najniższa krajowa od 2000 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

płacy mi nimalnej od następnego roku kalendarzowego: najniższa krajowa 2013 adamN kolejna podwyżka płacy minimalnej: najniższa krajowa 2013 - 1 600 zł, oczywiście (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

będzie się wymigiwał od odebrania pisma. Taka informacje uzyskałam od jego rodziny. milka alimenty.pl Jeżeli jest tak zameldowany to nawet jak się będzie migał to sąd wyda wyrok zaoczny (co (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zdażało się, że dostawałam je później., nawet w następnym miesiącu. W styczniu bieżącego roku wystąpiłam do komornika o sciągnięcie od ojca mojej córki zaległych alimentów za lipiec (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

... ? oliviaaa od 2013 roku najniższe wynagrodzenie wzrośnie o 100 zł brutto: najniższa krajowa 2013 adamN

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

. Najniższa krajowa-niestety; ale wiem że pensja najniższa została teraz podniesiona,. Teraz moje pytanie, czy od początku tego roku mój chłopak zarabia juz wiecej, czy (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

średniej krajowej, takie informacje w tym roku były w wakacje jakoś. po pół roku zbadano to i wyciągnieto średnią, ponad 3000 zł było ale nie wiem ile dokładnie. lilka34 prosze mi powiedziec (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

utrzymac za 200zl miesiecznie? Hanka alimenty.pl Moja corka ma prawie 2 latka od 5 miesiecy dostaje 150 zl miesiecznie od swojego ojca ,od urodzenie nic nie dostala a ja zlozylam sprawe o alimenty (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

groźbami podrzucane pod jego drzwi. Narzeczony nie widział 11 letniej córki od ponad półtorej roku, która pisze maile po roku jak bardzo nienawidzi ojca a jej numer komórki jest zmieniony (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

"teściów"/, za ile /najniższa krajowa/ i o jego dziecku. W tym czasie dostałam od b.męża list że nie będzie mi więcej płacił i kieruje sprawę do sądu o obniżenie alimentów (...)

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ??? Hej, obecna najniższa krajowa 2013 podawana jest w netto czy brutto? Tzn. chodzi mi o te kwotę 1600zł? Hej sa już jakieś plany na kwote (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

sie zajączkują pojęcia najniższa i minimalna. Jeżeli chodzi o prace nakładczą to reguluje to ustawa o minimalnym wynagrodzeniu a w szczególności art. 25 tej ustawy 200 z 2002 roku. Najniższe

KOMORNIK

KOMORNIK

( spłaciłam swoją część długu i wymeldowałam się od rodziców) komornik miał zostać anulowany . Ponieważ nie dostałam żadnej odpowiedzi od niego zadzwoniłam do MZUKU i zapytałam czy (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

przysługuje ci: Zasiłek 80 % (od 1 m-ca do 3 m-ca) Zasiłek 80 % (od 4 m-ca do 6 m-ca) Powyżej pięciu i do 20 lat pracy masz : Zasiłek 100 % (od 1 m-ca do 3 m-ca) Zasiłek 100 % (od (...)

Najniższa stawka godzinowa

Najniższa stawka godzinowa

Najniższa stawka godzinowa Witam, jestem zatrudniona na 3/4 etatu od roku na umowę o pracę. Z tego co wiem najniższa stawka godzinowa to 19,70brutto. W mojej firmie pracownicy mają (...)

Szkoła zaoczna, a alimenty

Szkoła zaoczna, a alimenty

możliwości zarobkowe. Decyzja o przyznaniu i wysokości alimentów zależy od uznania sądu. mrozowskim Odpada opcja ubiegania się o alimenty od rodziców ojca, ponieważ nie żyją. Ja jak już (...)

