniam ze telefon był zapisany na moją matke która juz (...)

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011 witam. bardzo bym prosiła o udzielenie mi informacji na temat kwoty bazowej, która będzie aktualna od 1 marca 2011 roku. z góry dziękuję za (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

groźbami podrzucane pod jego drzwi. Narzeczony nie widział 11 letniej córki od ponad półtorej roku, która pisze maile po roku jak bardzo nienawidzi ojca a jej numer komórki jest zmieniony od (...)

alimenty

alimenty

alimentow na syna. Jestem tata od 7 miesiecy. Od urodzenia sie malego jestem w zwiazku nieformalnym z mama syna. Opiekuje sie nim codziennie, loze na jego utrzymanie dbam o wszystko aby bylo mu jak (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

pytanie, czy jeśli kobieta złoży wniosek o alimenty od byłego męża, który obecnie od kilku miesięcy przebywa na bezrobociu, a on wykaże w sądzie że przez cały czas wspólnego (...)

zachowek

zachowek

, a majątek po sobie przekazał w całości babci. Dodam, iż mój ojciec zmarł w 1999r. a dziadek w 2012r. Dziadkowie mieli tylko 1 dziecko - czyli mojego ojca. Chcę dochodzic prawa do zachowku (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wspollokatorce ktora brala prysznic a ze lazienka ma 2 wejscia jedno od wejscia glownego 2 od pokoju uslyszal jak ktos wchodzi i darła sie ze stoi nago zeby nie włazic na to pani starsza wparowala (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

401,58 04-06-2013 kwota 74,69 21-06-2013 kwota 465,17 24-07-2013 kwota 431,38 13-08-2013 kwota 878,68 11-10-2013 kwota 1126,09 03-12-2013 kwota 431,56 Przelewy zostały (...)

1

2

3

4

5

...

8