najniższa krajowa 2013 netto Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

płacy mi nimalnej od następnego roku kalendarzowego: najniższa krajowa 2013 adamN kolejna podwyżka płacy minimalnej: najniższa krajowa 2013 - 1 600 zł, oczywiście (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

... ? oliviaaa od 2013 roku najniższe wynagrodzenie wzrośnie o 100 zł brutto: najniższa krajowa 2013 adamN

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać? witam, mam na umowie o prace najniższą krajową ale na rękę dostaję bardzo malo wydaje mi się że pracodawca odlicza mi od pensji za dużo. Jak (...)

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ??? Hej, obecna najniższa krajowa 2013 podawana jest w netto czy brutto? Tzn. chodzi mi o te kwotę 1600zł? Hej sa (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi Å›rednia krajowa? Åšrednia krajowa na rok 2013 powinna byc znana po pierwszym kwartale czy później? SÄ… już jakieÅ› kalkulacje ile wyniesie? Witam Mam pytanie dokÅ‚adnie (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wysokość >> najniższa krajowa 2012. Od 2013 roku minimalne wynagrodzenie prawdopodobnie wzrośnie jeszcze o 100 zł (do kwoty 1600zł brutto). pimiolek Witam, zostałem zatrudniony (...)

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto Witam Mam pytanie jak w temacie.Za odpowiedzi wszystkim z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Witam, ile wynosi obecnie najniższa krajowa (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

. Mieszka tam i domaga się ode mnie abym płacił na dziecko. Ja zarabiam około 2100 netto, moją zona około 4000 netto. Zostałem teraz sam w naszym mieszkaniu, ktore musze utrzymac - czy w tym (...)

najniższe wynagrodzenie netto 2011

najniższe wynagrodzenie netto 2011

najniższe wynagrodzenie netto 2011 Pracuje w firmie ochrony,moje wydagrodzenie to najniższa krajowa, ale nNa umowie o pracę nigdy nie było tego najniższego wynagrodzenia. Dopiero jak dodam (...)

Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

=1000zł/mies.). Aktualnie moje zarobki spadły do 2400zł netto, ex wzrosły do 1450 zł brutto (średnia netto za rok to 950 zł). Ex wystąpiła o podwyższenie alimentów o 600 zł, co zostało (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pieniędzy na dziecko .jak mam udowodnic ze ma 3razy więcej dochodów niż na umowie (najniższa krajowa)ja pracuje ale moja wypłata starcza na opłaty dodam jeszcze że wzieliśmy kredyt (jest (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem od przyszłego (...)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

netto mi sie nalezy ale co w momencie kiedy moje wyliczenia okaża sie złe?nie jestem przeciez ksiegowa czy taki wniosek zostanie uznany??? moze ktos potrafi pomoc w wyliczeniu: moja pensja to najniższa

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

o wysokość netto, bo to mnie interesuje. pozdrawiam Piotr. pietrek44 To zależy, min od tego ile pracowałeś wcześniej? do 5 lat masz liczone inaczej niż od 5 lat pracy. wojciek1 Do 5 lat pracy

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

) Wanda Nagard 1200 brutto = 896,29zł netto. GofNet hej czy osoba pracujaca na umowe zlecenie nie powinna miec podniesionej pensji jesli pracuje na pensji minimalnej?? jestem zdziwiony bo u mnie w rpacy

Ciąża, druga umowa z inną pensja nic obiecana

Ciąża, druga umowa z inną pensja nic obiecana

będzie najniższa krajowa. Czy mamy jakoś prawa w tej sytuacji domagać się pensji która była obiecana? Marcin

KOMORNIK

KOMORNIK

zabiera mi 300zł z pensji pozostaje mi najniższa krajowa, dług jest dość spory bo 20 000 zł czy moge się spodziewać, że komornik odwiedzi mnie w domu..?Z góry dziękuję za odpowiedzi (...)

