mięso Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Uważaj!!! Oszukującie na mięsie!!!

Uważaj!!! Oszukującie na mięsie!!!

przygotować mięso na kotlety. Ja od dziś będę tak przynajmniej robić - mówi Agnieszka Ruta (28 l.) z Białegostoku. I trudno się dziwić, bo nawet płacąc wysoką cenę, nie można spodziewać (...)

Psie mięso w polskiej restauracji ?!

Psie mięso w polskiej restauracji ?!

zimowe miesiące, kiedy to ponoć pomaga produkować ciepło w organizmie. Mięso pochodzi ze specjalnych farm, z których wędrują na ubój w wieku od 6 do 12 miesięcy.  RadekG A ja jestem (...)

Trujące jedzenie

Trujące jedzenie

nosić znamiona zatrucia. Wystarczy nie świeże mięso, a już o coli można poczytać sobie.... jako dobry odkamieniacz :) DawidPotul Chodziło mi o jedzenie na pułkach sklepowych i poruszona przeze mnie

Szukam prawnika zajmującego się odszkodowaniami za błąd lekarski z wawy

Szukam prawnika zajmującego się odszkodowaniami za błąd lekarski z wawy

tego szpitala co 5 dni aby pani doktor mogła po kawałku wycinać mu martwe mięso na zasadzie może się uda rana była tak głęboka,że pani doktor stwiedziła chyba się nie zagoi zmieniła maść i (...)

Rytualny Ubój Zwierząt 2013

Rytualny Ubój Zwierząt 2013

robić to by nie było żadnego halo! Stwierdzam że zgadzam się z tym żeby ubój był nadal tak jak był. Zarabia na tym Polska gospodarka. Jak nie my to ktoś inny dostarczy im mięso które muzułmanie (...)

proszę o opinie pracowników stoiska z wędlinami

proszę o opinie pracowników stoiska z wędlinami

miejscem pracy jest stoisko mięso-wędliny z dośc duzym obrotem, nie jestem kierownikiem tedo stoiska, ale jestem odpowiedzialna za zamówienia, przyjecie towaru ekspozycje i sprzedaż. Nie jestem z tego (...)

wypowiedzenie praczy na stan zdrowia  a wynagrodzenie

wypowiedzenie praczy na stan zdrowia a wynagrodzenie

wypowiedzenie praczy na stan zdrowia a wynagrodzenie Dzień dobry . W dniu 22/12/2011 dostałem wypowiedzenie umowy o prace ( czas nieokreślony ) z stanowiska Menedzer zawodu mięso z jednoczesną

zniewaga na portalu społecznościowym

zniewaga na portalu społecznościowym

Wegan". W opisie strony widnieje hasło: "DLA NAS MIĘSO, DLA WEGE KUTASY DO RYJA". Z racji tego, że jestem wegetarianką, poczułam się dotknięta i znieważona. W jaki sposób mogę dochodzić prawa (...)

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

trudem charowałem płacąc procentowo, uczyłem się po szkołach zaocznych, mięso widzą co dwa tygodnie. Obecnie mam kasy więcej niż pierwsza żona i jej mąż razem wzięci. Córce niczego nie brakowało (...)

A co z dziecmi partnera z innego zwiazkudrogie drugie zony konkubiny ..i inne jakby was nie nazywac

A co z dziecmi partnera z innego zwiazkudrogie drugie zony konkubiny ..i inne jakby was nie nazywac

koszulkach a jego mamusia pracująca w Zus-ie zarabia lekko 3tysiące,chodzi wymalowana,z tipsikami,stołuje się na mieście bo dziecku ugotuje sos z torebki(mięso jest za drogie)i makaron albo ziemniaki (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

bezmyślne i pożałowania godne. Z taką filozofią wpędzacie swoje dzieci i byłych mężów w biede i społeczne wykluczenie. Tak właśnie rodzi się lumpenproletariat i mięso armatnie. sprawiedliwy (...)