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

to najniższa krajowa płaca Urszula60 zgodnie z atr.87 par.1 kodeksu pracy, potrącenia alimentów dokonuje się do wysokości 3/5 wynagrodzenia netto( w tym przypadku nie ma kwoty wolnej od (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

rośnie od pokus.Ja mam 18 latka w domu którego dzięki mojemu eks i jednej koleżance chowam sama od 4 roku roku życia babsku pracować się nie chce bo nie chowa se starego 13-letniego (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem od przyszłego (...)

Zwolnienie lekarskie a wynagrodzenie chorobowe

Zwolnienie lekarskie a wynagrodzenie chorobowe

plecami i niestety siła wyższa. W danej chwili od sierpnia przebywam na dłuższym chorobowym i tutaj moje pytanie. Dostaje ok 1560zl wynagrodzenia wypłacanego przez pracodawcę. Przez okres który jestem

pobicie

pobicie

-u po 2 dniach od zdarzenia był wpis,że znajduje się w Londynie. 1. od czego powinienem zacząć: zgłosić się na policje,wniosek . do sądu, a może najpierw znaleźć prawnika, który wszystkim (...)

L4  w ciąży a wynagrodzenie

L4 w ciąży a wynagrodzenie

mam zwolnienie od 27.04.2011. jestem zatrudniona najpierw od 01.03 2010 na umowie na 2 miesiące, po czym przedłużono mi umowę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie to najniższa krajowa. (...)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

krajowa 2100 brutto, pełen wymiar czasu pracy, umowa na czas niekreślony od 09.2015 roku byłam rok czasu na urlopie macierzyńskim za które dostawałam pieniądze z ZUS do 12.03.2018 r . (...)

Problemy z pracodawcą

Problemy z pracodawcą

Problemy z pracodawcą Witam. Zaczełam pracę w małej firmie i od 4 lat pracuję na 1/4 etatu pracodawca podpisał ze mna umowę w 2010, 2011 roku, a do dziś nie umie się doprosić o umowę za (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wysokość >> najniższa krajowa 2012. Od 2013 roku minimalne wynagrodzenie prawdopodobnie wzrośnie jeszcze o 100 zł (do kwoty 1600zł brutto). pimiolek Witam, zostałem zatrudniony (...)

Rozwód (bardzo dużo pytań) PROSZĘ O ODP. WAŻNE!!!

Rozwód (bardzo dużo pytań) PROSZĘ O ODP. WAŻNE!!!

wyciągał nawet do 5 tyś zł oczywiście nie zawsze ale pieniądze były dobre. W papierach jednak była najniższa krajowa a reszta to niby diety a one nie są opodatkowane i do dochodu się nie (...)

WIELKA NIEWIADOMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WIELKA NIEWIADOMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błahaha Kaśka1986 alimenty.pl Współczuję ci. Też mam męża alimenciarza i przez to, że mieszkamy w małym miasteczku, każda praca, którą dostaje to najniższa krajowa, (...)

Odwołanie od negatywnej decyzji Mops , zasiłek celowy i i okresowy

Odwołanie od negatywnej decyzji Mops , zasiłek celowy i i okresowy

i 6 lat ). Naszymi dochodami są , wynagrodzenie męża(najniższa krajowa) ,zasiłek rodzinny oraz dofinansowanie czynszu (mieszkanie socjalne). Z pomocy mopsu korzystamy od jakiegoś czasu (...)

Ustanie obowiązku alimentacyjnego

Ustanie obowiązku alimentacyjnego

powinna Pani. Pozdrawiam, Malgorzata1122 Bardzo dziękuję raz jeszcze. pozdrawiam weronnika4 Witam. Mam 26 lat - pracuje i studiuje zaocznie. Niestety moje dochody to najniższa płaca krajowa. (...)

Obliczanie podstawy zasiłku chorobowego przy zmianie etatu

Obliczanie podstawy zasiłku chorobowego przy zmianie etatu

, otrzymuje tygodniowe umowy od poniedziałku do niedzieli (dodam, że jest to płaca najniższa krajowa). 30.05.2013 żona zachorowała i do tej pory jest na zwolnieniu lekarskim, ale ze względu (...)

1

2