Komornik

Komornik

krajowa czyli obecnie około 1630 netto a komornikowi resztę ale wszelkie benefity które są potrącane z wynagrodzenia (obiady, karty MuliSport) pracodawca potrąca jeszcze z mojej najniższej (...)

Komornik

Komornik

krajowa czyli obecnie około 1630 netto a komornikowi resztę ale wszelkie benefity które są potrącane z wynagrodzenia (obiady, karty MuliSport) pracodawca potrąca jeszcze z mojej najniższej (...)

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

to najniższa krajowa płaca Urszula60 zgodnie z atr.87 par.1 kodeksu pracy, potrącenia alimentów dokonuje się do wysokości 3/5 wynagrodzenia netto( w tym przypadku nie ma kwoty wolnej (...)

Szkoła zaoczna, a alimenty

Szkoła zaoczna, a alimenty

dorosłych. Mieszkałem z mamą i bratem, ojciec płacił po 300zł alimentów na jedno dziecko. Wysokość jego zarobków to ok. 2 tyś. zł netto miesięcznie. Wysokość zarobków mamy to najniższa (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

"teÅ›ciów"/, za ile /najniższa krajowa/ i o jego dziecku. W tym czasie dostaÅ‚am od b.męża list że nie bÄ™dzie mi wiÄ™cej pÅ‚aciÅ‚ i kieruje sprawÄ™ do sÄ…du o obniżenie alimentów (...)

Witam,
Posiadam zajęcie komornicze, ściągane od mojego pracodawcy, pensja wpływa na moje konto ostatniego

Witam, Posiadam zajęcie komornicze, ściągane od mojego pracodawcy, pensja wpływa na moje konto ostatniego

miesięcznych. 30.05. wpłynęło wynagrodzenie za maj w kwocie 1051,00 (mniej niż najniższa krajowa, dlaczego?) 23.06. wpłynęła premia za maj 1236,00 (powinno być ok 1900,00) 30.06. wpłynęło (...)

Brak wynagrodzenia za okres na wypowiedzeniu umowy.

Brak wynagrodzenia za okres na wypowiedzeniu umowy.

: 1 dnień 7 Urlop reszta l4 + święta Da się orientacyjnie wyliczyć jakie wynagrodzenie powinna dostać gdy na umowie widnieje najniższa krajowa? chodzi o to że gdyby udało się dojść z tą (...)

L4  w ciąży a wynagrodzenie

L4 w ciąży a wynagrodzenie

mam zwolnienie od 27.04.2011. jestem zatrudniona najpierw od 01.03 2010 na umowie na 2 miesiące, po czym przedłużono mi umowę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie to najniższa krajowa. W miesiącach

prawa dotyczące urlopów

prawa dotyczące urlopów

prawa dotyczące urlopów Mam umowę o pracę na czas nieokreślony "najniższa krajowa" czyli 1317zł brutto(984,15zł netto). Ale pracodawca płaci mi dwutygodniówki a nie miesięcznie. Chcę (...)

praca na pol etatu

praca na pol etatu

krajową 824zł brutto a reszte to niech mi pracodawca da w premii. Z doświadczenia wiem iż tej premii można sie nigdy nie doczekać więc.... Didi ooo tak, ja się tak dałam zrobić w pręta: najniższa (...)

Obliczanie podstawy zasiłku chorobowego przy zmianie etatu

Obliczanie podstawy zasiłku chorobowego przy zmianie etatu

, otrzymuje tygodniowe umowy od poniedziałku do niedzieli (dodam, że jest to płaca najniższa krajowa). 30.05.2013 żona zachorowała i do tej pory jest na zwolnieniu lekarskim, ale ze względu (...)

Problemy z pracodawcÄ…

Problemy z pracodawcÄ…

sprawie nierozliczania się z podatku. Jest jeszcze jedna sprawa dotycząca wysokości wynagrodzenia na konto-jak wiadomo co roku jest podwyższana najniższa krajowa, a ja odkąd pracuje na 1/4 etatu (...)