najniższa średnia krajowa brutto 2010 na stanowisku kucharz Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

płacy mi nimalnej od następnego roku kalendarzowego: najniższa krajowa 2013 adamN kolejna podwyżka płacy minimalnej: najniższa krajowa 2013 - 1 600 zł, oczywiście brutto (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

, dokładnie chodzi mi o kwote brutto?Z góry bardzo dziękuję hanka71 Brutto 1387zł a netto 1032zł expertyza Witam, najniższa krajowa pensja to 1386 zł brutto. Czy ktoś (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

pracy. Interesuje pana kwota netto czy brutto?! dżon [cytat] może by mnie przyjęli ale za najniższą średnią krajową [/cytat] Nie mylmy pojęć - najniższa krajowa to co innego niż (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa? Średnia krajowa na rok 2013 powinna byc znana po pierwszym kwartale czy później? Są już jakieś kalkulacje ile wyniesie? Witam Mam pytanie (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

:( na początku roku poszlam na kierunek Fryzjer pierwsze praktyki bylam 1 dzien i wiecej nie poszlam:D potem szukalam i znalazlam gdzie indziej i też 1 dzien i dalej poszlam az w koncu przenioslam (...)

Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

kwoty pieniędzy a większą część dochodów przeznaczałem na sprzęt sportowy. Ex podawała na rozprawie, że cierpiała nędzę a większość rzeczy kupowali jej rodzice. Sąd przyznał alimenty (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

a ja mam pytanie do p. k. bo czytałam tutaj na forum, że "góra" już o nas wie, więc......szanowny panie k., czy w tym roku będą jakieś podwyżki??? teraz chyba powinny być bo przecież takie niespodzianki

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ??? Hej, obecna najniższa krajowa 2013 podawana jest w netto czy brutto? Tzn. chodzi mi o te kwotę 1600zł? Hej sa już jakieś plany na (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pieniędzy na dziecko .jak mam udowodnic ze ma 3razy więcej dochodów niż na umowie (najniższa krajowa)ja pracuje ale moja wypłata starcza na opłaty dodam jeszcze że wzieliśmy (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

płacę zasadniczą z 1480 zł brutto do 1500 zł brutto czy też nie, ze względu na łączną kwotę jaką teraz otrzymuje (wynagrodzenie zasadnicze plus wysługa wynosząca łącznie 1 560 (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 zł. Płaca minimalna będzie wynosiła 1386 zł brutto, czyli o 5,2 % więcej w stosunku do stawki obowiązującej w roku 2010. Wraz ze zwiększeniem tej (...)

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto Witam Mam pytanie jak w temacie.Za odpowiedzi wszystkim z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Witam, ile wynosi obecnie najniższa krajowa (...)

Umowa zlecenia

Umowa zlecenia

godzinowe brutto?? żabsko prawo-cywilne.net Witam, jestem zatrudniona na umowę zlecenia w skelpie piekarniczo-cukierniczym. W umoiwe nie mam napisanych godzin pracy ani ilości, natomiast pracuję (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

zameldowanych tam osób o spłatę zadłużenia. Jako że rodzice pracują na czarno to nie mieli jak ściągnąć z nich pieniędzy więc weszli mi na pensję. Kwota jest wielka bo to 25tys. Komornik (...)

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie Witam, mam zastrzeżenia co do swojej umowy na 3/4 etatu. Konkretnie chodzi mi o normy czasu pracy i wynagrodzenie. 1) W umowie zapisane jest, ze

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

wskaźniki, w tym minimalne wynagrodzenie za pracę. Rob ja mam w umowie napisane NANIżSZA KRAJOWA, i zarabiam 680,40gr juz na reke andzik jaki jest najniższe wynagrodzenie w 2006r wisienka Takiej (...)

Najniższa stawka godzinowa

Najniższa stawka godzinowa

Najniższa stawka godzinowa Witam, jestem zatrudniona na 3/4 etatu od roku na umowę o pracę. Z tego co wiem najniższa stawka godzinowa to 19,70brutto. W mojej firmie pracownicy (...)

Średnia emerytura - wyższa o 54 zł - od marca 2011!!!

Średnia emerytura - wyższa o 54 zł - od marca 2011!!!

Średnia emerytura - wyższa o 54 zł - od marca 2011!!! Świadczenia emerytalne wzrosną o 3,1 proc. Średnia emerytura z ZUS, która wynosi obecnie 1724 zł brutto, wzrośnie więc od przyszłego (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

podwyszce. mama alimenty.pl 1000zl na dziecko, 200zl na mnie doda alimenty.pl 550 na dziecko 10 lat, przydałoby się 850. Co wy na to? matka alimenty.pl Tobie by sie przydalo czy na (...)

wysługa lat a najniższa krajowa

wysługa lat a najniższa krajowa

wysługa lat a najniższa krajowa wysługa lat a najniższa krajowa Pracuję jako opiekunka środowiskowa .Mam tytuł magistra oraz wiele szkoleń i kursów za sobą.Niestety moje wynagrodzenie (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

pomoc w znalezieniu pracy. Ile obecnie wynoszą zasiłki dla bezrobotnych? Pracowałam na umowę zlecenie ostatnio przez 13 miesięcy. gerwazja ma wynosic 742,10 na pierwsze 3 miesiace, potem (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

miesiecy .czyli od stycznia do lipca. milena prawo-pracy.net minol juz rok jak pracuje w tej samej firmie na umowe na czas nieokreslony mam 28 lat ile mam urlopu na ten rok dziura prawo-pracy.net (...)

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011? Witam o ile zmienia się kwota najniższej krajowej w 2011? Minimalne wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 zł. Będzie ona wynosiła 1386 zł brutto, (...)

Od czerwca 2013r do maja 2013r byłam zatrudniona w firmie na umowę o prace na 1/4 etatu (najniższa

Od czerwca 2013r do maja 2013r byłam zatrudniona w firmie na umowę o prace na 1/4 etatu (najniższa

krajowa). W czerwcu 2014r ta sama firma zmieniła mi umowę - na cały etat 3500 zł brutto. Zaszłam w ciążę, jeśli pójdę na zwolnienie we wrześniu to ile będzie wynosić moje (...)

L4  w ciąży a wynagrodzenie

L4 w ciąży a wynagrodzenie

mam zwolnienie od 27.04.2011. jestem zatrudniona najpierw od 01.03 2010 na umowie na 2 miesiące, po czym przedłużono mi umowę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie to najniższa (...)

Umowa o prace a niska stawka godzinowa

Umowa o prace a niska stawka godzinowa

niej mam stawkę 9,50 brutto plus 20% premia uznaniowa porządkowa oraz 10% premia absencyjna. Mam pytanie czy jest ona zgodna z prawem? Nawet razem z tą premią nie wychodzi najniższa krajowa...

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

"teściów"/, za ile /najniższa krajowa/ i o jego dziecku. W tym czasie dostałam od b.męża list że nie będzie mi więcej płacił i kieruje sprawę do sądu o obniżenie alimentów (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

głównie też polega, ale różnica polega na tym, że zawodowo pomagam w różnych sprawach, chociaż nie zawsze mam na to ochotę, a na forum prywatnie pomagam tylko tym, którzy mogą przez (...)

Brak wynagrodzenia za okres na wypowiedzeniu umowy.

Brak wynagrodzenia za okres na wypowiedzeniu umowy.

przyjąć nikogo na to stanowisko czy to prawda? pytam bo była szefowa z początkiem stycznia przyjęła dwie nowe stylistki na umowę zlecenie. Ile w tym prawdy że tak jest? Się rozpisałem trochę (...)

1

2