Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  złożenia wypowiedzenia pokrywać koszty wynajmu + media /bo właściwie nadal tam mieszka/, a jak ich nie pokryje, wynajmujący potrąci ich z kaucji i jesli ona nie wystarczy może dochodzić (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  mi słabo ! [/cytat] Mam bardzo podobny problem z tym,że kupiłem auto w komisie w Niemczech bez umowy a umowę napisałem ale z innym komisem bo akurat taką miałem ,a teraz pani w US (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  niezależnie od tego kiedy został zaciągnięty. Nie zajmuję się, a tym bardziej firma P.R.E.S.C.O. "nekaniem" nikogo. Zajmujemy się pomocą ludziom w rozwiązywaniu ich problemów z (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  sytuacji mogę spłacać zadłużenie w ratach po 100zł? Czy jeżeli się nie dostosuję do ich nakazu będę miała nie przyjemności w sądzie? Naprawdę nie jestem w stanie i tego (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  . Pozdrawiam Logan_Maciej Ja rozumiem że są firmy nie uczciwe, poczynając od kruka na komando kończąc. Zastraszanie, znęcanie się i wyżywanie psychiczne jest niezgodne z prawem, godne (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  poprzednie rozmowy a ponad to pomijam fakt że gość anie się nie przedtawił ani nie sprzwdził kto ja jestem ale to nic. Mam pytanie czy mogą firmy windykacyjne nagrywac rozmowy bez mojego (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  ,mnie tez to czeka, tyle żze moj sie zgadza na rozwód i nie mieszkamy już ze sobą od 8 miesięcy.Cholernie się tego boje ,ale chcem miec to za sobą.POwodzenia!! ania nie mogę bardzo wam (...)

 • przemoc psychiczna w domu20 Lutego 2007

  jest emocjonalna i nerwowa, miała ciężką przeszłość ale przecież to moja żona i tak ja jej, jak ona moje odchyły znosimy. Jednak "dostałem w pałe" nie pozwoliła mi nawet poukładać myśli, (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  słup energetyczny i z tego co wiem odbyło się to bez pozwolenia. Aktualnie mam plan w tym miejscu wybudować dom i zastanawiam się czy mogę jakoś się pozbyć tego słupa lub chociaż (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  na wizycie lekarskiej. Kto jak nie Wy kobiety zadba o Wasze i dziecka zdrowie, samopoczucie. Ciążą to czywiście nie choroba, ale w tym okresie należy sie kobiecie dużo spokoju, relaksu i odpoczynku, (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane