nip 2 interaktywny 2012 za darmo Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

, to można skończyć z wyrokiem za fałszowanie umów, bo US jest w stanie dokonać weryfikacji umowy u sprzedającego (wniosek o pomoc prawną do administracji niemieckiej). Reasumując musi Pan teraz (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

za to za co mam zapłacić ? zakłopotana Piszcie w dwóch zdaniach o przedawnieniu sprawy Jakas Witam. Dostałam list z kancelarii radcy prawnego, który jak wynika z listu, jest pełnomocnikiem (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w trakcie rozmowy (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

dnia 24.07.2017r za domowy poradnik lekarski który niby zamawiałam w 2002 roku nic takiego nie pamiętam i ja takich głupot nie zbieram nawet za darmo. Dzwoniłam do firmy windykacyjnej (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

. Za to bardzo bliska, cudowna dziewczyna z którą znamy się od dziecka w trakcie studiów zaszła w ciążę i wyszła za mąż za idiotę. Rok pózniej byli już po rozwodzie. Wyprowadziła (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynagrodzenie za pracę. Pracuję w systemie czterobrygadowym i stawka za nockę różni się od stawki dziennej. Stawka brutto nocna: 8,20 PLN Stawka brutto dzienna: 7,20 PLN I przykładowo w tym (...)

Obcokrajowiec a prawa do dziecka

Obcokrajowiec a prawa do dziecka

związku (nazwijmy to romansem). W polsce może swobodnie przebywać gdyż posiada kartę tymczasowego pobytu. Już otrzymała polski pesel, nip itd. W lutym 2012 może skłądać papiery o przyznanie (...)