najnizsze wynagrodzenie 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

pracodawca może go przedłużyć pamela prawo-pracy.net witam pracuje 5miesiac i otrzymywałam wypłate 2tys na reke ale na umowie widnieje najnizsze wynagrodzenie, czy ostatnie moze byc niższe?? bardzo (...)

koniec umowy na czas określony

koniec umowy na czas określony

odpowiedz.Z góry serdecznie dziekuję.Pozdrawiam. michalina posłuszna prawo-pracy.net witam pracuje 5miesiac i otrzymywałam wypłate 2tys na reke ale na umowie widnieje najnizsze wynagrodzenie, (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Chodzi tu o sytuację przyszłej matki(nie mężatki), która spodziewa się dziecka (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

norma ta dotyczy tylko i wyłącznie indywidualnych wynagrodzeń wypłacanych w roku 2011 r. do tego dotyczy tylko tych osób, którym wypłacano wynagrodzenie w roku 2010. Ustawodawca zatem dokonał (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

WYCHOWAWCZY? MAGDA prawo-pracy.net MAM PYTANIE O URLOP MACIEŻYŃSKI I O URLOP WYCHOWAWCZY...TERMIN PORODU DZIECKA MAM WYZNACZONY NA 16 08 2010 r. MAM UMOWE NA CZAS NIEOKREŚLONY MOJ STAZ PRACY TO 10 LAT (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

DOJERZDZAC DALEJ NIZ 20 KILOMETROW. WIE KTOS COS O TYM. krzysztoF W ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ) z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu (Dz. U. z dnia 23 grudnia 2010 (...)

L4  w ciąży a wynagrodzenie

L4 w ciąży a wynagrodzenie

marzec'2010-październik'2010 wynosiło oni 984,15 netto, w listopadzie byłam na zwolnieniu i otrzymałam 940,89zł, grudzien '2010 978,27zł, a od nowego roku po podniesieniu najniższej dostawałam (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

góry dziękuję za odpowiedzi milenka78 1386 zl brutto girlsixx witam, mam taki problem, pracowałam na umowę zlecenie z wynagrodzeniem na umowie 1200zł. W UP pani powiedziała mi że moje wynagrodzenie (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

poratowanie zdrowia można przedłużyć do 24 miesięcy? moon prawo-pracy.net Witam. Obecnie jestem na urlopie dla poratowania zdrowia od 1.09.2009 do czerwca 2010. Niestety, nadal mam kłopoty zdrowotne. (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

temat?Z góry dziękuję nadia22 Przez pierwszy miesiąc wynagrodzenie płaci pracodawca w wysokości 80% wynagrodzenia bez premii i dodatków a później w podobnej wysokości płacenie przejmuje ZUS. (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

kwartale 2010 r. wynagrodzenie to wyniosło 3605,74 zł. wierbosława

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

nie określony . Proszę o pomoc. agnieszka prawo-pracy.net Witam mam takie pytanie: Byłam zatrudniona w zakładzie fryzjerskim na okres od 15.03 2010 do 30.04 2010. cały maj nie miałam umowy (...)

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011 Witam jakie jest minimalne wynagrodzenie nauczycieli w 2011? Był podwyżki, a jak wygląda teraz średnie wynagrodzenie? Minimalne stawki wynagrodzenia zasadniczego (...)

Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy,pismo z sądu o uzupełnienie braków formalnych.

Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy,pismo z sądu o uzupełnienie braków formalnych.

pracy określił Pan wynagrodzenie 11899,20zł plus ewentualnie 10 tys odszkodowania. W pierwszej widzę problem, bo z tego co Pan napisał przepracował Pan więcej niż rok (26.06.2009 - 30.06. 2010) (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

NAKAZ ZAPŁATY. Teraz sprawę przejmie komornik z Łodzi (my mieszkamy w Szubinie w kujawsko-pomorskim). Cała sprawa jest bardzo podejrzana bo jak prosiliśmy POLKOMTEL o kopie umów z lat 2010 - 2012 to (...)

dyżury domowe

dyżury domowe

sie wynagrodzenie czy moze jakies godziny do odebrania a moze wogole nei powinienem pelnic wtedy tego dyzuru ? kiera767ii prawo-pracy.net Ja miałem mieć dyżur, ale nie mogłem akurat się pojawić w pracy

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 zł. Płaca minimalna będzie wynosiła 1386 zł brutto, czyli o 5,2 % więcej w stosunku do stawki obowiązującej w roku 2010. Wraz ze zwiększeniem tej (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w umowie z bankiem mam podpisane ze wynagrodzenie w kwocie X ma co miesiąc wpływać na konto ( jest to jeden z warunków ) bo inaczej mogą mi podnieś stopę procentową za niespełnienie warunków bo (...)

Spis ludności 2011 - wynagrodzenie dla rachmistrzów !!!

Spis ludności 2011 - wynagrodzenie dla rachmistrzów !!!

Spis ludności 2011 - wynagrodzenie dla rachmistrzów !!! Warunki wynagrodzenia z tytułu umowy zlecenia będzie uregulowane w rozporządzeniu wykonawczym na podstawie art 20 ust. 6 ustawy z dnia 4 marca

Bezpłatna pomoc dla dłużników !

Bezpłatna pomoc dla dłużników !

listopada 2010 roku, gdyż nakaz utracił moc To kiedy można kierować wniosek? Asd Witam.Szukam pomocy w oddłużeniu ,mam kredyty w banku co teraz nie spłacam bo wszystko idzie na spłatę chwilówek (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

przekroczona? jeśli wcześniej brakowało do tego 100zł a wynagrodzenie za wybory wynosi 130zł.? wasława nie ma się czego obawiac, gdyz ta suma jest nieopodatkowana. wolemir Czy kwota wolna od podatku (...)

Zasiłek rodzinny?

Zasiłek rodzinny?

wynagrodzenie jest o wiele mniejsze więc chciałabym ubiegać się o świadczenie rodzinne, z tym że większość dokumentów muszę złożyć jeśli chodzi o dochody za 2010 rok. Czy będą naliczać (...)

 Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

;wnego Urzędu Statystycznego z 18 lutego 2011 r. przeciętne wynagrodzenie miesięczne w gospodarce narodowej, pomniejszone o potrącone od ubezpieczonych składki na ubezpieczenia emerytalne, rentowe (...)

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

kwartale 2010 r. Wynagrodzenie to wyniosło 3605,74 zł. Na bazie tej kwoty obliczamy podstawę wymiaru składek na ubezpieczenie zdrowotne na cały 2011 rok. Podstawa tego ubezpieczenia wynosi 75 (...)

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

składek otrzymujemy kwotę 885,66 zł. W roku 2010 przedsiębiorcy płacili miesięcznie 839 zł. W roku 2011 zapłacą zatem o 46,65 zł więcej w każdym miesiącu, co w skali roku daje kwotę niemal (...)

składka zdrowotna 2011

składka zdrowotna 2011

Pracy (2,45 proc. podstawy). maryja W IV kwartale 2009 roku wspomniane przeciętne wynagrodzenie wyniosło 3456,61 zł, więc przedsiębiorca płacił składkę w wysokości 233,32 zł. W IV kwartale 2010 (...)

Po zakończeniu umowy zlecenia nie otrzymałem całego wynagrodzenia

Po zakończeniu umowy zlecenia nie otrzymałem całego wynagrodzenia

problemu z wypłatą. Problemy zaczęły po zakończeniu naszej współpracy (koniec sierpnia 2010). Na konto otrzymałem jak wcześniej 1127zł. Pozostałych 500zł nie chce mi wypłacić - stwierdził, (...)

zachowek

zachowek

temu)moi rodzice podarowali mi dzialke budowlana. Mama zmarla w 2006 a Ojciec w 2010. Ojciec pozostawil testament, ze daruje swojemu wnukowi akcje pracownicze. Czy przysluguje mi prawo do zachowku od

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

wierzytelności podobno (bo nie mam na ten temat żadnego dokumentu) nastąpiła 18 czerwca 2010 r. To ponad 7 lat temu. Czego ta Firma oczekuje po takim czasie, że wyjmę im z szafki blankiet wyblakły (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

pożyczki? kontakt poprzez: (mksplc1@outlook.com), aby uzyskać więcej informacji: Pełne nazwy: KRAJ SEKS: KWOTA KREDYTU: KREDYT CZAS TRWANIA: MIESIĘCZNY PRZYCHÓD: WYNAGRODZENIE DATA: TEL: MKS Finance (...)

1

2