mieszkanie za 50000 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


spłata byłego męża z mieszkania spółdzielczego lokatorskiego

spłata byłego męża z mieszkania spółdzielczego lokatorskiego

otrzymania mieszkania? Mieszkanie otrzymałam z uwagi na fakt zamieszkiwania razem z rodzicami w kamienicy która była w złym stanie technicznym a w między czasie wyszłam za maż i niestety były (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

i chcę, aby wszystkie nasze problemy się skończyły, dziś jestem bardzo podekscytowany, ponieważ właśnie osiągnąłem sukces w wysokości mojej pożyczki dzisiaj i wszystko dzięki Stelli Rene za (...)

Odszkodowanie

Odszkodowanie

,krzwo podcięte płytki odklejające się panele, źle poprzycinane panele, za bardzo podcięte drzwi wejściowe do korytarza bo "wadziły" o panele). niestety wpłaciliśmy mu całą sumę za usługę(w (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

bez ogrzewania, przez co zamarzła woda.W tej chwili lokatorka domaga się zmniejszenia czynszu za okres zimna ponieważ uważała ,ze w mieszkaniu jest za zimno i zużywa za dużo opału.Każdy (...)

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

z góry dziękuję za odpowiedzi. :) Kamila Najłatwiej jest otrzymać mieszkanie w Opolu .Tam można wyłudzić mieszkanie od Gminy za przyzwoleniem. Znam świeżą sprawę jeżeli (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

pytanie gdy mama pojdzie do takiego domu opieki czy jest możliwość bym zatrzymał to mieszkanie będąc od zawsze w nim meldowany albo ewentualnie by mama wykupiła to mieszkanie jako głowny najemca (...)

MIESZKANIE WLASNOSCIOWE a rozwod

MIESZKANIE WLASNOSCIOWE a rozwod

by ć bez rozwodu ... to czego Ty właściwie chcesz ? ewa Witam,moja sytuacja wygląda tak..posiadam wraz z żoną mieszkanie własnościowe.Owe mieszkanie nabyłem ja przed ślubem zamieniając (...)

Polisa PZU po dewaluacji

Polisa PZU po dewaluacji

z ta polisa;/a najgorsze w tym wszystkim jest to ze nawet niewiem jak sie za to wszystko zabrac;/ jak ma ktos jakies informacje to prosze o przeslanie oles_bartus@onet.eu z gory wielkie dzieki Bartek

hazard w internecie jest karalny?!

hazard w internecie jest karalny?!

wynosi 50 zł brutto za dzień razy 840 = 50000 zł. za jedną gre, wapie zeby były to opłacalne zz low bez jaj, ten kraj jest jak dziki zachód normalnie. przeciez nie trzeba było zakazywac (...)

Odzyskanie długu

Odzyskanie długu

działać. Dlaczego wierzyciel zawsze jest stratny? Wierzyciel: pożyczył 50000 zł - zakłada sprawę sądową, ponosi koszt 600zł - windykator pobiera 10-15% - 50000zł - 15% - 600 dłużnik: - pożyczył (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

się żyć w jednym mieszkaniu. Nie było mnie 2 lata. Ona nie płaciła za mieszkanie i jak komornicy zaczęli nas szczypać ona wyprowadziła się i wymeldowała. Ja wróciłem na to mieszkanie (...)

mieszkanie z hipoteką darowizna a małżeństwo

mieszkanie z hipoteką darowizna a małżeństwo

warunkach jest zakupywane to mieszkanie? Chciał bym uniknąć sytuacji że teściowie "ogłaszaja" że daja mieszkanie żonie niby za gotówke a ja mam podpisać jakieś papiery a okaże się (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

. Oprócz tego spłaca wspólny kredyt zaciągnięty w trakcie trwania małżeństwa 300zł i w całości płaci za mieszkanie 450zł miesięcznie, w którym mieszka jego była żona. Jest to mieszkanie (...)

zachowek

zachowek

mieszkał tata zresztą ze mną, ale nie był jego właścicielem. Tata zmarł w 2011r. Mieszkanie, a nawet nie mieszkanie tylko prawo do wkładu mieszkaniowego w spółdzielni miała moja mama, (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

NOTARIUSZA W ZWIAZKU Z PRZEKSZTALCENIEM MIESZKANIA, BO WIEM ZE NIEKTORE SPOLDZIELNIE PODAJA ZAWYZONE KOSZTY Z GORY BARDZO DZIEKUJE ZA POMOC NORTON 1 co to za różnica? i tak nie masz do niego żadnych (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

chciala sprzedac by skarbowka mi nie weszła na glowe. dzis zapytalam pani mecenas za uznanie wujka za niegodnego, ale to wielkie dowody potrzeba a jesli nawet sąd uzna go za takiego jego (...)

