minimalne wynagrodzenie za 1/2 etatu w 2011 kalkulator Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

minimalnego wynagrodzenia za pracę" I w tym tkwi cały problem bo wydaje mi się że nie otrzymuję wynagrodzenia stanowiącego minimalne wynagrodzenie za pracę. Nie wiem też (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku (...)

wynagrodzenie minimalne na pół etatu 2011

wynagrodzenie minimalne na pół etatu 2011

wynagrodzenie minimalne na pół etatu 2011 Witam Ile wynosi minimalne wynagrodzenie dla osoby, która pracuje na pół etatu?Z góry dziekuje za wszelkie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu za przepracowane 3 miesiące wymiarze pracy na 3/4 etatu Zdzisia prawo-pracy.net Urlop na część etatu oblicza sie proporcjonalnie czyli 26 dni (bo taki wymiar jej przysługuje) x (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

to brutto), ale to jest absurd bo to jest dalej za mało, Jak to się ma do tego że w UE minimalne płace są w granicach 6-7 euro za godzinę!! Jak się am do tego polska najniższa (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

! Pamiętaj jedno, robisz za minimalne wynagrodzenie, dostajesz je w formie kopertowej wraz z dodatkami premiami oraz tym co faktycznie się należy i masz wszystko w nosie. (...)

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

" sprawia, że zachodzi tu i 36 godzin. 2. Wynagrodzenie zasadnicze jest prawidłowe. Kwota 1.500 zł przy pełnym etacie to wynagrodzenie minimalne, a to nie to samo, co zasadnicze. W (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

. Dopłata za kg ponad deklarowaną wagą to u przewoźnika 3 zł a u nich 20 zł i doliczyli mi jeszcze opłatę za "przesyłkę powyżej maksymalnej wagi" w wysokości 250 zł gdzie w (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 zł. Płaca minimalna będzie wynosiła 1386 zł brutto, czyli o 5,2 % więcej w stosunku do stawki obowiązującej w roku 2010. Wraz (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

umowę na 1/2 etatu na 3 m-ce, a pracowała na cały etat, w między czasie zaszła w ciąże a umowa wygasła 01.10.2010 i nie chcą jej przedłużyć na pełny etat. co w takiej sytuacji (...)

kalkulator wynagrodzeń

kalkulator wynagrodzeń

konto dostaję dużo mniej niż powinienem. Znalazłem parę kalkulatorów w sieci ale z żadnego nie wychodzi mi tyle ile dostaje, czy jest jakiś wiarygodny kalkulator, na który bym mógł się (...)

praca na 1/2 etatu a ciąża

praca na 1/2 etatu a ciąża

z powodu ciazy,czy bedze otrzymywac jakies wynagrodzenie od zus i w jakiej wysokosci?czy maciezynstwo płatne? gabi prawo-pracy.net Witam. Od 7 miesiecy pracuje na 1/2 etatu ale wynagrodzenie (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

wskaźniki, w tym minimalne wynagrodzenie za pracę. Rob ja mam w umowie napisane NANIżSZA KRAJOWA, i zarabiam 680,40gr juz na reke andzik jaki jest najniższe wynagrodzenie (...)

umowa ajencka - przekwalifikowanie na umowę o pracę

umowa ajencka - przekwalifikowanie na umowę o pracę

? etatu. Za darmo. 3. Składki ZUS od mojego wynagrodzenia (w takiej wysokości jak wskazuje otrzymywany przeze mnie budżet) wynoszą w tej chwili około 25% jego wysokości. Gdyby (...)

Trzynastka

Trzynastka

1/2 etatu w sklepie za minimalne wynagrodzenie czy należymi się 13 pensja? i tak w ogóle czy należy mi się cokolwiek? takanuwa Chciałabym zadać inne pytanie: pracuję (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

sytuacji złożone przez nauczycieli wnioski w okresie wakacji powinny być rozpatrzone w dniu 1 września czyli w dniu , w którym rozpoczynają się zajęcia w szkole." Pozdrawiam (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

. - wynagrodzenie za dotychczasowe, bezumowne korzystanie z ich gruntów jak również dalszy, stały miesięczny dochód za korzystanie z tych gruntów (...)

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną?

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną?

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną? Jakie będą te stawki? bardzo wzrosną? ma ktoś jakieś informacje? Od 1 stycznia 2011 r. minimalne wynagrodzenie za pracę będzie (...)

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011 Witam jakie jest minimalne wynagrodzenie nauczycieli w 2011? Był podwyżki, a jak wygląda teraz średnie wynagrodzenie? (...)

Dobry wieczór,
zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację.
Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

Dobry wieczór, zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację. Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

jest z ogłoszenia), jest to 3/4 etatu, minimalne wynagrodzenie, umowa na okres próbny. Jednakże, boję się zatrudnić żeby nie posądzono mnie znowu o to samo. Proszę o radę co mogę (...)

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

określony, nieokreślony, okres próbny, pracy na zastępstwo) płacić minimalną w zależności od wielkości ich etatu. Pensja jak najbardziej zaczęła obowiązywać. kuba_praw85

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

kartami credytowymi,debetowymi!Ze place wynajem za dom w UK podatki za dom samochud,rachunki,kredyt,i pozostale rachunki....I na dzien dzisiejszy zycie mi ratuja nadgodziny w pracy.Nie (...)

Waloryzacja polisy PZU

Waloryzacja polisy PZU

obliczonego przez siebie w wysokości 550 zł. wyliczonego w oparciu o wskaźniki ustalone przez Biuro Aktuarialne Centrali PZU według przyjętego przez siebie wskaźnika urealnienia w wysokości (...)

Czy można łączyć umowę o pracę z działalnością gospodarczą?

Czy można łączyć umowę o pracę z działalnością gospodarczą?

umowę o współpracy (w ramach prowadzonej działalności gospodarczej) ze spółką z o.o. a dodatkowo chcemy podpisać umowę o pracę na 1/4 etatu. Czy istnieją jakieś ograniczenia w (...)

Minimalne wynagrodzenie

Minimalne wynagrodzenie

minimalne wynagrodzenie za miesiąc w którym przepracowałem np. tylko 6 dni i nie mam juz urlopu? jeżeli tak ,to jakie jest te minimum. w marcu przepracowałem tylko 6 dni (...)

umówa zlecenie podczas zatrudnienia na 1/3 etatu

umówa zlecenie podczas zatrudnienia na 1/3 etatu

umówa zlecenie podczas zatrudnienia na 1/3 etatu Jeżeli jestem zatrudniona na umowe o pracę na 1/3 etatu, a moje wynagrodzenie to 700 zł brutto, to czy zleceniodawca musi odprowadzac za (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

opinię w tej sprawie. Z góry bardzo dziękuje za wszelką pomoc okazaną w tym zakresie. Pozdrawiam Witam Mam pytanie właśnie zaczynam pierwszą pracę w swoim zyciu no i moje pytanie (...)

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

wynagrodzenia za czas niezdolności do pracy, - prawo do odpraw, nagród jubileuszowych, - dodatkowe wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych Poza tym, w razie ewentualnego (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, (...)