nie korzyści dla zatrudnionych na 1/2 etatu Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

umowę na 1/2 etatu na 3 m-ce, a pracowała na cały etat, w między czasie zaszła w ciąże a umowa wygasła 01.10.2010 i nie chcą jej przedłużyć na pełny etat. (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu . To że pani pracuje na 3/4 etatu nie ma znaczenia na urlop nie wpływa wymiar etatu tylko ilosć dni przepracowanych w miesiącu. Jeśli ktoś pracuje od pon do (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

córka nadal sie uczy. agnieszka To że córka nie zdała matury nie oznacza, że nie może podjąć dalszej nauki np. na studium gdzie nie jest wymagana matura, wystarczy że (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

nauczycielka prawo-pracy.net [cytat] Witam, Uczę od 21 lat. Nigdy nie korzystałam z zadnych urlopów dluzszych, do tego roku pracuję na czas nieokreslony w pelnym wymiarze, a wczesniej na (...)

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

kredytowe)okazało się,że dług sięga co najmniej ok.60tys.od razu podpisaliśmy rozdzielność majątkową.o długach Męza nie miałam pojęcia.w tej chwili nie mieszkamy razem ale nie (...)

Stała obsługa kancelarii - warto?

Stała obsługa kancelarii - warto?

uregulować dług i wyjść na prostą. Duża wiedza i doświadczenie, nie ma dla nich przegranych spraw! jarkoow Na pewno dobrze jest mieć biuro rachunkowe albo kancelarię wynajętą (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

macieżyńskim? Dodam ze mam umowe na czas nie określony. anula11 prawo-pracy.net moja mama urodziła dziecko m marcu i powiedziała że nie może iść na urlop wychowawczy bo jej (...)

1/2 ETATU ---Zasiłek dla bezrobotnych ???

1/2 ETATU ---Zasiłek dla bezrobotnych ???

1/2 ETATU ---Zasiłek dla bezrobotnych ??? Osoba, która pracowała 4 lata w wymiarze 1/2 etatu, należy się zasiłek dla bezrobotnych ????????? Jeżeli pracowałeś na pół (...)

Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej

Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej

pieniądze żeby chociaż opłacać rachunki  i za co wyżyć. Mój pracodawca jakoś nie narzeka na to ze nie zatrudnił. marza542 Czy mógłbys podać numer programu dofinansowanego (...)

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

wykazać, że świadczenie nie jest realizowane. Jeżeli nie zapłaci trzeba będzie dochodzić reszty drogą sądową, gdzie trzeba będzie wykazać, że wykonywało się swoją pracę. 3. W umowie (...)

Niepełny wymiar czasu pracy, a...

Niepełny wymiar czasu pracy, a...

etatowców względem zatrudnionych na cały etat? (ram) Mam wrażenie, że ów właściciel raczej kombinuje jak tu tanio zatrudnić gościa na cały etat. Ostatnio osobiście cały czas pracuję (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

wyrejestrować z datą wsteczne i na nowo zarejestrować z dzisiejszą. Nie zrobiłam tego jeszcze, bo wtedy na pewno utrace ciągłość. Nie jestem teraz na zwolnieniu ani (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

-dorabiam, niestety aktualnie nie stac mnie na nic, a moj maz nie daje kompletnie na utrzymanie domu, nie placi za mieszkanie, nie kupuje jedzenia itp. chociaz ma firme (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

tym nawet słowa nie napisałeś.Teraz nie możesz się utrzymać ciekawe kto utrzymywał się cię jak nie pracowałeś kto utrzymywal wtedy twoje dziecko czyż nie ta na którą (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

pracuję przez 5 dni w tygodniu na etacie 8 godzin dziennie; w weekendy pracuję na nocki w sortowni pieniędzy; nie mam życia towarzyskiego, czasu ani dla siebie ani dla dziecka (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

gdy wiedzial, ze go potrzebuje i czekam na niego z dzieckim), aha zapomnialabym - hobby. na to zawsze mial czas a jak go nie mial to go sobie wykombinowal - na mnie nie mial czasu. (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

pieniedzy na dalsza nauke wiec siedze w domu bez jakiegokolwiek zawodu mam zamiar napisac o pienieadze na dzieci i na siebie. ile moge rzadac? on dzieci nie odwiedza nie spedza (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

to tydzien ;( > problem polega na tym ze boje sie ze w pracy nie przedłużą mi umowy gdyz :§ 3. Umowa o pracę zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

tatuś nie zadzwoni. A my niestety nie mamy do tatusia aninumeru telefonu, by zadzwonić na dzień ojca, ani adresu by wysłać kartkę na święta. Więc dla mnie i dla (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

rachunków. Nie na wszystkich był Nip europejski czy moze go faktycznie nie być czy po prostu dla takiego urzednika jest wazny tylko to zeby to był rachunek a nie umowa kupna (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

zanim bedzie za pózno bo ja nie myślałem i mam jak mam na własne życzenie, lecz żyje w świadomości ze moje dzieci jak mnie kiedyś spotkaja na ulicy nie odwrócą się ode mnie (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

województwach się one różnią? anetka55 Mam pytanie jak to jest z zasilkiem dla bezrobotnych jezeli pracowalo sie na pol etatu tzn pracowałam 14msc na pol etatu,pozniej 6 (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

700 , nie ma że boli , dzieci same na świat nie przychodzą , więc odpowiedzialność spoczywa na tatusiu i mamusi - chcesz być sam/a twoja sprawa, ale jeśc i żyć trzeba , a państwo (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

weryfikuje marzenia ? - z całą pewnościa tak,ale nie bądż niecierpliwy. Nie ma możliwości,żeby wszyscy startujący się dostali na aplikacje. Nie demonizuj informacji o znajomościach.Na (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

. Nie robie tego sam bo po prostu nie wyrabiam. Jesli przed weekendem rozmawialismy z 4 osadzonymi w zwiazku ze 164 kkw to na poniedzialek bylo przygotowanych juz 10, nie sposob zeby (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

podobny.Miałam czekać na niego z dzieckiem przed blokim na co nie wyraziłam zgody, a pytana przez sąd dlaczego odp.,że dziecko ma swój dom, który jest otwarty 24 godz. na dobę, (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

) może czujesz się oszukany? 4) nie zgadzaj się na zaproponowaną kwotę! 5) zgłoś się do Nas ? odzyskamy dla Ciebie należne duże pieniądze! - nie pobieramy żadnych wstępnych (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

tgo sobie nie robi ,sprawy w sądzie nie przynoszą efektów,jednorazowa grzywna nie robi na niej wrażenia .W tej chwi to samo dziecko nie chce isć do ojca ma wmawiane że ojciec (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

dzieki Ci ze nie jestem facetem i ze nie mam syna, a gdybym miala wyslala bym go na studia za granice zdala od matek polek. ale alimenty.pl a jak sie facet nie interesuje to jego strata (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

pracy pisze ofszem ze, obowiązuje to firmy handlowe a nie usługowe ale czy nasza Firma nie sprzedaje np. ulotek kursowych albo zasad gry? wiec jakby nie było NIE jestesmy tylko i (...)

1

2

3

4

5

...

8