najni��sza krajowa od 01.01.2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * najniższa (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

płacy mi nimalnej od następnego roku kalendarzowego: najniższa krajowa 2013 adamN kolejna podwyżka płacy minimalnej: najniższa krajowa 2013 - 1 600 zł, oczywiście brutto adamN nieznaczna (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa? Średnia krajowa na rok 2013 powinna byc znana po pierwszym kwartale czy później? Są już jakieś kalkulacje ile wyniesie? Witam Mam pytanie dokładnie takie jak

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

pracy. Interesuje pana kwota netto czy brutto?! dżon [cytat] może by mnie przyjęli ale za najniższą średnią krajową [/cytat] Nie mylmy pojęć - najniższa krajowa to co innego niż średnia krajowa. (...)

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać? witam, mam na umowie o prace najniższą krajową ale na rękę dostaję bardzo malo wydaje mi się że pracodawca odlicza mi od pensji za dużo. Jak (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

będzie się wymigiwał od odebrania pisma. Taka informacje uzyskałam od jego rodziny. milka alimenty.pl Jeżeli jest tak zameldowany to nawet jak się będzie migał to sąd wyda wyrok zaoczny (co (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

niektórzy mają nieważne badania od DWÓCH lat, nie ma gaśnic, nie ma apteczek, nie ma zabezpieczeń, a ochrona-pożal się boże... jedzie pół godziny od uruchomienia alarmu! Zdenerwowałam (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

twoja reakcja świadcząca o tym, że uznajesz swoje zadłużenie, może być wykorzystana do aby zacząć liczyć okres przedawnienia od nowa - od każdej decyzji czy postanowienia odwołuj się, (...)

Krajowa Informacja Podatkowa - NUMER INFOLINII !!!

Krajowa Informacja Podatkowa - NUMER INFOLINII !!!

niego przepisu. Kontakt Krajowa Informacja Podatkowa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00 Infolinia: Z tel. stac.: 801 055 055 Z tel. kom.: (22) 330 0330 www.kip.gov.pl

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ??? Hej, obecna najniższa krajowa 2013 podawana jest w netto czy brutto? Tzn. chodzi mi o te kwotę 1600zł? Hej sa już jakieś plany na kwote minimalnej płacy (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

kwocie 450 zl miesieczne. Sa to alimenty przyznane wstecz a dokladnie od wrzesnia 2010r. Ojciec dziecka jest mi jeszcze winien 1800 zl lecz w tym miesiacu nie dostalam nic od niego, poprostu przestal

najnizsza krajowa

najnizsza krajowa

miesięcznym wymiarze czasu pracy nie może być niższa od wysokości minimalnego wynagrodzenia!

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

minimalna krajowa 4. Niestety, zlecenie nie obejmuje żadnych dni wolnych. Pozdrawiam GZ Comperio_Leges Witam, potrzebuję porady. Sprawa wygląda następująco: 1.posiadam zatrudnienie na umowę o pracę (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

2008 do września 2008 jedna praca a od listopada 2008 do chwili obecnej druga praca ale od grudnia 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim (za 2009 r mam 4 dni urlopu zaległego) a od 07 maja (...)

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

kierownika i od jego humoru, z rozmów z pracownikami wynika, że rzadko dostają tą premię. Teraz premia motywacyjna jest wypłacana od razu pierwszym miesiącu ale w następnych miesiącach uzależniona (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

ukończyło 18 lat.Był odstęp czasowy w płaceniu przez niego alimentów,ale od marca tego roku znów płaci.Jestem drugą żoną mojego męża i mamy wspólne dziecko.W tej chwili,a w zasadzie od (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

odpowiedź maanii Witam. Od 15 roku życia, kiedy wyjechałam do liceum, mam spore problemy finansowe. Rodzice niechętnie dawali mi pieniądze na utrzymanie - wtedy dostawałam od nich tylko 200zł (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

chwili, gdy corkla po powrocie od niego zaczela sie "dziwnie" zachowywac, a minelo juz dobre pol roku od rozstania z nim. Corka po powrocie od ojca histeryzowala, byla agresywna, bila, gryzla, (...)

najniższa krajowa a komornik

najniższa krajowa a komornik

komornik moze zabieraz nie wiecej niz 40% czy cos kolo tego kazdej wyplaty i nie wazne czy jest to najnizsza krajowa czy nie. Tyle pamietam a ile w tym prawdy nie wiem za swoja wypowiedz nie recze :) semp

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

utrzymac za 200zl miesiecznie? Hanka alimenty.pl Moja corka ma prawie 2 latka od 5 miesiecy dostaje 150 zl miesiecznie od swojego ojca ,od urodzenie nic nie dostala a ja zlozylam sprawe o alimenty (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

groźbami podrzucane pod jego drzwi. Narzeczony nie widział 11 letniej córki od ponad półtorej roku, która pisze maile po roku jak bardzo nienawidzi ojca a jej numer komórki jest zmieniony od (...)

Czy sąd może przyznać wysze alimenty od moich dochodów???  Zarabiam najniszą krajowa.

Czy sąd może przyznać wysze alimenty od moich dochodów??? Zarabiam najniszą krajowa.

Czy sąd może przyznać wysze alimenty od moich dochodów??? Zarabiam najniszą krajowa. Czy sąd może przyznać wysze alimenty od moich dochodów??? Zarabiam najniszą krajowa. Żona (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

mojego 3 miesiecnego synka, niestety do nich nie doszło, dlaczego? Kobieta która jest moja żoną od 2 lat a znamy się od pięciu zabrała mi dziecko i ze swoim tatusiem i wyjechała do swojej (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY MI SIE URLOP

Arbitraż i sądownictwo polubowne

Arbitraż i sądownictwo polubowne

sporów wynikłych z zawartego kontraktu), instutcje jak np. Krajowa Izba Gospodarcza albo London Chamber of Commerce and Industry są świetnie przygotowane. klauzula arbitrażowa spowoduje brak jurysdykcji

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pracowników "na czarno" , mało tego po przepracowanym miesiącu nie chcą wypłacić pensji i od nowego miesiąca - pracownik dowiaduje się, że od jutra ma się już nie pokazywać. Jak od (...)

wysługa lat a najniższa krajowa

wysługa lat a najniższa krajowa

wysługa lat a najniższa krajowa wysługa lat a najniższa krajowa Pracuję jako opiekunka środowiskowa .Mam tytuł magistra oraz wiele szkoleń i kursów za sobą.Niestety moje wynagrodzenie brutto

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

adresem: oceanfinance459@gmail.com. Podajemy również pożyczki od (5000 funtów) od tysiąca funtów do (100 000 000 funtów) milionów funtów dla osób i firm, kredyt jest otwarty dla wszystkich (...)

Dieta krajowa 2012-co nowego??

Dieta krajowa 2012-co nowego??

Dieta krajowa 2012-co nowego?? WITAM, CO NOWEGO POJAWIA SIĘ W USTAWIE O DIECIE KRAJOWEJ W PRZYSZŁYM ROKU?? NOWE STAWKI, ZMIANA % DIETY W STOSUNKU DO GODZIN PRACY? PROSZĘ O PILNĄ POMOC!! Dieta na

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

umowę właśnie na dwa miesiące od 21.06.2011 do 20.08.2011, potem miałam umowę w ramach prac interwencyjnych gdzie wynagrodzeniem jest najniższa krajowa od 24.08.2011r. do 31.01.2012r. (...)