nie rozliczenie sie z podatku przedawnienie po ilu latachz 2009r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

forum kilkanaście) podkreślam, ze przedawnienie nie następuje z urzędu i trzeba o nie wnieść do sądu. Za każdym razem, w każdej mojej wypowiedzi podkreślam, że przedawnienie (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

-cywilne.net Dzisiaj 04.03.2010 r dostalem telefon z jakiejs firmy od dlugow ze mam zaplacici dwie faktury z Centertela za rok 1999 r ! Bo sa nie zaplacone na kwota naleznosci (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawniaja sie wraz z kwota glowna po pierwsz czyli po dwoch latach art. 554 kodeksu cywilnego po drugie wyrok z 12 pazdziernika 2004 handel dlugami nie zgodny (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

kto tu pisał) to po 15 latach od UPRAWOMOCNIENIA wyrok sie przedawni. Czyli większość z was ma jednym słowem PRZEJEBANE, co wy kurwa myślicie że sie poukrywaliście 3 lata i po (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

i tylko wtedy kiedy wydaje wam sie ze długu nie ma a nie powolujac sie na przedawnienie, po 1 przedawnienie mozna udowodnic tylko przed sadem jesli nakaz zaplaty (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

:/. Boje sie ze turek wyśle mi rachunek z pieczątką i podpisem ale nipu na pieczątce nie ma i moze mi go nie napisać czy taki rachunek przejdzie?? Damiii To nie do końca (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

zobowiązania nie pozwalają na ich samodzielną spłatę. Masz długi, z którymi nie potrafisz sobie poradzić, a Twoi wierzyciele nie chcą się wykazać elastycznością? Nie (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zasad działania windykacji albo sie nie nadaje do tej pracy bo windykacja nie polega na zastraszaniu tylko na dogadaniu sie nikt nie ma prawa nagrywać rozmów bez zgody osoby (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

? Nic.Począwszy od Sejmu. Nawet z pijanymi kierowcami nie wiedzą co zrobić a co tu o ściąganiu długów pisać... rafiti5 to nie takie proste. Kupując usługę nikt z nas nie (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

urzędu skarbowego .szukam pomocy monia Piotrze nie do końca masz racje co do podatku od wynajmu,jeżeli wynajem mieszkania nie jest działalnością gospodarczą wówczas dochodu z (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

0010 0996 4896 alimentor alimenty.pl To już jest hamskie z ich strony, nie mieć i nie płacić a mieć i unikać płatności to nie fair play. No i jeszcze do tego z dziećmi (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa ? art. 5 ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. 1. Okres wyczekiwania Od 1 stycznia 2009 r. okres nieprzerwanego (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

wujkowi nic sie nie nalezy... biorąc adwokata do prowadzenia sprawy tez mowila ze wedł. niej wujkowi sie nie nalezy zachowek, bo babcia za zycia dala mi mieszkanie a umierajac nie (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

podzielenie się z nim! asiaiadas podejzewam ze jestes jeszcze młody nie pisz i nie pros bo nikt cie nie wysłucha własnie jestem po spłacie naleznoisci 80000 tys w obec zus (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

21kwietnia,a pozniej chce iść na wychowawczy płatny tylko nie wiem czy mi sie należy??z tego co wyczytałam są liczone dochody z pitu nr 11 tylko,że my z meżem nie (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

. Nie robie tego sam bo po prostu nie wyrabiam. Jesli przed weekendem rozmawialismy z 4 osadzonymi w zwiazku ze 164 kkw to na poniedzialek bylo przygotowanych juz 10, nie sposob (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

zwrot z podatku i zeby liczyly mi sie lata pracy. I mowil ze bede mial 20gr od km a liczyl mi po 18gr. A nigdy nie spuszczalem ropy w innej pracy, a nie umialem tego robic (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

guzik z pętelką . Sąd ubolewał, ze powinnam olać pismo z Zus , dzięki temu nie miałabym problemu z wypłatą. Jednym słowem z tymi złodziejami nie wygrasz. Sąd (...)

zachowek

zachowek

. Nie zostałam poinformowana o żadnej sprawie spadkowej i w związku z tym wnioskuję, ze taka nie została wszczęta. Nie utrzymywałam żadnych kontaktów z ojcem, ani jego (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

nie jestes rolnikiem (poważnie!) to nie moga ci nic wziac maciej nie nie bedzie wazny przeciez ten mandat nie jest do ciebie :) maciej ja takze dostałam mandat ale 50zł ale (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

może z nami zamieszkac i tego sie boi.A wtedy koniec z alimentami,mamusia do pracy tylko ze jej sie nie chce pracowac powiem tyle ze jak beda chcieli z nami zamieszkac (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

przedawnienie tylko pamietajcie sad sam nie wysunie watku przedawnienia trzeba powolac sie na okres przedawnienia i sprawe umorza zgodnie z prawem inaczzej byc nie moze zegnam (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

mąż ma syma z 1 małżeństwa- 21 lat z zawodem- pracował ,ale teraz uczy sie w wieczorówce i nie chce podjąc pracy, bo jak twierdzi nie ma czasu. Chce alimenty od męża. (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

kazdym razem bezskutecznie!! Polecone były odebrane ..i dalej NIC sie nie działo, a Pan Mecenas C.nawet nie raczył sie zupełnie sprawą zainteresować, ani dowiedziec sie (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

umawiamy się na dana godzinę wyznaczonym miejscu przez ojca. A to sie spóźni 40min, 1,5H i sie czeka aż przyjedzie czas spędza z synem następująco syn bawi się sam prosi go aby z (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

rozmowy. Gdy oni do Ciebie dzwonią, to nikt takiej informacji raczej nie podaje. W konsekwencji nie mogą tego nagrywać, bo jak może pamiętasz z okresu "afery Rywina" i innych, nie (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

nie pracuję a dzieci se naro biłam. Starszy ma 3,5 roku, nie przyjęli go do przedszkola bo nie byłam jeszcze oficjalnie samotną matką, a mąż już nie pracował i nie miałam (...)

Przedawnienie długu

Przedawnienie długu

w 2011r dostałem wezwanie z firmy windykadcyjnej do splaty dlugu. moje pytanie to czy taki dług sie przedawnil? dodam iz w 2006 r skonczyl sie kontakt z firma windykacyjna, (...)

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

przeprowadzacie, to nie rejestrujcie telewizora i radia,,, w takim wypadku nikt tego nie sprawdzi i nikt nie każe wam płacić, i nikt wam potem nie wysle powiadomienia ze jestescie (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

umowy bo bylam na początku na fryzjerstwie i skacze z pracy do pracy;/ ze tak sie nie robi;/ i teraz mam lipeeee bo juz w moim miescie nie mam gdzie odbyc praktyk ;/ achh same problemy (...)

1

2

3

4

5

...

6