najnizsza krajowa 2014 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

wiedzieć ale nie moge sie do tego dogrzebac na necie niestety, wszedzie tylko najnizsza i najnizsza;/ wiara witam zapewne sie powtórze z pytaniem, przepraszam za to z góry. ile ma wyniesc srednia (...)

najnizsza krajowa

najnizsza krajowa

najnizsza krajowa Art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. z 2002 r. Nr 200, poz.1679) wysokość wynagrodzenia pracownika zatrudnionego w pełnym

Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa

Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa

Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa

Witam,czy wysługa może być doliczona jako najnizsza krajowa?
Pozdrawiam

Witam,czy wysługa może być doliczona jako najnizsza krajowa? Pozdrawiam

Witam,czy wysługa może być doliczona jako najnizsza krajowa? Pozdrawiam Witam,czy wysługa może być doliczona jako najnizsza krajowa? Pozdrawiam Pełen etat,zasadnicza 1500,-do tego (...)

ile wynosi najnizsza krajowa netto osoby zatrudnionej na 1/2 etetu?

ile wynosi najnizsza krajowa netto osoby zatrudnionej na 1/2 etetu?

ile wynosi najnizsza krajowa netto osoby zatrudnionej na 1/2 etetu? ile wynosi najnizsza krajowa netto osoby zatrudnionej na 1/2 etetu? zanim poszedlaem na zas.chorobowy zatrudniony bylem (...)

Wynagrodzenie za urlop

Wynagrodzenie za urlop

zdziwienia gdy dostalem za niego zaplacone 58zl z groszem... Poszedlem z tym do szefa i stwierdzil ze na umowie mam wpisana najnizsza krawaja i tez dostaje placone za urlop jak za najnizsza krajowa (...)

Alimenty

Alimenty

o alimenty. wiem ze moj byly partner planuje wyjechac za granice i uciec liczy sie z tym ze ucieknie od placenia alimentow na dziecko.jest zwyklym robotnikiem i zarabia najnizsza krajowa do tego

najniższa krajowa a komornik

najniższa krajowa a komornik

komornik moze zabieraz nie wiecej niz 40% czy cos kolo tego kazdej wyplaty i nie wazne czy jest to najnizsza krajowa czy nie. Tyle pamietam a ile w tym prawdy nie wiem za swoja wypowiedz nie recze (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

miesiacu ciazy , niestety z mezem postanowilismy sie rozwiesc,ja nie pracuje rzucilam studia bo ciezko przechodze ciaze , moj maz jest zarejstrowany na najnizsza krajowa,ale na lewo ma firme budowlana (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

krajowa z czego 300 zl zabiera komornik jaka jest rada od czego zaczac splacac dlug skoro komornik sam zaczol sciagac boje sie o przyszlosc dziecka by nie odziedziczył długów po ojcu POMOCY!!! Pelcia2@vp.pl

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

jesli pracownicy nie beda wyrabiac danej normy, bedzie odejmowal od tej stawki godzinowej nawet 2.5zl. Czy tak mozna? Czy w umowie zlecenie tez obowiazuje najnizsza krajowa, czy tym prawem moze

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku Witam Mam pytanie takie jak w temcie?Czy może ktos na nie odpowiedziec?Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam

Wynagrodzenie w czasie urlopu -- kierowca międzynarodowy

Wynagrodzenie w czasie urlopu -- kierowca międzynarodowy

Wynagrodzenie w czasie urlopu -- kierowca międzynarodowy Przypadek jest taki: osoba jest kierowcą międzynarodowym - otrzymuje wygrodzenie w formie pods. wynagrodzenia (najnizsza krajowa) plus tzw

Problem z bankami

Problem z bankami

zawodzie ale niestety brak wiec przyjalem pierwsza lepsza oferte ale za troche wiecej niz najnizsza krajowa... caly czas szukam pracy zeby poprawic swoja zla sytuacje finansowa ale przy takich zarobkach

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

musi placic za wynajem jemu jest wszystko lekko ????? moze zarabia najnizsza kerajowa jak ja 1200 zl i musi placic 500zl plus 75 komornik i mnie tak dobrze a tobie tak zle po co dawalas d,,upy a teraz

wypadek art 177 .

wypadek art 177 .

takie hop-siup bo ostanio mam zadyszke finansowa żona otworzyla biznes do ktorego trzeba dokladac conieco co miesiac do tego jestem zatrudniony na najnizsza krajowa + zlecenie i kokosow nie zarabiam

Niezłożenie w terminie zeznania podatkowego pit 38

Niezłożenie w terminie zeznania podatkowego pit 38

wyobrazalna dla mnie gotowka w pitach mial najnizsza krajowa czyli ok 3200.Taka mala dygresja. Prosze o pomoc.Z gory dziekuje

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

najnizsza krajowa, ale miałam bardzo wysikie premie, w wysokosci nawet 2000 tys zł (premie od sprzedazy). Czy pracodawca musi mi liczyc kwote ekwiwalentu od kwoty ktora mialam na umowie, czy tez (...)

