najnizsze wynagrodzenie w 2011 r ile wynosi Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy ze (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje milla76 (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

ekwiwalentu za niewykorzystany urlop w momencie rozwiązania umowy o pracę, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia. tj. w tym przypadku 3/12 z 26 dni albo z 20 dni. Pozdrawiam Ela prawo-pracy.net (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

jeżeli ojciec nie bierze w tym udziału to oczywiste, że musi ponosić wyższe koszta finansowe. Mama daje Ci miłość pomoc w nauce, wychowuje Cię, troszczy się o Ciebie w czasie choroby (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

droga dojazdowa do w/w lini z drogi publicznej to odpowiednio: 200m i 100 m, dodam, że są to działki przeznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowe rezyndencjonalną. (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

 Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011 Ile wynosi kwota na odpis zfśs w 2011 roku? Kwotę 1 259,63 zł/pracownik, ale chyba dopiero w lutym będą podane dane przez GUS. brudzio Zgodnie (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

2005r. jesteśmy w separacji (syg.Akt).Obecnie toczy się sprawa rozwodowa w Sadzie Okręgowym w P XIV Wydział Cywilny z siedziba w P(syg.Akt ). Od początku małżeństwa żona (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kurator z uwagi na specyfike zadań ma nienormowany czas pracy. Wykonuje swoje obowiązki w godzinach od 6 do 22-ej.W zależności pod sytuacji również w soboty i niedzielę. Wynagrodzenie (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

wskaźniki, w tym minimalne wynagrodzenie za pracę. Rob ja mam w umowie napisane NANIżSZA KRAJOWA, i zarabiam 680,40gr juz na reke andzik jaki jest najniższe wynagrodzenie w (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

. Mieszkam w województwie gdzie jest największe bezrobocie w kraju - warmińsko-mazurskie. Sąd powołał się że jestem osobą młodą i nie mam nikogo na utrzymaniu wiec jestem w stanie (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

prywatne towarzystwa. Tylko komu się chce to zrobić:( franko91 witam, ile wynosi podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku i do jakiej kwoty? tora30 do kwoty 85.528 zł podatek (...)

zachowek

zachowek

, a majątek po sobie przekazał w całości babci. Dodam, iż mój ojciec zmarł w 1999r. a dziadek w 2012r. Dziadkowie mieli tylko 1 dziecko - czyli mojego ojca. Chcę dochodzic (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

-wynagrodzenie-wyniesie-1600-zl.html pimiolek Minimalne wynagrodzenie wynosi obecnie 1500 zł brutto. Prawdopodobnie w 2013 roku wzrosnie o 6,7% - do kwoty 1600 zł brutto, ale póki (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

. Sąd wyznaczył zabezpieczenie alimentacyjnę na córkę w lutym 2014r. w wysokości 500zł do chwili obecnej "tatuś" zapłacił za jeden miesiąc. Wchwili obecnej przebywa w Niemczech, (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

przedsiębiorców w 2011 r. Składka na ubezpieczenie zdrowotne przedsiębiorców wynosi 9 proc. od 75 proc. przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w czwartym kwartale zeszłego (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

dochód niepowodujący zapłaty podatku wynosi obecnie 3,091 złotych. mulla5 zgadza się 3,091;) nataly6 Obecnie ile wynosi kwota wolna od podatku? I takie pytanie dodatkowe że tka powiem, (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

skomentowaliśmy to tak, że jest tylu nieodpowiedzialnych ludzi ze sie w glowie nie miesci!... ile osob macie w rodzinie? zastanawialiście sie?.... a wystarczy jeden co ci długow narobi... Ale (...)

KOSMICZNE ALIMENTY - RATUNKU

KOSMICZNE ALIMENTY - RATUNKU

że wlicza w to Pani szminkę lakier i tapetę przed wyjsciem + taksówkę. Gdybym ja miał 3600 zł na dwójkę dzieci to chodziły by do kina 10 razy w miesiący i zostałby jeszcze na 10 razy w (...)

1

2

3

4

5

...

9