najnizsza krajowa w 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

, lub potrafi je lepiej wyszukac w sieci niż ja? ex-alt W roku 2012 stawka najniższej średniej krajowej wyniesie 1.200 zł brutto, czyli o 91,20 zł więcej niż w tym momencie. AdamekJan (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

najniższa krajowa w Polsce, chodzi mi o kwotę netto?Z góry dziekuję za odpowiedzi kasia444 Witam Mam takie pytanie czy może ktos wie ile wynosi najniższa krajowa w roku 2011 chodzi (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

\" złożyła obywatelski projekt ustawy o zmianie ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Obecnie znajduje się on w sejmie i trafił obecnie do prac w podkomisji stałej ds. rynku pracy. W (...)

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

najnizsza krajowa, ale miałam bardzo wysikie premie, w wysokosci nawet 2000 tys zł (premie od sprzedazy). Czy pracodawca musi mi liczyc kwote ekwiwalentu od kwoty ktora mialam na umowie, (...)

najnizsza krajowa

najnizsza krajowa

najnizsza krajowa Art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. z 2002 r. Nr 200, poz.1679) wysokość wynagrodzenia pracownika zatrudnionego w (...)

Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa

Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa

Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy ze (...)

Alimenty

Alimenty

takiej sytułaci ze znajduje sie za granica dokładnie w islandi w polsce mam synka 2letnigo nie jestem ani nie byłem zonaty z jego mama... a niestety ta mnie zostawiła... kazała sobie płacic (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

Informacja. Dzięki. Pan Daniel Silva .. daniel Pomoc w uzyskaniu kredytu dla przedsiębiorców z zaległościami w ZUS i US. Kontakt: zaleglosc.w.zus.i.us@wp.pl Zaległości Jestem w stanie (...)

Wynagrodzenie za urlop

Wynagrodzenie za urlop

zdziwienia gdy dostalem za niego zaplacone 58zl z groszem... Poszedlem z tym do szefa i stwierdzil ze na umowie mam wpisana najnizsza krawaja i tez dostaje placone za urlop jak za najnizsza krajowa (...)

ile moglem dorobic do renty chorobowej w roku 2012 jest to najnizsza renta

ile moglem dorobic do renty chorobowej w roku 2012 jest to najnizsza renta

ile moglem dorobic do renty chorobowej w roku 2012 jest to najnizsza renta ile moglem dorobic do renty chorobowej w roku 2012 jest to najnizsza renta

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

informacji w umowie. Rozumiem , że każdy pracownik odpowiada za towar w sklepie itp. jednak w momencie gdy są bramki a przy inwentaryzacji kilku sztuk brakuje, można się tłumaczyć tym, (...)

najniższa krajowa a komornik

najniższa krajowa a komornik

komornik moze zabieraz nie wiecej niz 40% czy cos kolo tego kazdej wyplaty i nie wazne czy jest to najnizsza krajowa czy nie. Tyle pamietam a ile w tym prawdy nie wiem za swoja wypowiedz nie (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012 Witam,mam taki problem, zaczne od poczatku zeby przedstawic całą sytuację. Straciłem pracę w związku z restrukturyzacją mojego zakładu pracy. Przyjęto (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

i doyego dwóch braci chlajacych dzień w dzień!!co Ty na to??? ziomek7788 a moja nażeka że dostaje tylko 750 zł w polsce a w Angli drógie tyle!!!mało SUCE????? ziomek7788 Kobieto moj (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

umowę na 1/2 etatu na 3 m-ce, a pracowała na cały etat, w między czasie zaszła w ciąże a umowa wygasła 01.10.2010 i nie chcą jej przedłużyć na pełny etat. co w takiej sytuacji (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

dla niej fotelika i zamierzal znowu wozic ja w foteliku dla malutkich dzieci w ktorym z trudnoscia sie zapinala w pasy i miala problemy z oddychaniem. zaczelam sie orientowac, ze cos jest nie (...)

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

nie masz na pampersy takim jak ty zawsze krzywda :) Jurek400 Żeby realnie i w miarę na poziomie dziś utrzymać w Polsce dzieciaka w szkole średniej trzeba na niego wydać ok 1300zł i nie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż staż skończyłam (...)

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty? witam mam pytanie otoz mieszkam w niemczech od 7 lat i jestem w 36 tygodniu ciazy z ojcem dziecka nie jestem (...)

Nowe ciuchy matki za alimenty na dziecko

Nowe ciuchy matki za alimenty na dziecko

w tym samym . Bardzo cenię Twojego faceta za to , że kupił dziecku trochę NOWYCH ciuchów i zabawek , będzie mu się to liczyło w niebie , a Ty się w to nie w.... i nie dawaj (...)

DUZO CZYTANIA, MOJE UCZUCIA, ALIMENTY, CO ZROBIC?

DUZO CZYTANIA, MOJE UCZUCIA, ALIMENTY, CO ZROBIC?

...??!!) ale jakos go namowilam wyblagalam ale juz bylam w polowie drogi wiec mowie spotkamy sie gdzies w polowie juz sie nie bede wrcac, po prostu przyjdziemy do mne potm i moze ja sioe poloze wygrzeje (...)

Maz narobil dlugow. Pomocy!!!

Maz narobil dlugow. Pomocy!!!

jakiekolwiek pieniadze na utrzymanie 3 dzieci. Wiec ja splacalam kredyt w City banku, inny kredyt wziety w mojej firmie, utrzymywalam dzieci. Uwazalam ze ten podzial jest w miare sprawiedliwy, (...)

l4 w weekendy

l4 w weekendy

najniższą krajowa,ale mam 7zł na godzine,więc normalna wypłata jest nieco większa,niz ta najnizsza krajowa.Prosze mi pomóc obliczyć to wynagrodzenie.

MIESZKAMY TO ZNACZY JA,MAZ I DZIECKO W MIESZKANIU KTORA WLASNOSC JEST MAMY NIE MIESZKAJACA W TYM MIESZKANIU CZY MOGE UBIEGAC SIE O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC

MIESZKAMY TO ZNACZY JA,MAZ I DZIECKO W MIESZKANIU KTORA WLASNOSC JEST MAMY NIE MIESZKAJACA W TYM MIESZKANIU CZY MOGE UBIEGAC SIE O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC

mieszkalnych, 2) osobom mieszkającym w lokalach mieszkalnych, do których przysługuje im spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego, 3) osobom mieszkającym w lokalach mieszkalnych znajdujących (...)

Wynagrodzenie w czasie urlopu -- kierowca międzynarodowy

Wynagrodzenie w czasie urlopu -- kierowca międzynarodowy

Wynagrodzenie w czasie urlopu -- kierowca międzynarodowy Przypadek jest taki: osoba jest kierowcą międzynarodowym - otrzymuje wygrodzenie w formie pods. wynagrodzenia (najnizsza krajowa) (...)

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku Witam Mam pytanie takie jak w temcie?Czy może ktos na nie odpowiedziec?Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam

Niezłożenie w terminie zeznania podatkowego pit 38

Niezłożenie w terminie zeznania podatkowego pit 38

wyobrazalna dla mnie gotowka w pitach mial najnizsza krajowa czyli ok 3200.Taka mala dygresja. Prosze o pomoc.Z gory dziekuje

1

2