najnizsza krajowa netto od stycznia 2013 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

przyszłym roku, od kiedy dokładnie to wchodzi? proste pytanie oczekuje prostej odpowiedzi;) abdiasz47 Na przyszły rok najniższa pensja ma wynosić 1500 brutto czyli 1111 netto. Wchodzi od (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa? Średnia krajowa na rok 2013 powinna byc znana po pierwszym kwartale czy później? Są już jakieś kalkulacje ile wyniesie? Witam Mam pytanie dokładnie (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to od momentu zgłoszenia roszczenia o becikowe? ioope Od stycznia 2013 roku becikowe bedzie przyslugiwalo jedynie rodzinom spelniajacym kryterium dochodowe. Szkoda że nikt w tym chorym (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pracowników "na czarno" , mało tego po przepracowanym miesiącu nie chcą wypłacić pensji i od nowego miesiąca - pracownik dowiaduje się, że od jutra ma się już nie pokazywać. Jak od (...)

Maz narobil dlugow. Pomocy!!!

Maz narobil dlugow. Pomocy!!!

.) Tymczasem on przestal wracac do domu na noce, pil kazdego dnia. Od stycznia przestal placic wszelkie zobowiazania, a czynszu za mieszkanie nie placil od trzech lat tj od czasu kiedy (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

... ? oliviaaa od 2013 roku najniższe wynagrodzenie wzrośnie o 100 zł brutto: najniższa krajowa 2013 adamN

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

domowego, jest niewidoczny. Dla przykładu. Ona zarabia 3500netto, on 4000netto. Razem 7500 z których to utrzymują wspólne gospodarstwo domowe. Natomiast jeśli chodzi o alimenty i sytuacje finansową (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

będzie się wymigiwał od odebrania pisma. Taka informacje uzyskałam od jego rodziny. milka alimenty.pl Jeżeli jest tak zameldowany to nawet jak się będzie migał to sąd wyda wyrok zaoczny (co (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

2008 do września 2008 jedna praca a od listopada 2008 do chwili obecnej druga praca ale od grudnia 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim (za 2009 r mam 4 dni urlopu zaległego) a od 07 maja (...)

Wynagrodzenie za urlop

Wynagrodzenie za urlop

jest napisane czy brutto czy netto ) - to teoria. W praktyce jestesmy umowieni i tak tez dostaje 120zl na reke za kazdy dzien nie zaleznie od ilosci przepracowanych godzin wiec jak latwo wyliczyc (...)

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ??? Hej, obecna najniższa krajowa 2013 podawana jest w netto czy brutto? Tzn. chodzi mi o te kwotę 1600zł? Hej sa już jakieś (...)

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Polsce a pracuje w Anglii od roku , on oficjalnie urzedowo lub sadownie nie uzal dziecka , teraz jednak ja to potrzebuje zeby go podac o alimenty bo on od tego ucieka mimo ze pracuje , synek (...)

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

jesli pracownicy nie beda wyrabiac danej normy, bedzie odejmowal od tej stawki godzinowej nawet 2.5zl. Czy tak mozna? Czy w umowie zlecenie tez obowiazuje najnizsza krajowa, czy tym prawem (...)

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

. Najniższa krajowa-niestety; ale wiem że pensja najniższa została teraz podniesiona,. Teraz moje pytanie, czy od początku tego roku mój chłopak zarabia juz wiecej, czy to zależ od umowy (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

obowiązuje) ale jest tam jasno i wyraźnie napisane:USTAWA z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy. Art. 1. Dniami wolnymi od pracy są: 1) dni niżej wymienione: a) 1 stycznia (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

(czego teraz żałuję). Sendit od prawie pół roku nie chce zwrócić niesłusznie pobranych pieniędzy. Reklamacja do teraz nie została rozpatrzona choć przewoźnik miał na to 30 dni. Radzę trzymać (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY MI SIE URLOP

wzrost wynagrodzenia minimalnego w 2013 roku

wzrost wynagrodzenia minimalnego w 2013 roku

wzrost wynagrodzenia minimalnego w 2013 roku heja czy wiecie moze czy od przyszlego roku wzrosnie wynagrodzenie minimalne? od tego roku wzroslo, a jak to bedzie od 2013? ktos z (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

odpowiedź maanii Witam. Od 15 roku życia, kiedy wyjechałam do liceum, mam spore problemy finansowe. Rodzice niechętnie dawali mi pieniądze na utrzymanie - wtedy dostawałam od nich tylko 200zł (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

mojego 3 miesiecnego synka, niestety do nich nie doszło, dlaczego? Kobieta która jest moja żoną od 2 lat a znamy się od pięciu zabrała mi dziecko i ze swoim tatusiem i wyjechała do swojej (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

Y nie chciał uznać długu wynikającego z tytułu umowy o pracę brutto (powiększonego o składki i podatki), jedynie netto i to w kwocie 2.500 zł za okres od maja 2013 r. oraz obliczył (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

wynagrodzenie to kwota 760 zł!!! kdf Minimalne wynagrodzenie za pracę Od 1 stycznia 2008 r. 1126,00 zł jeden:) ale netto czy brutto? ciri 1126 brutto, a na rękę dostajesz 845,17 zł slocia (...)

prawo

prawo

500/razem 2500 netto aby mieć 2500 netto trzeba zarabiać około 3500 brutto i teraz Od dnia 1 stycznia 2013 r. wysokość minimalnego wynagrodzenia pracownika zatrudnionego (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

miasta jaroadi11 Witam .Moja mama jest od 40 lat głównym najemcą w mieszkaniu komunalnym (nie wykupionym) ja tam jestem od początku zameldowany.Lecz mieszkam z żoną też w mieszkaniu komunalnym (...)

Brak wynagrodzenia za okres na wypowiedzeniu umowy.

Brak wynagrodzenia za okres na wypowiedzeniu umowy.

coś pokazuje czy umie robić była to rozmowa o pracę z pokazem umiejętności która trwała z 2h gdzie nie otrzymała za to żadnego wynagrodzenia ani umowy, po czym zostało uzgodnione że od dnia 2 (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wysokość >> najniższa krajowa 2012. Od 2013 roku minimalne wynagrodzenie prawdopodobnie wzrośnie jeszcze o 100 zł (do kwoty 1600zł brutto). pimiolek Witam, zostałem zatrudniony (...)

aplikacja radcowska

aplikacja radcowska

aplikacja radcowska Dzien Dobry W 2012 roku nie następują żadne zmiany w aplikacji radcowskiej a jak z 2013? Krajowa Rada Radców Prawnych uchwaliła nowy program aplikacji. Wchodzi w życie od (...)

Zaległości finansowe pracodawcy wobec ZUS, OFE oraz w stosunku do pracownika

Zaległości finansowe pracodawcy wobec ZUS, OFE oraz w stosunku do pracownika

zarabiałem 3000 zlotych. Pracodawca w dniu 17 stycznia 2013 r. (do 10 dnia kolejnego miesiaca byla wyplacana pensja za miesiąc poprzedni, przynajmniej w teorii) wypłacił mi zaległe wynagrodzenie (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

, a także pełnoletnie, uczące się osoby, które nie są na utrzymaniu rodziców, gdyż ci albo zmarli albo sąd ustalił alimenty z ich strony. Od 1 listopada 2012 r. do 31 października 2014 r. zasiłek (...)

1

2