minimalne wynagrodzenie netto w 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

-wynagrodzenie-wyniesie-1600-zl.html pimiolek Minimalne wynagrodzenie wynosi obecnie 1500 zł brutto. Prawdopodobnie w 2013 roku wzrosnie o 6,7% - do kwoty 1600 zł brutto, ale póki (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

wskaźniki, w tym minimalne wynagrodzenie za pracę. Rob ja mam w umowie napisane NANIżSZA KRAJOWA, i zarabiam 680,40gr juz na reke andzik jaki jest najniższe wynagrodzenie (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

najniższa krajowa w Polsce, chodzi mi o kwotę netto?Z góry dziekuję za odpowiedzi kasia444 Witam Mam takie pytanie czy może ktos wie ile wynosi najniższa krajowa w roku 2011 chodzi mi (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

od 06.02.2012r do 29.02.2012 i potem ta ostatnia na 9 miesięcy od 2.03.2012 do 30.11.2012? I czy w związku z tym przysługuje mi zasiłek dla bezrobotnych? Bo to 365 dni to ma być podobno w (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

grzecznościowy ruch a oni chcieli zrobić z tego dramat sc23175 mam zlozony wniosek w zusie oraty. 8.12.2009 wplacilem komornikowi 4500 zl.na rzecz zusu .sprawa w zusie jest w toku.pani prowadzaca (...)

zajął mi wynagrodzenie komornik

zajął mi wynagrodzenie komornik

mojej sytuacji zabrac komornik prosze o madre rady Powiem może tak, ile ci musi zostać- około 650,00 zł netto (wynagrodzenie minimalne) jeśli nie są to alimenty, bo jeśli to alimenty, (...)

Minimalne wynagrodzenie

Minimalne wynagrodzenie

to brutto czy netto jak się ma do tego minimalne wynagrodzenie za każdym razem księgowe obliczają to inaczej mimo że przepisy są jednakowe (kocik) proszę pomożcie. czy to prawda ze (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wynosi 80 zł brutto za przepracowane kilka lat u tego samego pracodawcy. Łącznie będzie to 1560 zł brutto. W 2012 roku płaca minimalna ma wynieść 1500 zł brutto. Czy w związku z tym pracodawca (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica handlowa. (...)

Minimalne wynagrodzenie 2012 netto.

Minimalne wynagrodzenie 2012 netto.

Minimalne wynagrodzenie 2012 netto. Witam serdecznie, Chciałabym się dowiedzieć ile ma wynosić minimalne wynagrodzenie (netto) w przyszłym roku?! Pracuje na (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

konczyc bron boze, nie ma prawa zadac, zeby matka w koncu zapisala dziecko np. na angielski tym bardziej ze caly czas otrzymuje pieniadze na ten cel przypdkow mozna mnozyc i w ta i w ta strone wiec (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani w tej sytuacji (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011

innych niż świadczenia alimentacyjne podlega minimalne wynagrodzenie netto. Jest to kwota, jaką pracownik zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy musi otrzymać po odliczeniu składek (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

możliwości zaciągnięcia kredytu w banku ale z uwagi że wszyscy członkowie zarządu byli obcokrajowcami żaden bank nie chciał udzielić kredytu spółce nie posiadającej historii w BIK. W (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

w ogóle nie ma. Ich cennik ukryty jest w regulaminie, który sie akceptuje przy składaniu zamówienia jednocześnie na stronie w zakładce regulaminy mają cennik przewoźnika. Co moim zdaniem (...)

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

mowa w art. 1518 § 1 K.p., inne elementy wynagrodzeniowe nazywane dodatkami w przepisach wynagrodzeniowych np. dodatki z tytułu pracy w warunkach szkodliwych lub uciążliwych dla zdrowia (...)

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ??? Hej, obecna najniższa krajowa 2013 podawana jest w netto czy brutto? Tzn. chodzi mi o te kwotę 1600zł? Hej sa już jakieś plany na kwote (...)

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011 Witam jakie jest minimalne wynagrodzenie nauczycieli w 2011? Był podwyżki, a jak wygląda teraz średnie wynagrodzenie? Minimalne (...)

Minimalne płace

Minimalne płace

kwocie proporcjonalnej do liczby godzin pracy przypadającej do przepracowania przez pracownika w danym miesiącu, poza tym wynagrodzenie to może wynosić 80 lub 90% minimalnego wynagrodzenia odpowiednio (...)

Wynagrodzenie za Staż 2014r

Wynagrodzenie za Staż 2014r

Wynagrodzenie za Staż 2014r Witam użytkowników mam do was pytanie dotyczące wynagrodzenia za staż współfinansowane przez unie europejską. Interesuje mnie tylko jedna sprawa a mianowicie otrzymałem

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

3500,00 zł Do w/w stawek doliczona zostanie prowizja w wysokości 10% od obrotu netto. Do w/w stawek doliczona zostanie premia uznaniowa. Wynagrodzenie podstawowe (...)

Najniższe wynagrodzenie 2012 netto różni się w rodzajach umów o pracę?

Najniższe wynagrodzenie 2012 netto różni się w rodzajach umów o pracę?

Najniższe wynagrodzenie 2012 netto różni się w rodzajach umów o pracę? Witam. Proszę mi powiedzieć. Czy jest możliwe żeby minimalne płace różniły się od siebie w (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy ze (...)

Wyższa pensja minimalna! Plan SLD!

Wyższa pensja minimalna! Plan SLD!

to, że w 2013 płaca minimalna będzie wyższa tylko o 100zł (1600 zł brutto). http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/minimalne-wynagrodzenie-wyniesie-1600-zl.html pimiolek

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

przedłuzanej z miesiąca na miesiąc, wpisuje, że otrzyzmuję wynagrodzenie w wysokości 150zł, chociaż tak na prawdę jest ono kilkakrotnie wyższe. Pracuję w pełnym wymiarze godzin, (...)

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

: 3.500 zl. odszkodowania oraz pomoc w sprzedazy auta w stanie w jakim jest za 3.100 zl. Tak czy siak chlop jest w plecy ok. 3.500 zl plus strata na wartosci auta, dlatego, wiem ze to (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

. Mieszkam w województwie gdzie jest największe bezrobocie w kraju - warmińsko-mazurskie. Sąd powołał się że jestem osobą młodą i nie mam nikogo na utrzymaniu wiec jestem w stanie (...)

1

2