minimum dochodów do zasiłku rodzinnego w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przyznany do maja 2011roku) i otrzymywałam z Opieki Społecznej 300 zł zasiłku wychowawczego, który został mi zabrany. Również zostałam pozbawiona zasiłku rodzinnego (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

roku życia, ale nie szkoła wyższa. Jednakże dalej ustawa stanowi, iż do zasiłku uprawniona jest osoba ucząca się w szkole lub szkole wyższej,lecz nie dłużej niż do (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

panstwowego przedszkola i placisz bajonskie kwoty za wynajem i prywatna opieke. Moj synek ma 2 latka, jestem w podobnej sytuacji do Twojej i musze oplacic prywatna opiekunke ( gdyz w zlobku (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

, żadnych szans na przyjęcie do jakiegokolwiek przedszkola w naszej miejscowości, młodszy syn ma 8 miesięcy, żłobki u nas są 2- od drugiego roku życia. Ciekawe więc co mam zrobić (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zaswiadczenia zaniose do mopsu? czy nie ma to znaczenia ze w 2011 nie wykazalam skladki a w 2012 wykazano. dodam ze moj dochod w obu latach byl niski bo dorabialam jako uczennica, (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

macierzyńskiego, w razie przyjęcia na wychowanie dziecka w wieku do ukończenia 7 lat albo odpowiednio 10 lat, ulega wydłużeniu do 9 tygodni. II. Zmiany w Ustawie z dnia (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

urlopu . (rose) - Do stażu emerytalnego - tak. Do stażu urlopowego - nie. bebe czy pobieranie zasiłku dla bezrobotnych wlicza sie do lat pracy a następnie do urlopu sadas (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

dzieckiem.jestesmy umowieni ze w dni kiedy ja musze isc do szkoly on zabiera ja do siebie do domu rodzinnego gdzie opiekuje sie nia babcia(z pon na wt zostaja na noc-taka umowa (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

zasądzone alimenty od dziadków? Czy zależy to od dochodów moich i ich? Czy prawdą jest, ze jeśli znane jest miejsce pobytu ojca, to nie mozna żądać alimentów od (...)

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

widnieje jako fikcyjny. Mieszkam w małej miejscowosci co idzie w parze z brakiem miejsc pracy obecnie jestem starzystką zarabiam 684 zł i otrzymuje zasiłek w wysokości 48 zł oraz dodatek (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

pełne prawo do alimentów od twojego ojca. Musisz sama jako pełnoletnia już osoba złożyć pozew w 2 egz. do właściwego Sądu Rejonowego. Pozew jest bezpłatny. Wzory pozwów (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

od nich usprawiedliwionych świadczeń ? do rodziców, w ostatniej kolejności do rodzeństwa. W naszym porządku prawnym niejednokrotnie zapomina się o zobowiązanych w dalszej (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

isc do pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile (...)

Alimenty bez rozwodu

Alimenty bez rozwodu

pod pretekstem ze chce pomoc mamie. Moj maz lubi wypic w zasadzie malo co go intresuje w anglii zajmowalam sie domem i kilkumiesiecznym dzieckiem. Jak bylam w ciazy rodzilam w polsce,maz (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

koszmar. Partnerka namówiła mnie do wstąpienia do stowarzyszenia ochrony praw ojca i to był strzał w 10!!! Pomogli napisać wnioski do sądu, doradzili w oparciu o (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

, że każdy podchodzi do informacji zawartych w FORUM jako wskazówki do dalszego sprawdzenia informacji i podążania tym tropem. Uważam też , że w przypadku , gdy ktoś nie dokońca (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

się do ojcostwa, nie są potrzebne żadne badania. W USC w miejscu zamieszkania matki nalezy złożyć wniosek o uznanie ojcostwa /stosowny druk dostanie się na miejscu/ W tym wniosku (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

przez dziecko nauczania, (nie wiecej jednak niż do 25 roku życia, o ile w roku tym, dziecko kończy ostatni rok studiów) cała sytuacja zarówno Twoja, jak i Twojego dziecka oraz (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

warto złożyć wniosek o przyznanie alimentów? czy jeśli nawet sąd przyzna 400-600 zł będę miała prawo do zasiłku dla rodziców samotnie wychowujących dzieci oraz do zasiłku (...)

alimenty na ojca

alimenty na ojca

brat nie pełnoletni wtedy dostał alimenty w wysokości 250 zł ojciec był w tym czasie w więzieniu i nawet tam nie podjął pracy żeby płacić na swoje dziecko mama nie poszła do (...)

Ograniczenie praw rodzicielskich

Ograniczenie praw rodzicielskich

. nigdy do niej nie dzwoni, nawet nie pyta o jej zdrowie. W ogóle się nie widują... hanna 31 Ograniczenie praw rodzicielskich uregulowane jest w art. 107 $ 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. sąd

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

jestes wielka szczesciarą. Zyj miloscia do dzieci a nie nienawiscia do męża,a o swoje walcz...powodzenia... Do samotna mama alimenty.pl Witam W odpowiedzi do autora dyskusji... (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

to zostać opublikowane przez media, trafić w formie skargi do ministerstwa sprawiedliwości oraz w formach listów otwartych do prezesów sądów, w których takie orzeczenia (...)

Alimenty - jak wykazać nieudokumentowane dochody

Alimenty - jak wykazać nieudokumentowane dochody

wydzieraj ile się da. Taki cwaniak nie zasługuje na litość. Wystąp do Urzędu Skarbowego po zaświadczenie o dochodach za ubiegły rok, w formularzu wpisz, że do zasiłku rodzinnego (...)

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

odpowiedź negatywną. Boję się, że jak popłacę swoje długi- to Gmina zażąda zwrotu. W FA było be z problemów. Komornik otrzymując pieniądze potrącił zadłużenie w stosunku do (...)

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty? witam mam pytanie otoz mieszkam w niemczech od 7 lat i jestem w 36 tygodniu ciazy z ojcem dziecka nie jestem (...)

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

, skoro mieszkamy na stale w Niemczech (obywatelstwo mamy polskie)? Jaka roznica bylaby w przypadku rozwodu w Polsce a jaka w Niemczech? Czy ktos moze odpowiedziec na to pytanie? Mieszkajac (...)

1

2

3

4

5

...

33