Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  calosci i potem pszy ostatniej wyplacie dostajesz wyrownanie ta roznice. Kasia prawo-pracy.net Czytam czytam i nic nie znalazłam do mojej sytuacji. Od 1 lipca 2008 zostałam przyjeta do pracy w ramach (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  się Panu wydaje. Pozdrawiam, Tomasz Piotrowski, P.R.E.S.C.O. PvB [cytat] to po jakim czasie ulega ochrona sądowa długu i jakimi skutkami to skutkuje [/cytat] nie odpowiedział Pan zatem na (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  orientujesz się w tych sprawach to doradż mi coś z GóRY DZIęKUJE aga alimenty.pl w itam wszystkich mam male pytanko mam dwoje dzieci z pierwszego malozenstwa.obecnie wyszlam ponownie za maz czy (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  ----3 lata (art 118 k.c.) .Można przekazać dane osobowe bez zgody firmie windykacyjnej na podstawie pisemnej umowy i tylko w konkretnym celu (w tym wypadku odzyskanie wierzytelności) sator (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  pracownik wygra sprawę, czy nie. Sama byłam w takiej sytuacji - musiałam zapłacić ponad 1100 złotych (za rozprawę w sadzie rejonowym i okręgowym - apelacja). 1111 Jestem w podobnej (...)

 • umowa na okres probny a ciaza?17 Września 2006

  witam od pracodawcy otrzymalam umowe na okres próbny ktora zakonczy sie okolo 7 listopada okazalo sie w tym czasie ze jestem w ciazy konkretnie 4 miesiac jest teraz .Czy jest taka mozliwosc (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  miesięcy w wysokości 400 zł tylko że trzeba zaraz po macierzyńskim tak zrobic żeby nie mieć ani jednego dnia przerwy bo inaczej taki urlop jest nie wazny i trzeba się od nowa zatrudnić na (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  gdyż k.rodzinny i nieletnich ma dużo więcej pracy. Kurator społeczny zarobi miesięcznie do 500zł miesięcznie. Powodzenia, życzę wytrwałości. Mi się udało!! Kasia Jestem kuratorem społecznym (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  narzeczonego turka i tez planuje w tym roku slub,mam kolezanke która juz to zrobiła... i z tej to okazji mam potrzebne wiadomosci co do zawarcia zwiazku małzenskiego w Turcji. otóż sprawa wyglada (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy razem, ale on nie pracował, nie szukał pracy i (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane