minimalna krajowa 2012 brutto ile wynosi Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa? Średnia krajowa na rok 2013 powinna byc znana po pierwszym kwartale czy później? Są już jakieś kalkulacje ile wyniesie? Witam Mam pytanie (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wynosi 80 zł brutto za przepracowane kilka lat u tego samego pracodawcy. Łącznie będzie to 1560 zł brutto. W 2012 roku płaca minimalna ma wynieść 1500 zł brutto. (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

pracy. Interesuje pana kwota netto czy brutto?! dżon [cytat] może by mnie przyjęli ale za najniższą średnią krajową [/cytat] Nie mylmy pojęć - najniższa krajowa to co innego niż średnia (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynosi zasiłek dla bezrobotnych? Czy od nowego roku 2012 planowana jest podwyżka? aga88d Ktos sie orjentuje ile wynosi teras zasilek?? łysy34 Zasiłki które były przyznane od dnia (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

na macierzyńskim.Mam zamiar ubiegac sie o urlop wychowawczy, Wiem też, żeby z tego tytułu dostawac świadczenie dochód brutto na członka rodziny nie może przekraczac 504 zł brutto. Nasz niesety

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

rękę wypłaty przy wynagrodzeniu 1200brutto młoda na umowie mam 1200brutto ile powinno wynosić moje wynagrodzenie netto czarnulka Najniższe wynagrodzenie było określone na podstawie (...)

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

wszystkie składniki) nie może być niższe niż 1.125 zł brutto. magnet Zapraszamy do lektury artykułów:  Jakie rodzaje umów o pracę przewiduje prawo pracy?  Najniższa krajowa (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

to około 600-700 zł na 9-letniego syna.Mam obawy czy mój wniosek będzie zasadny mimo rachunków które zgromadziłam. Zarabiam 1500 zł brutto czyli około 1100 netto. On około 2000 brutto i (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

godziny co 2 tygodnie mam wolny dzień nie wiem ile mam urlopu w tamtym roku mialam 1 tydzien wolnego a w tym roku ile mi przysługuje monka prawo-pracy.net Wymiar czasu pracy nie ma wpływu na urlop (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem od przyszłego roku?Jakies

Większe odprawy dla zwalnianych w przyszłym roku.

Większe odprawy dla zwalnianych w przyszłym roku.

wypłacana na podstawie ustawy o tzw. zwolnieniach grupowych będzie wynosić 22 tysiące 500 złotych. W tym roku maksymalna odprawa wynosi 20 790 złotych. wuzetka hmmm czyli bedzie wynosic tyle ile (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe Od razu chciałbym przeprosić jeżeli napisałem w złym dziale. Mam pytanie, za 2 tygodnie mam wyznaczony porod, wiem, chcialabym wiec sie dowiedziec ile (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

2012. Oczywiście nikt wcześniej, mimo ich listów, nie dzwonił w tej sprawie (jak nie dzwonił, jak dzwonił i sprawa zaczęła się w maju 2011, a nie lipcu 2012). Był bardzo nie miły. Kiedy (...)

Ratunku zlapal mnie komornik

Ratunku zlapal mnie komornik

pamietam ile wynosi kwota wolna od zajęć sądowych w przypadku umowy o dzieło(zalezy od tego co się zciąga - np alimenty, etc; i z czego - np z pensji renty emerytury etc) Ale do rzeczy radzę (...)

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto Witam Mam pytanieczy wie ktoś może ile wynosi srednia krajowa na rok 2011, chodzi mi dokładnie o kwotę brutto?Z (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

zajmuje sie alimentami zaleglymi jej meza ( ten komornik w ogole zna sie z jej mezem to sa koledzy) i ona napisala tam pismo ze prosi aby naliczyli jej dlug alimentacyjny ile wynosi + ODSETKI. Podbila (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

prywatne towarzystwa. Tylko komu się chce to zrobić:( franko91 witam, ile wynosi podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku i do jakiej kwoty? tora30 do kwoty 85.528 zł podatek wynosi (...)

jakie jest najniższe wynagrodzenie na policji?

jakie jest najniższe wynagrodzenie na policji?

netto? radyma chcecie mi powiedziec ze minimalna krajowa to płaca za rpace w policji? w zyciu bym nie pomyslal... ważnosław Pensja na początek, to prawie 2 tys. zł brutto karambak

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

tygodniowo a placi duzo wiecj zer niz Dawid tutaj sugeruje. Poprostu musisz udowodnic na papierze ile wydajesz, rachunki itp. Zas ojciec dziecka musi potem udokumentowac swoje dochody i to ile wydaje (...)

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto Witam Mam pytanie jak w temacie.Za odpowiedzi wszystkim z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Witam, ile wynosi obecnie najniższa (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

uprawnionego do świadczeń nie przekracza 612 zł na osobę. Jeśli zarabia pani 1800 brutto, czyli ok. 1206 netto, dochód na jedną osobe wynosi u pani 603 zł, a więc mieści się pani w kryterium (...)

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011 Witam Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi srednia krajowa brutto i netto w roku 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi Jest taka funkcja (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

zarabia moja partnerka ile zarabia brat ile zarabiaja rodzice.... dobrze, że chcoiaż zdarzają się jeszce liberalni Sędziowie i rozróżniaja wyłudzenie od faktycznych potrzeb dziecka.... Damian

Ile wynosi średnia pensja w Polsce?!

Ile wynosi średnia pensja w Polsce?!

Ile wynosi średnia pensja w Polsce?! Eitam. Dużo osób pyta jaka jest minimalna płaca jaka brutto jaka netto. Ja mam pytanie ile zdaniem rządu wynosi średnia płaca (...)

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011? Witam o ile zmienia się kwota najniższej krajowej w 2011? Minimalne wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 zł. Będzie ona wynosiła (...)

Prokurator NIE Poseł.

Prokurator NIE Poseł.

, ponieważ mogłoby to sprowadzić niedostatek w jego rodzinie. P.S. Najniższa krajowa wynosi obecnie 1500zł brutto. Stało się słusznie i zgodnie z konstytucją. Powinna być coprawda (...)