montaż kuchenek gazowych jaki vat w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Montaż okien jaki vat w 2011?

Montaż okien jaki vat w 2011?

Montaż okien jaki vat w 2011? W tym roku strasznie jest skomplikowana sprawa z vatem na montaż okien, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć? Nowa ustawa (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

vat25. co w takiej sytyacji mam zrobić. Prosze o odpowiedz guto Witam, mam pytanie mąż sam był w Holandii, ma fakturę na wynajem lawety, otrzymał w komisie w Holandii nie (...)

VAT-25

VAT-25

Wnioskodawcy i nie jest związany z działalnością firmy. W związku z powyższym zadano następujące pytanie: Czy Urząd Skarbowy miał prawo zażądać opłaty podatku VAT w Polsce, jeżeli (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

montaż okien jaka stawka vat  w 2011 roku

montaż okien jaka stawka vat w 2011 roku

montaż okien jaka stawka vat w 2011 roku W tym roku strasznie jest skomplikowana sprawa z vatem na montaż okien, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć?

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wyśmiewanie, to godzi w moje prawa i td i tp . .. tak uważam, a dla czego? To już opowiadam Rozwiedliśmy się z zoną w 2008 roku, mamy syna na którego place alimenty 700 zł.nie było (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

. podatku za firmowe auto, ale nie więcej niż 6 tys. złotych. Odliczenie podatku od zakupu paliwa będzie natomiast w ogóle niemożliwe. Ograniczenia zostaną wprowadzone w 2011 roku (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)

[sprawa majątkowa] zwrot nakładów na majątek osobisty

[sprawa majątkowa] zwrot nakładów na majątek osobisty

[sprawa majątkowa] zwrot nakładów na majątek osobisty Dzień dobry poniżej problem: - rozwód w dniu 2.11.2020 r. (za porozumieniem stron) - W roku 2002 wraz z jeszcze wówczas dziewczyną (...)

wynajem lokalu a podatek VAT

wynajem lokalu a podatek VAT

płatnikiem tego podatku. mary Ale i tak musisz najpierw zarejestrować się drukiem Vat-R jako płatnik vat. wkor Osoba osiągająca przychody z najmu staje sie podatnikiem VAT dopiero po (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

? 5, 8 oraz 23 proc. 5-proc. stawka VAT znajdzie zastosowanie do pieczywa świeżego (zgrupowanego w pozycji PKWiU 10.71.11.0 według klasyfikacji z 2008 roku, która będzie stosowana dla (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

wszystkie ifnromacje na temat zmian prze mój pobyt za granicą, niestety w przysżlym roku staracę jak będę brać samochód w leasing. raberra raberra, jak sie uprzesz to mozesz zdazyc (...)

catering nowa stawka vat w 2011

catering nowa stawka vat w 2011

catering nowa stawka vat w 2011 Witam Jaki w roku 2011 jest podatek od usług cateringowych z góry dziekuje za wszelkie informacje. Pozdrawiam

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

sie bierze tyle zawisci. W koncu na pewno w zwiazku byly jakies piekne chwile, sliczne wspomnienia i nie raz jeden drugiemu pomagal. Czemu w sadzie jest oczerniany tylko facet..?! Do rozpadu (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

: 3.500 zl. odszkodowania oraz pomoc w sprzedazy auta w stanie w jakim jest za 3.100 zl. Tak czy siak chlop jest w plecy ok. 3.500 zl plus strata na wartosci auta, dlatego, wiem ze to (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

17,50 zł. Warunkiem jest dokonanie wpłaty do 25 stycznia. wielawa Witam Ile wynosi abonament radiowo telewizyjny w roku 2011 i w jaki sposób trzeba go opłacić?Z góry dziękuje (...)

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

osobowych w celu świadczenia usług przez Sprzedawcę, jak również w celach marketingowych związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa Sprzedawcy, w tym Sklepu, a także dotyczących (...)

Kara Porządkowa w pracy

Kara Porządkowa w pracy

2606.2013 pracownik Jan Kowalski opuścił stanowisko pracy, pomimo polecenia przygotowania mebli na terminowy montaż w dniu 27.06.2013. W związku z powyższym udzielam w/w (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ktore wygrały w Szczecinie , sa juz 2 ( to juz w sumie 17 w całej Polsce) nowe pozytywne wyroki , ogólnie temat zaczyna sie robic do ogarnięcia . Nareszcie polskie sady zaczynaja zauważać (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

w ogóle nie ma. Ich cennik ukryty jest w regulaminie, który sie akceptuje przy składaniu zamówienia jednocześnie na stronie w zakładce regulaminy mają cennik przewoźnika. Co moim zdaniem (...)

Znęcanie psychiczne

Znęcanie psychiczne

gospodarstwa domowego należą do mnie. Doszło teraz do tego, że gotuję na palnikach gazowych które mam w pokoju, gdyż ojciec zabroniła nam używania kuchenki gazowej, która zresztą należy (...)