najnizsza srednia krajowa brutto i netto 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

przyszły rok?! łosiu najniższa podskoczy o 114zł jakoś tereska77 a srednia-srednia krajowa tzn srednia z wszystkich pensji ile ma wyniesc na przecietnego obywatela? pietr52 trudno (...)

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011 Witam Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi srednia krajowa brutto i netto w roku 2011?Z góry (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu po 8 godzin (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

Ciebie i wtedy sobie porozmawiamy:) A na zajecia uczeszczam napewno regularnie i wszystko zaliczam w terminach i nawet jestem zwolniona z egzaminow czasami. Ta sesje zakonczylam srednia (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

nie dostaje ich wogole? Moja matka twierdzi ze to sa jej pieniądze i nawet po18 ich nie dostane. Prosze o pomoc Alexia alimenty.pl To poproś mamę żeby ci dała te 800 zł i się wyprowadz od niej (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

rentowe i takie tam mnoza razy 9 miesiecy ciazy i dziela na cały rok i potem jeszcze przez liczbe rodziny najlepiej podejsc do nich a nie słuchac innych bo kazdy gada co innego i mozna (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

formalnie ze masz chorobe i wydajesz tyle i tyle na leczenie a dziecko moze wymyslec,ze potrzebuje tyle i tyle od ciebie.Ja ze starymi zawsze mialem pod gorke i teraz im sie odplacam.Jak (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, to nagle tych 4000netto nie ma i matka musi utrzymać siebie, dziecko i mieszkanie za 3500. Do czego zmierzam. W wielu przypadkach gdy rodzice nie mogą dojść do porozumienia w kwestii odwiedzin (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

alimenty.pl bez obrazy...ale skumaj ze on (w angli),dzieckiem nie musi sie zjamowac i caly trud w wychowaniu i odpowiedzialnosci spoczywa na mnie.....a wydatki i szkolnictwo we wloszech jednak (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

netto i po wypłacie nie pojawił się już w pracy i tym samym moja umowa nie jest ukończona on nie podpisał ze mną umowy i straszy mnie sądem że za mało mu wypłaciłem po prostu (...)

Wynagrodzenie za urlop

Wynagrodzenie za urlop

jest napisane czy brutto czy netto ) - to teoria. W praktyce jestesmy umowieni i tak tez dostaje 120zl na reke za kazdy dzien nie zaleznie od ilosci przepracowanych godzin wiec jak latwo wyliczyc (...)

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto Witam Mam pytanieczy wie ktoś może ile wynosi srednia krajowa na rok 2011, chodzi mi dokładnie o kwotę brutto?Z (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynagrodzenie za pracę. Pracuję w systemie czterobrygadowym i stawka za nockę różni się od stawki dziennej. Stawka brutto nocna: 8,20 PLN Stawka brutto dzienna: 7,20 PLN I przykładowo (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

pracy. Interesuje pana kwota netto czy brutto?! dżon [cytat] może by mnie przyjęli ale za najniższą średnią krajową [/cytat] Nie mylmy pojęć - najniższa krajowa to co innego niż (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w okienku mnie (...)

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku Witam Mam pytanie takie jak w temcie?Czy może ktos na nie odpowiedziec?Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

stronę niech i te baby i faceci którzy wpierdolili się w związki poczują na własnej skórze i portfelach kim są naprawdę.Jakby facet i kobieta mieli przed sobą widmo kary to (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

też sie szykuje do napisania pisma do PIPu i firmy. I najlepiej jak to wszystko będzie szło pocztą anonimowo. Bo mailem dochodzą od kogo to i próbują zastraszyć nas. No i trzeba (...)

MIESZKAMY TO ZNACZY JA,MAZ I DZIECKO W MIESZKANIU KTORA WLASNOSC JEST MAMY NIE MIESZKAJACA W TYM MIESZKANIU CZY MOGE UBIEGAC SIE O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC

MIESZKAMY TO ZNACZY JA,MAZ I DZIECKO W MIESZKANIU KTORA WLASNOSC JEST MAMY NIE MIESZKAJACA W TYM MIESZKANIU CZY MOGE UBIEGAC SIE O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC

MIESZKANIU MAMY KTORE NIE MIESZKA ZNAMI I NIE OPLACA ZADNYCH RACHUCNKOW .MIESZKANIE JEST MOJE ALE NIE NOTARJALNIE JA MIESZKAM TAM Z RODZINA I MY MAMY OPLACAC ROCHUNKI. PRACUJE TYLKO MAZ MA NAJNIZSZA (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

rękę wypłaty przy wynagrodzeniu 1200brutto młoda na umowie mam 1200brutto ile powinno wynosić moje wynagrodzenie netto czarnulka Najniższe wynagrodzenie było określone na podstawie (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

płacę zasadniczą z 1480 zł brutto do 1500 zł brutto czy też nie, ze względu na łączną kwotę jaką teraz otrzymuje (wynagrodzenie zasadnicze plus wysługa wynosząca łącznie 1 560 zł (...)

CZY MOGE SIE UBIEGAC O DODATEK MIESZKANIOWY

CZY MOGE SIE UBIEGAC O DODATEK MIESZKANIOWY

TAM Z RODZINA I MY MAMY OPLACAC ROCHUNKI. PRACUJE TYLKO MAZ MA NAJNIZSZA SREDNIA KRAJOWA CZY MOZEMY SIE UBIEGADZ O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC GDZIE (OLA) czy moglabys opisac (...)

prosze o pomoc! dostałam wypowiedzenie ..z powodu likwidacji stanowiska pracy

prosze o pomoc! dostałam wypowiedzenie ..z powodu likwidacji stanowiska pracy

krajowa a pracowalam o wiele wiecej godzin niz powinnam i nie tylko na stanowisku recepcjonistki. ( w hotelu nie ma listy obecnosci pracowników, nie zrobiono szkolen z zakresu zagrozen stanowiska (...)

dodatek rodzinny

dodatek rodzinny

dodatek rodzinny witam mam pytanko,podiełam prace na pełny etat,zarabiam najnizsza srednia krajowa ale według naszego prawa juz przekroczylam dochod i nie nalezy mi sie zasiłek rodzinny (...)

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ??? Hej, obecna najniższa krajowa 2013 podawana jest w netto czy brutto? Tzn. chodzi mi o te kwotę 1600zł? Hej sa już jakieś plany na (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

też tatusiowie, którzy samotnie ponoszą wszelki etrudy wychowania dziecka i te psychiczne i te fizyczne i te materialne. i proszę Państwa, przecież nie można ani od samotnej (...)

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

moje??? proszeeeeeeeeeeeeee o pomoc :( ania81 Moja partnerka przebywa od lat w Niemczech i ma podwójne obywatelstwo polskie i niemieckie. Jest w dziewiątym miesiącu ciąży ze mną i niedawno (...)

1

2