Chce pracowac czy zabiora mi alimenty?

Chce pracowac czy zabiora mi alimenty?

pielegnacyjny.Mieszkam z matka ojczymem i siostra pracuje tylko ojczym.Alimenty pobieram z Funduszu Alimentacyjnego.Chcialabym podjac prace zarabialabym najnizsza krajowa to jest ok niecale 1000zl. (...)

wzrost wynagrodzenia minimalnego w 2013 roku

wzrost wynagrodzenia minimalnego w 2013 roku

tej kwestii? wzrasta o 100zł - http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/najnizsza-krajowa-w-2013-roku.html adamN 100 zł brutto czyli de facto 73 zł na rekę wzrośnie . krzyś_g

dodatek rodzinny

dodatek rodzinny

dodatek rodzinny witam mam pytanko,podiełam prace na pełny etat,zarabiam najnizsza srednia krajowa ale według naszego prawa juz przekroczylam dochod i nie nalezy mi sie zasiłek rodzinny z mopsu

Mąż po zabraniu syna, chce przestac płacic kredyt....

Mąż po zabraniu syna, chce przestac płacic kredyt....

masakra. kolezanka zarabia najnizsza krajowa. maz sie wyprowadzil i placi kredyt te 700zl i internet dla dziecka. maz ma jeszcze kilka inncyh kredytow. reszte ona oplaca i ledwo jest wystracza, zostaja (...)

DUZO CZYTANIA, MOJE UCZUCIA, ALIMENTY, CO ZROBIC?

DUZO CZYTANIA, MOJE UCZUCIA, ALIMENTY, CO ZROBIC?

czy jak bedie w wiezieniu? Czymoge podac jego matke? chce jak najszybciej znalezc prace ale dopuki jej nie mam to mysle ze jak by poszedl za najnizsza krajowa 1500zł to 600zł moge dostac? (wiem (...)

1/2 etatu i cały etat a zasiłek dla bezrobotnych.

1/2 etatu i cały etat a zasiłek dla bezrobotnych.

. Czy okres 1/2 etatu przedzielą na pól i wyjdzie 3,5 miesiaca pełnego co da łacznie 14,5 całego etatu czy musi byc najnizsza krajowa na 1/2 etatu? po przepracowaniu siedmiu miesięcy na cały (...)

l4 w weekendy

l4 w weekendy

najniższą krajowa,ale mam 7zł na godzine,więc normalna wypłata jest nieco większa,niz ta najnizsza krajowa.Prosze mi pomóc obliczyć to wynagrodzenie.

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

sie obu stron,w jakiej formie ma byc zawarta taka umowa(notarialnie?)?moj partner zarabia najnizsza krajowa,jedno dziecko poszlo do pracy,nie uczy sie,drugie jest male.jakie dokumenty musza byc zebrane

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku z tym musze nadal placic alimenty? (...)

Mandaty od SANEPIDU - z własnej kieszeni?

Mandaty od SANEPIDU - z własnej kieszeni?

coś znajdzie to musze zapłacić mandat.Czy to jest legalne?Mandaty sa bardzo wysokie,a my pracujemy za najnizsza krajowa z prac interwencyjnych.Staramy sie zeby zawsze bylo czysto,ale przeciez zawsze (...)

prosze o pomoc! dostałam wypowiedzenie ..z powodu likwidacji stanowiska pracy

prosze o pomoc! dostałam wypowiedzenie ..z powodu likwidacji stanowiska pracy

krajowa a pracowalam o wiele wiecej godzin niz powinnam i nie tylko na stanowisku recepcjonistki. ( w hotelu nie ma listy obecnosci pracowników, nie zrobiono szkolen z zakresu zagrozen stanowiska pracy

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

a trzy jest to dla mnie do przebycia 600 km na sprawe. lintka1 Polskie Prawo to nie prawo. Moj maz ma najnizsza srednia krajowa na umowie i ma zasadzone alimenty na nieslubne dziecko w wysokosci 500 (...)

1

2