Darowizna

Darowizna

jakiś mit? kubeczka witam. Czy można dostać jako darwoiznę mieszkanie własnościowe? z góry dziękuję za odpowiedzi adrianna12 Witam mam takie pytanie czy w przypadku darwoizny muszę (...)

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

płaci za mieszkanie,za jedzenie, za nic i czeka na połowę majątku w gotówce.Sprawa potoczy się z 2-3 lata,a majątek mężczyzny rośnie. Ludzie pomocy,bo sumienie nie pozwala (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

+ a oplaty dla zarzadu chca aby podwyzszac co rok o 20-30gr za metr mieszkania Wiec co to za wlasnosc.Ja zaplacilam za to mieszkanie i uwazam,ze wara komu do niego. zocha Bądź bogaty (...)

Zameldowanie

Zameldowanie

szybką odpowiedź bo już nie wiem co robić i rodziców mi Szkoda. Pozdrawiam i z góry dziekuje Zuza itam mamy z rodzicami taki problem moja siostra wychodząc za mąż sprowadziła za mężem (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

bylo swiadkiem jego zboczonych praktyk a ten palant ma pretensje ze nie place za mieszkanie..jak mam placic za cos gdzie nie moge przebywac?a on nie opusci chaty..podalam go o alimenty bo oczywiscie (...)

Podatek od wynajmu mieszkania ?

Podatek od wynajmu mieszkania ?

opuszcza mieszkanie i oddaje klucze wynajmującemu a mieszkanie nie jest obciążone kosztami za media (prąd, gaz, woda) i mieszkanie jest w stanie faktycznym jak było przy odbiorze (...)

Darowizna mieszkania

Darowizna mieszkania

/mieszkanie było własnością gminy chyba nazwywało się to ,,lokatorskie,,po śmierci mojego taty mama była głównym najemcą /Następnie mieszkanie zostało wykupione od gminy za (...)

czy mogę wyrzucić zameldowanych???

czy mogę wyrzucić zameldowanych???

mogły zrobić by uzyskać całe mieszkanie? Monia2650 Jeśli Pani i siostra jesteście wskazane w testamencie jako jedyne spadkobierczynie, to mieszkanie będzie po połowie Wasze. Jeśli matka nie (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

/zastraszanie,pobicie itp./.Obecnie ma on karę w zawieszeniu za rozbój oraz za długi. Chciałabym się dowiedzieć,jak pisze się pozew o płacenie alimentów przez dziadków,jak wygląda przebieg (...)

rozwód, alimenty, podział majatku

rozwód, alimenty, podział majatku

wspolną działkę rolną za W-wą, wartą około 30 tyś. na dzień dzisiejszy. Mamy samochód kupiony dwa lata temu za który raty spłacam ja, a mąż z niego korzysta. Zresztą raty za (...)

mieszkanie kwaterunkowe i problem

mieszkanie kwaterunkowe i problem

. A próbowałeś uzyskać dodatek mieszkaniowy??? Albo nawet wynająć to mieszkanie za czynsz + opłaty (Światło, woda, tv itp.) +odstępne Pozdrawiam arkbet dodatek mieszkaniowy na wchodzi w grę,a (...)

prawo do mieszkania

prawo do mieszkania

czynsz. Gdyż moj były mąż wogóle nie płaci za to mieszkanie. Będąc u prezesa tBS dostałam odpowiedź że nie interesuje go kto płaci za to mieszkanie. Poprostu ma być płacone. (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

mial juz zupelnie za co zyc. Wdzieczny bede za odpowiedz na pytanie czy taki scenariusz jest w ogole mozliwy. (sugar daddy) - Po 6 miesiącach od uprawomocnienia się wyroku możesz złożyć o podwyższenie

Konkubinat a podzial majatku

Konkubinat a podzial majatku

mieszkania???? i drugi problem z autami chłopak sprzedał samochód za około 18tys. zł, następnie, za uzyskane pieniądze spłacił kredyt około 5 tys. zl a za resztę kupił inne auto (...)