meble do zabudowy a podatek vat w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

vat25. co w takiej sytyacji mam zrobić. Prosze o odpowiedz guto Witam, mam pytanie mąż sam był w Holandii, ma fakturę na wynajem lawety, otrzymał w komisie w Holandii nie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

VAT-25

VAT-25

niezrozumiale, ze gdy zapłaciłem 19% podatek w Niemczech oraz to czemu mam dodatkowo płacic 23% podatek w Polsce, jaki to ma sens, wynika z tego ze mam zaplacic w sumie 40 (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

, żadnych szans na przyjęcie do jakiegokolwiek przedszkola w naszej miejscowości, młodszy syn ma 8 miesięcy, żłobki u nas są 2- od drugiego roku życia. Ciekawe więc co mam zrobić (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

się do ojcostwa, nie są potrzebne żadne badania. W USC w miejscu zamieszkania matki nalezy złożyć wniosek o uznanie ojcostwa /stosowny druk dostanie się na miejscu/ W tym wniosku (...)

rozwód, podział majątku

rozwód, podział majątku

(kuchenkę mikrofalową do zabudowy marki Whirpool, kuchenkę elektryczną do zabudowy marki Mastercook, płytę gazową marki Amika, mikser marki Zelmer, wagę kuchenną, blender, (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

-cywilne.net Witam, wynajmowałem pokój w mieszkaniu bez właściciela. Umowa została zawarta, a raczej aneks do umowy zawartej wcześniej, nie wiem czy właściciel zgłaszał do do (...)

rozwód, podział majątku

rozwód, podział majątku

(kuchenkę mikrofalową do zabudowy marki Whirpool, kuchenkę elektryczną do zabudowy marki Mastercook, płytę gazową marki Amika, mikser marki Zelmer, wagę kuchenną, blender, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

to zostać opublikowane przez media, trafić w formie skargi do ministerstwa sprawiedliwości oraz w formach listów otwartych do prezesów sądów, w których takie orzeczenia (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

grzecznościowy ruch a oni chcieli zrobić z tego dramat sc23175 mam zlozony wniosek w zusie oraty. 8.12.2009 wplacilem komornikowi 4500 zl.na rzecz zusu .sprawa w zusie jest w toku.pani prowadzaca (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

tego lokalu ? Karolina Witam od 1971roku jestem zameldowana u mojej mamy , która miała z miastem umowę najmu lokalu . W 2013 roku po wyjściu za mąż przeprowadziłam się z malutkim (...)

Zabudowa na działce rolnej

Zabudowa na działce rolnej

. Obszar chronionego krajobrazu był uwzględniony w MPZP gminy z grudnia 1998. Potem został uchylony decyzją WSA, potem przywrócony w 2008r. W związku z obszarem, MPZP zakazuje zabudowy (...)

Plan zagospodarowania przestrzennego

Plan zagospodarowania przestrzennego

uchwalony w 1996 roku na podstawie ustawy o planowaniu przestrzennym z 1994 roku. Znowelizowana ustawa o planowaniu przestrzennym z 2003 roku w art. 87 ust. 1 wskazuje, że plany (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

prywatne towarzystwa. Tylko komu się chce to zrobić:( franko91 witam, ile wynosi podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku i do jakiej kwoty? tora30 do kwoty (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

zakończeniu roku - czyli w deklaracji za styczeń 2010, w wysokości 1/10 wartości VAT? Lokal jest w ewidencji środków trwałych i jego wartość przekracza 15000 złotych. czy (...)

wynajem lokalu a podatek VAT

wynajem lokalu a podatek VAT

płatnikiem tego podatku. mary Ale i tak musisz najpierw zarejestrować się drukiem Vat-R jako płatnik vat. wkor Osoba osiągająca przychody z najmu staje sie podatnikiem VAT dopiero po (...)

spadek

spadek

a podstawą do wydziedziczenia "mama" podała brak kontaktu od 12 lat . Testament był napisany w 2011 roku a mam zmarła w 2012.róznica jesy około roku od napisania (...)

Niezłożona deklaracja VAT-R

Niezłożona deklaracja VAT-R

8,5%. Niestety nikt nie poinformował mnie ( ani ja sam się nie doinformowałem - tu biję się w pierś), że aby wystawiać faktury VAT muszę dodatkowo w urzędzie skarbowym złożyć deklarację (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

niedomowien. wlasnie dzwoniono do mnie z ultimo i okazalo sie ze kupili moj dlug z 2003 roku z firmy telekomunikacyjnej. wspomne tez ze wlasnie od 2003 roku do 2016 roku mieszkalam (...)

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się: a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze i przelewem - po tym, jak do sklepu dotrze od klienta email z potwierdzeniem złożonego (...)

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

. Tow. ubezp., chcąc wypłacić jak najmniejsze odszkodowanie, bazują na braku orientacji poszkodowanych w ich prawach. Sprawa w sądzie będzie ciągnęła się w nieskończoność, a prawników (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zaswiadczenia zaniose do mopsu? czy nie ma to znaczenia ze w 2011 nie wykazalam skladki a w 2012 wykazano. dodam ze moj dochod w obu latach byl niski bo dorabialam jako uczennica, (...)

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

na podstawie ryczałtu. Od stycznia 2012 r. przeszedłem na zasady ogólne, z tym że nie złożyłem deklaracji VAT-R. Z powodu nie wiedzy wystawiłem w styczniu kilka faktur VAT, opłaciłem (...)

Zamykanie firmy, a stan posiadania (sprzet firmowy)

Zamykanie firmy, a stan posiadania (sprzet firmowy)

), reszt do 2tys. Wiekszosc rzeczy kupowalem w tym roku, wiec nie minal jeszcze rok.. co powinienem zrobic zeby zalatwic wszystko sprawenie a przy tym poniesc minimalne koszty? Musisz sprzedać (...)

Jaki podatek od kupna działki VAT czy PCC?

Jaki podatek od kupna działki VAT czy PCC?

Jaki podatek od kupna działki VAT czy PCC? Jesteśmy zainteresowani kupnem działki budowlanej (w nowo powstałym kompleksie działek). Do działek doprowadzone są takie media jak prąd (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej? Wchodzą w życie nowe stawki vat, co zdrożeje bardzo, a co tylko trochę? Bo wiadomo , że wszytko pójdzie w górę. Jak to będzie wyglądać? (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

moja matka umierala w szpitalu dopytywal sie: "czy kopnela ta twoja stara juz w kalendarz?". na pogrzebie mamy w ogole mnie nie wspieral tylko kazal natychmiast wracac z nim do domu. (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

jak z tego w miare wyjsc tak zeby dzieciaki nie ucierpialy a ja w miare jakos zyc bo skakac sobie do gardla to mija sie z celem pozdrawiam i czekam o podpowiedzi arek alimenty.pl odpowiedz (...)

1

2

3

4

5

...

30