Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło wg ustawy) zaczęły sie pisma i telefony. po rozmowie (...)

 • Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę11 Grudnia 2002

  Rozwiodłem się. Sąd mi przyznał opiekę nad synem a mojej eks-małżonce je ograniczył. Przez cały okres trwania małżeństwa mieszkaliśmy u jej rodziców. mieszkanie do niedawna było komunalne. Obecnie (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  , zatrudniania ich na czarno, bez ich wiedzy? oni sie ciesza ze dostaja kase, ale przeciez nie wolno tak wykorzysttywac ludzi ?? nie moge na to patrzec, a dzieje sie to pod moim nosem!! marcela prawo-pracy.net (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później zadzwoniła do mnie pani z firmy windykacyjnej z Koszalina. (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  - to np.pytanie czy masz do dyspozycji samochód,czy sama prowadzisz. Praca kuratora bez samochodu jest bardzo uciążliwa. Nie musisz sie w jakis szczególny sposób przygotowywać,to nie będzie egzamin (...)

 • wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji10 Kwietnia 2008

  ?!!! a co z psychika dziecka? z jego poczuciem bezpieczenstwa? lecz sie!!!!! i jeszcze jedno/!!!! twoj poziom intelektu rowna sie poziomowi wiedzy o ortografi!!! najpierw popraw to pierwsze! potem (...)

 • Ochrona sklepowa14 Maja 2001

  Pare dni mialam przykry incydent z ochroniarzami sklepowymi. Jakie uprawnienie maja ochroniarze zatrudnieni w sklepie? Czy moga uzyc sily ? (Cala) Ochroniarze mają chronić dany obiekt i majątek tam zgromadzony. W (...)

 • DZIAŁANIE BEZPRAWNE P[RACODAWCY - L4 - WYMUSZENIA7 Kwietnia 2013

  Duża firma z kilkumilionowych kapitałem zakładowym z siedzibą główną w mieście X zatrudnia na umowę o pracę nowego pracownika z miasta Y (odległego od miasta X siedziby głównej (...)

 • Pomocy Idea i Pogromcy długów Ultimo7 Lutego 2006

  Witam, Zwracam się z prośbą o pomoc. Wiem, że już takie tematy były poruszane na forum ale niestety nie dokońca wiem co odpisać firmie ultimo. Moje zadłużenie powstało w 2000 roku na skutek zerwania uwmowy. (...)

 • spotkanie z diabłem PILNE25 Lipca 2010

  Witam, postaram sie krótko zarysować obraz sytuacji, poznałam pewnego człowieka przez internet (czat), później rozmowy na gadu, obiecywał mi różne rzeczy: wspólne mieszkanie, pieniądze, ubrania itd. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane