minimum socjalne w polsce w 2011 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

otrzymali obywatelstwo niemieckie w 2005r. z lini mojej mamy, a ja nie bo urodziłam się w1973r. Teraz wszyscy mieszkają w Niemczech, a ja zostałam w Polsce. (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica handlowa. (...)

VAT-25

VAT-25

został uzupełniony pismem z dnia 19 listopada 2008r. (data wpływu 19 listopada 2008r.). W przedmiotowym wniosku został przedstawiony następujący stan faktyczny: Wnioskodawca w (...)

ile wynosi minimum socjalne w polsce 2013?

ile wynosi minimum socjalne w polsce 2013?

ile wynosi minimum socjalne w polsce 2013? ile wynosi minimum socjalne w polsce 2013? Jaka jest kwota Minimum Socjalnego w Polsce w (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke nad dzieckiem, ale jest mozliwe w Polsce wygranie takiej sprawy??? (Artur) Możesz w trakcie trwania sprawy rozwodowej złożyć (...)

Alimenty, a minimum socjalne

Alimenty, a minimum socjalne

uzyskania wyższych świadczeń często dla bardzo nam kochanych dzieci w przyszłości. peetr krowie jak sie nie da żryć to też nieda mlika m@recki W grudniu 2003 r. minimum socjalne (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ U TEGO PRACODAWCY (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

egzekwowane w Polsce: bez potwierdzania wykonalności zagranicznych orzeczeń. W bogatszych krajach zachodnich alimenty są znacznie wyższe niż w Polsce, a automatyzm egzekwowania (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

, skoro mieszkamy na stale w Niemczech (obywatelstwo mamy polskie)? Jaka roznica bylaby w przypadku rozwodu w Polsce a jaka w Niemczech? Czy ktos moze odpowiedziec na to pytanie? (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

olewam tak jak tatuś. W marcu aparat ortodontyczny 500 zł. Bellaya alimenty.pl No ja sobie zdaje sprawe z tego ze koszta utrzymania w Polsce dziecko sa moze mniejsze ale my mieszkamy w (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Ratunku zlapal mnie komornik

Ratunku zlapal mnie komornik

[rzekazaniu komornikowi. malla W sprawach innych niż roszczenia alimentacyjne zajęciu podlega 50 % wynagrodzenia po potrąceniu należności podatkowych , w alimentach 60 %. Kwota wolna od potrąceń (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

. monia555 prawo-cywilne.net Mam pytanie , mam stały meldunek od 8 lat w mieszkanie własnościowym , pracuję w innej miejscowości i wynajmuję mieszkanie tymczasowo ale na weekendy jestem w (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

Wydatki socjalne w Polsce 2011 - DANE !!!

Wydatki socjalne w Polsce 2011 - DANE !!!

Wydatki socjalne w Polsce 2011 - DANE !!! Wydatki socjalne jako procent PKB: 18,6 proc. Wydatki socjalne w przeliczeniu na parytet siły nabywczej: 2630 PPS Podział (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

uchylac. stac mnie aby placic 150 funtow.Wiecej niestety nie moge. W polsce 1000 funtow (dokladnie 968) to kupa kasy ale w londynie niestety nie. Jezeli termin sprawy jest juz wyznaczony w (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

donata771 Witam mam następujący problem, zostały mi przyznane alimenty w 1989 lub 90 r. i były podane w pewnej kwocie która teraz nie jest nic warta ponieważ było to podane w (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani w tej sytuacji (...)

minimum socjalne

minimum socjalne

minimum socjalne Witam,chciałam się dowiedzieć, czy dodatki, jak np. dodatek stażowy, wchodzą w wysokość minimum socjalnego, którą dostaję?

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje w (...)

Przedawnienie roszczen

Przedawnienie roszczen

potrącać tylko nadwyżkę ponad min. socjalne, które wynosi obecnie około 540 zł. Minimum socjalne obowiązuje w egzekwowaniu wszystkich innych zaległości płatniczych oprócz (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

: inquiry.barkerfinancial@gmail.com Skype: inquiry.barkerfinancial@gmail.com WARREN GARY Sprawa dotyczy mBank/Bre Bank i udzielonej pożyczki gotówkowej 25tys.zł w czerwcu 2008r. która była spłacana (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT NA KARCIE 1000 (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

i opiekuńczego, tj. po dniu 13 czerwca 2009 r. W artykule tym omówione zostały ostatnie zmiany przepisów dotyczących świadczeń alimentacyjnych. W dniu 13 czerwca 2009 r. weszła (...)

1

2

3

4

5

...

21